בעיה גדולה. או יותר נכון, קטנה.

בעיה גדולה. או יותר נכון, קטנה.

אני ממש אבל ממש נמוך (בטח הבנתם לפי הניק שלי) ואני חושב שזו בעיה גדולה או יותר נכון קטנה. אני רוצה לדעת אם יש מישהו שהוא גם נמוך כמוני כי עלי כל הזמן צוחקים. לא שזה מפריע לי, אבל זה סתם מעצבן לפעמים

וולקאם בנאדם....

קודם כל...ברוכהבא לפורמנו הקט....
תהנה כאן פווווולים!!! [ובשביל רוני
חומווווווסים!!
]
הפורום ממכר!!!!!!!! עכשו, לבעיה שלך.... חחחחחח זו בכלל לאאאאאא נשמה! נמוך זה הכי הכי!!!!
שיצחקו...מה 'כפת לך.... תהנה ממה שהקב"ה נתן לך... צוחקים? באיזו צורה? כאילו בכיף? צוחקים איתך? כי אם לא..אז איך?? יומעולה שיהיה!!

אני לא יודע מה הגובה שלך אבל../images/Emo24.gif

בס"ד ובהשתדלותנו יש לי בכיתה גמד ואף אחד לא צוחק עליו.. הוא ממש מקובל..

Mrs ButterFly

New member
חחח, חולה על אלווו

חוץ מאחד שלמד איתי עם קול ציפציף.. והגובה שלו תאם תאופי שלו...

Skicker

New member
גם אני

זה בסדר אחי גם אני נמוך וחיים עם זה זה נחמד שחושבים על זה לפעמים אני גם יורד על עצמי על הגובה ויש כאלה שצוחקים אבל זה בשביל הקטע לא יותר

תלבש פלטפורמות ../images/Emo3.gif

זה תלוי באנשים פשוט.. זה לא חכמה להגיד "יש לי גמד בכיתה ולא צוחקים עליו" או "אני נמוך ולא צוחקים עלי" אנחנו הרי חיים בסביבה שונה. אבל בכל מקרה.. תתבגר!!! ישנן צרות גדולות יותר!!!

חחח... איזה חמוד../images/Emo70.gif

קודם כל, זו מחמאה שבחרת בפורום שלנו כדי להתייעץ
דבר שני - לי אין ת'בעיה הזאת, כי אני די ממוצעת בכיתה. אבל יש לי הרבה בנות בכיתה שהן נמוכות והן ממש לא לוקחות את זה קשה. אני חושבת שאם תעזור לאחרים לצחוק איתך על זה, להראות שלא אכפת לך - זה יהיה טוב גם מבחינתך. אני למשל - יורדת על עצמי בכל מיני דברים, כמו למשל שאני ממש חתיכה (או שלא!?P-:) אז אני כל הזמן צוחקת עם חברות שלי ואומרת: "קחו למשל אותי... מה, אני יכולה להיות מלכת היופי ממש!!!!" סתם כל מיני שטויות כאלה
אני חושבת שזה די בריא לרדת על עצמך, אבל כמובן בגבול הטעם הטוב. אז פעם הבאה כשמישהו צוחק לך על הגובה - תגיד: "מה, אם כולם היו גבוהים זה לא היה שווה! אז אני באתי לגוון!!!" :) בהצלחה!

מיכלוש7

New member
וואי, האמת שגם לי בערך יש אותה

בעיה... כאילו אני לא כזאת גמדה, אבל מה שכן אני נראית ממש קטנה לגילי!! רק היום מישי בחדר אוכל שאלה אותי (ברצינות!) אם אני בכיתה ח'...
ושבוע שעבר כשהיו בחינות לצפירה חשבו שבאתי להבחן לכיתה ז'!!! (אגב, אני בכיתה י"ב
) הממממ... גם עלי פעם ירדו שאני נמוכה... אבל האמת, לדעתי פשוט צריך ללמוד לצחוק יחד איתם!!
אם אנשים יראו שאתה נעלב או מתעצבן כשהם צוחקים עליך הם דווקא ימשיכו!! אבל אם תיקח את זה בקלילות ובצחוק הם יפסיקו... וגם אם לא... זה כבר לא כזה ישנה לך...
(היי... לי זה עבד
) חזק ואמץ!!

מיצטרפת לתגובתך בלונדה../images/Emo9.gif

כן כן.... גמלי יש את אותו בעיה בידיוק... אבל אתה יודע מה? אנלא מיתיחסת.... וכמו שהבלונדינית אמרה כאן... לומדים לצחוק יחד איתם... וקרו לי פול מקריםםםםם יום אחד הגעתי לאולפנא שלי אחרי שסיממתי ללמוד שם כדי לקחת ציוני בגרות.. אז בנות חדשות שלא מכירות אותי שאלו אותי... מה באת להבחן לאולפנא הזאת? ואני? מה עשיתי? לא נעלבתי כי זה לא כזה מזיז לי צחקתי על כביכול ה"בדיחה" שהיא ספרה ואמרתי לה שאני בוגרת האולפנא הזאת כמובן שהיא חטפה שוקקק ואמרה לי וואו את בכלל לא נראית ...אז אנלא נראית? נו אז?? אני דווק נהנת מזה מאוד הרבה אנשים רואים אותי אורמים לי שאני נרית קטנה לגילי... אם אורמים לך את זה קבל זאת כמחמאה תחשוב שבגיל מבוגר יותר כולם יראו זקנים מכועריםם חחחח ואתה תראה צעיר בהרבה מהם וככה תשאר צעיר לנצח"
..באמת אם נשים לב ונתן דין וחשבון לכ מי שסובב אותנו... אנחנו נמצא את עצמינו שפוטים של הדעות של אנשים אחרים.. ולא נרגיש טוב עם עצמינו בכלל.. זה היה חומר למחשבה תחשוב על זה...ותראה שהעובדה שאתה נמוך.. לא כזאת בשמייםםם חחח...

למה שאני אצחק יחד איתך...???

כשאתה יורד על התמנים אתה יורד על העדה שלי ואם אני ארד על האשכנזים?? אלישע תפסיק לעצבן ....

ולא שזה כזה חשוב ליי אבל..

בכל זאת למרות שאתה טוען שאתה לא בקטע של עדות וכאלה אבל את משמיץ חופשי ת'תימנים אולי תעבור לרוסים זו עדה יותר מעניחינית אתה לא חושב כמוני? חחחחחח

אוך אחי,|ג'ירפה|

שזאת תהיה הבעיה הכי גדולה שלך.. לפי דעתי נמוך זה מאגניב:]יש לי חברה ש1.40..חח כפרעליה:] הממ ני מסכיהמ עםפ מיכל. תצחק עם אחרים שצוחקים עליך ואם הגובה שלך לא מפריע לך, אלא רק לאנשים אחר4ים, תלמד לא להתייחס. החברים האמיתיים שלך לא יצחקו עליך, נכון?

אצלנו-

הבת הכי נמוכה צוחקים עליה לפעמים והיא גם צוחקת על עצמה (במקרה אני מתה על הילדה הזאת
) אתה לא צריך להעלב מזה..גם על הג'ירפה שלנו צוחקים לפעמים והכל.. קח את זה בסבבה זה לא צריך להעליב אותך או משהו ופשוט תסביר לחברים שלך או למי שזה לא יהיה שזה מעצבן אותך והם בטח יפסיקו

למעלה