בעיה ב decoder של MP3

® רן

New member
בעיה ב decoder של MP3

יש לי בעיה קצת מורכבת. הצלחתי לקלקל לעצמי את האפשרות לנגן קבצי MP3. הסיפור המלא למטה, אבל מה שאני באמת צריך הוא שמישהו כאן עם נפש טובה ו- Windows XP Professional ישלח לי למייל [email protected] את הקובץ l3codeca.acm שנמצא בספריית Windows/System32. תודה מראש. ועכשיו ההסבר: הכל התחיל כשקיבלתי קובץ של סרטון שהסאונד לא ניגן בו. עברתי כמה אתרי תמיכה טכנית באנגלית והורדתי מגוון רחב מאוד של decoders שונים ומשונים, ובסוף זה עבד... לזמן מה. אחרי העדכון הבא של Windows Update הכל נהרס. מאז אין לי MP3 והצלחתי לבודד את הבעיה לקובץ הזה - הגרסא שלו לא מתאימה למערכת ההפעלה. אם אני מוחק אותו אין לי MP3 בכלל ואם אני מחזיר אותו אני מקבל סאונד שבור ומשובש. חיפוש בגוגל מעלה דרך לפתור את הבעיה: למחוק אותו ולהתקין Windows Media Player 10, לבקש Updates והכל אמור להסתדר - אלא שזה לא עובד. ה Update מודיע שהכל בסדר, אבל כלום לא פועל. כנראה שמכל מה שעשיתי (התקנתי והסרתי Decoders ושיקחתי גם בקונטרול פאנל) גרמתי לווינדוס לחשוב שהכל בסדר למרות שהקובץ בכלל לא קיים. אין לי כח וחשק להתקין את כל מערכת ההפעלה מחדש (וכן, העותק שלי חוקי למהדרין אבל אין לי דיסק התקנה - הוא נרכש יחד עם המחשב) ושום תוכנה שהתקנתי ושום דבר שעשיתי לא פותר את הבעיה.

אמ.. הייתי שולח לך בכיף רק הבעיה

היא שיש לי WIN-ME
חוצמזה,אמרת ש: "וכן, העותק שלי חוקי למהדרין אבל אין לי דיסק התקנה - הוא נרכש יחד עם המחשב" אם רכשת את העותק של ה WIN XP שברשותך , היית אמור לקבל גם את הדיסק של הווינדוס , שכן לא שילמת 400-500 ש"ח נוספים רק בשביל שיתקינו לך את הווינדוס על המחשב , במידה וכן , פנה למי שמכר לך ת'מחשב, ודרוש את דיסק ההתקנה,ללא תשלום נוסף!, גם באיומים(של פנייה למייקרוסופט ישראל, למועצה לצרכנות וכו') אם צריך .

ericcartman1

New member
בבקשה

הקובץ הזה כולל אפשרויות יותר מורחבות (אם אתה מקודד ל MP3). תשנה את הסיומת ל ZIP.

® רן

New member
תודה רבה אבל זה לא הקובץ הנכון

אני ביקשתי את l3codeca.acm אתה שלחת את l3codecp.acm בתודה מראש...

ericcartman1

New member
-->

הייתה לי בעייה דומה לשלך. בקובץ ה ZIP יש גם קובץ REGISTRY. כאן תוכל לקרוא על ההבדלים בין P ל A (ניתן לראות ש P הוא הרחבה של A)

® רן

New member
אני ארחיב על הבעיה שלי

העתקתי את הקובץ שלך לספריה המתאימה וגם הרצתי את קובץ הרג'יסטרי. הבעיה נשארה: 1. אם אני מנסה לנגן קובץ MP3 הוא עובד אבל מעוות - התזמון לא נכון, כל הקולות גבוהים ומקוטעים. 2. אם אני מוחק את l3codeca.acm (עם הסיומת A) הסאונד לא מתנגן בכלל. אם אני מחזיר אותו הוא חוזר להתנגן מעוות. הקובץ עם הסיומת P לא משנה שום דבר - למחוק או להחזיר אותו לא משנה את התופעה. ניסיתי גם את הקובץ שהעלה לפה byg, והבעיה נשארה ללא שינוי. הבעיה היא בכל קובץ, והם עובדים בסדר במחשבים אחרים, כך שהבעיה במחשב ולא בקובץ. משהו מוזר התקלקל לי ואני לא מצליח לפענח מה...

byg

New member
>>>

יש לי XP pro ואין לי את הקובץ הזה בשום מקום במערכת. מצד שני, מעולם לא התקנתי ולא אתקין WM שהוא מעל לגרסה 7 כך שאולי זה קשור. בכל מקרה, את הקובץ שלך אתה יכול לנסות להוריד מכאן. אני לא יודע אם זו הגרסה הנכונה כי לא ציינת מה הגרסה הנכונה, אבל אתה יכול לנסות בכ"ז. בהצלחה. ירון.

byg

New member
>>>

ד"א, אם כל מה שחסר לך זה הקובץ הזה, אתה יכול די בקלות להוריד מפה את אחת הגרסאות של ה WMP ולהוציא ממנה (מבלי להתקין) רק את הקובץ הזה. ירון.

למעלה