בעיה בתהליך ה MBA עם WES

Yair156

New member
בעיה בתהליך ה MBA עם WES

שלום,
נרשמתי לאוניברסיטה בארה"ב וכחלק מתהליך הרישום ביקשו ממני לשלוח טפסים שקשורים לתואר שלי ל WES.
הטפסים נשלחו דרך האוניברסיטה כמו ש WES ביקשו לפי ההוראות שלהם (נשלחו דרך אוניברסיטת בן גוריון אם זה משנה ).
לפני כחודש עודכן באתר שלהם שהמסמכים שלי התקבלו ושאני לא צריך לעשות שום דבר יותר בנושא. היות והתהליך לוקח כבר חודש פניתי אליהם מכיוון שיש לי דדליין לחודש הבא להגיש את כל המסמכים המבוקשים, בשירות לקוחות שלהם הם לא היו ממש מועילים ואמרו שהם שלחו הודעה לאוניברסיטה שלי כדי שהיא תאשר להם שהיא אכן שלחה (למרות שהמעטפה היתה בדיוק בדרך שהם ביקשו), פניתי לבן גוריון הגעתי לכ10 אנשים שונים ואף אחד לא קיבל את ההודעה הזו או יודע איך הוא יכול לעזור לי.
השאלה היא האם מישהו נתקל גם בבעיה דומה לשלי ? אם כן, מה עושים למי פונים ואיך מזרזים את התהליך?
ובכללי כמה זמן לוקח התהליך עם WES בדרך כלל ?
אני ממש מתוסכל כי אני לא יודע מה לעשות ואם אני לא מגיש הכל עד חודש הבא אני מפספס את השנה הקרובה.
תודה מראש

roymi1

New member
קרה לי משהו דומה איתם בעבר

כתבתי לWES שהנושא דחוף ושעוד לא שמעתי מהם. את התשובה של WES (שדי התעלמה מהבעיה) העברתי לבית ספר כהוכחה שזה תקוע אצלם ושאני שלחתי הכל בזמן. העברתי לבית הספר גם צילום של כל המסמכים. אמרו שמכירים את הבעיה עם WES ושזה צעד בירוקרטי שאפשר לטפל בו בהמשך. קשה לי להאמין שיבטלו לך התחלת לימודים בגלל זה אבל זו יכולה להיות בעיה לקראת קבלת התואר בסיום המסלול שלך עוד שנתיים.

למעלה