בעיה בpower point

puchkish

New member
בעיה בpower point

אני מכין מצגת ויש לי בעיה חמורה.. יש לי שקופית ראשית ממנה ישנו פיצול עם קישורים לשקופיות בהמשך המצגת. אני מחפש דרך לעשות,שכשאר מגיעים לסוף פרק מסוים השקופית הבאה שיגלגלו לא תיהיה זו שבאה בסדר כרונולוגי אחרי.. אלא שזו תיהיה שוב שקופית הפיצול כלומר, שקופיות הפיצול -10 אני רוצה שאחרי שקופית 76 השקופית הבאה תיהיה 10 ולא 77. מישהו יודע איך אני יכול לעשות זאת? חשוב לציין כי אני לא רוצה לסמוך על המשתמש שילחץ על קישור לשקופית 10 אלא לקבע את זה כך ש-10 תיהיה הבאה בתור.. תודה לעוזרים! =)

zartzi

New member
דרך נוספת

שכפל את שקופית 10 והצב את השקופית המשוכפלת אחרי שקופית 76 וכך גם הצב אותה (לאחר שכפול) בסוף כל "פרק".

benzvie

New member
ישנה דרך נוספת וקלה

בשקופית 76 לשים כפתור חזרה ולעשות לו קישור לשקופית 10

benzvie

New member
צביקה בשיטה שלך

כל הקישורים בשקופית המודבקת לאחר שקופית 76 נישברים ויש צור לעשות אותם מחדש

zartzi

New member
שתי התייחסויות

א. לגבי הודעתך הקודמת ("ישנה דרך פשוטה") - הגולש ציין, שהוא "אינו רוצה לסמוך על כך שמפעיל המצגת ילחץ על קישור לשקופית 10". לפיכך, הצעתך אינה עולה בקנה אחד עם הבקשה המקורית. ב. בדקתי את הטיעון שהקישורים בשקופית 10 10 "נשברים" לאחר שמדביקים אותה לאחר שקופית 76 - ולא מצאתי עדות התומכת בטיעון שלך. מצ"ב מצגת הדגמה, שבה שקופית מס' 1 הודבקה לאחר שקופית 6.

puchkish

New member
נכון,אתה צודק..

דרישה א' חשובה... אני לא רוצה להות נודניק אבל הדרך שלך אמנם חכמה,אבל זה לא כל כך פרקטי מבחינתי, מפני שישנם 35 "פרקים" ולשכפל את שקופית 10 (שמחייבת גם את 11 אחריה) דיי מוסיף לי 70 שקופיות סתם, ואני אשמח להימנע מזה.. חשבתי לעשות כזה דבר: לשים ריבוע שקוף מעל כל השקופית שהוא יהיה קישור לשקופית 10,ככה אם המשתמש ילחץ הקישור ישלח אותו ל-10. הבאג פה הוא,שהם הוא מתשמש בגלגלת או בחצים כדי להתקדם לשקופית הבאה,הקישור לא יעבוד =( אין שום דרך פשוט לעגן את המעבר חזרה ל-10? תודה לכולם ד"א

zartzi

New member
עוד רעיון למחשבה

הכל אלה של "מחיר". כלומר, אם העיקרון המרכזי הוא שאתה חייב להבטיח שלאחר שקופית 76 יגיעו תמיד, ובכל מקרה לשקופית 10, ואינך רוצה לשכפל את שקופית 10 - רעיון אחר שעשוי להתאים הוא ליצור 35 מצגות - מצגת לכל פרק. בתחילת כל מצגת תהיה שקופית 10, שמכילה את הקישורים לפרקים השונים. כל של של פרק יהיה קישור אלל המצגת המתאימה. בשקופית האחרונה שבכל מצגת, תיצור את הריבוע השקוף - שיהווה קישור לשקופית 10 באותה מצגת. בדרך זאת, תבטיח הגעה לשקופית 10 בסוף כל פרק, ותימנע ממעבר לפרק אחר באמצעות הגלגלת או החיצים. מה שעדיין לא "פתרנו" הוא שגלגול הגלגת או הקלקה עלהחץ קדימה - תסיים את ההצגה... אז תחליט מהו המחיר המתאים ביותר למטרת המצגת....

puchkish

New member
חשבתי שיש איזה נוסחת פלא...

כנראה שלא.. =[ טוב,נחפש לבד מה אפשר לעשות.. תודה לכולם

lilly111

New member
למה שלא תנסה מה שהצעתי?

כל מה שאתה צריך לעשות: 1. הגדרת סדר הצגת השקופיות כאשר שקופיות מסויימות מוצגות מספר פעמים מבלי להיות משוכפלות. את זה עושים : הצגת שקופיות > הצגות מותאמות אישית אתה נותן שם להצגה הזו (אתה יכול להגדיר כמה Sequences שונים ולתת להם שמות) 2. קביעת הצגת ברירת המחדל: הצגת שקופיות > הגדרת הצגה > הצגה מוגדרת אישית

puchkish

New member
זה רעיון נחמד

אבל הוא לא כל כך פרקטי לי, זו מצגת שהמשתמש צריך להיות חופשי ללכת בה הלוך וחזור.אני לא יכול לקבוע לו את סדר הצפייה.. בקיצור,תודה על הרעיון, אבל אין לי איך ליישם אותו

lilly111

New member
הוא עדיין יוכל ללכת קדימה ואחורה

בדיוק כמו בכל מצגת.

foxMe

New member
אפשר להוסיף ריבוע שקוף

שיתפרס על כל השקופית ולהגדיר בעבור לחיצה עליו את הארוע הרצוי. בדיוק כמו הכפתור שיש לך רק בנוסף שיהיה "כפתור שקוף" על פני כל השקופית ואז בטוח שלחיצה על השקופית = לחיצה על הכפתור השקוף => קפיצה לעמוד הרצוי.

למעלה