בעיה בשחרור רגשות

• פותח הנושא dyns
  • פורסם בתאריך

dyns

New member
בעיה בשחרור רגשות

בקשה!! אני יודע שזה טיפה ארוך ארוך, ואני גם הולך לפרסם את זה בכמה פורומים במקביל, אבל בבקשה תקראו בסבלנות אני ממש תקוע וזקוק לעצה. יש לי רעש נפשי מאוד חזק וחוסר שקט, אני יודע שזה מרגשות שחסמתי ולא התמודדתי איתם, הנק' היא שכבר יותר משנה שאני מנסה טכניקות שונות לשחרר את הרגשות האלו ולא מצליח, ניסיתי הכל כולל טיפול פסיכולוגי ואפילו כדורים (שטיפה עזרו אבל לא..
) אני יודע שזה התחיל מאז ששכבנו בה, היו לי רגשות אשם מאוד חזקים לגבי זה מצד שני מאוד רציתי לשכב איתה, כך שהדחקתי את האשמה, וזה התנקם בי בהפוכה וחסם לי את היכולת להרגיש כל דבר כולל אפילו אהבה אליה, מדי פעם זה היה משתחרר אבל עקרונית מאז נחסמתי רגשית ואני לא מצליח להרגיש כלום,(למעט פעמים נדירות ורגשות מאוד מאוד חזקים). בהמשך נפרדתי ממנה, היינו יחד 5 שנים ואז כמעט התחתנו ונפרדתי ממנה, ביום שאחרי הרגשתי פיזית מאוד רע היו לי סיוטים ולא נרדמתי בלילה (הרגשתי פיזית הכי רע שהרגשתי אי פעם!), אבל כיוון שהייתי חסום רגשית לא הצלחתי לחוש נפשית את הפרידה, וזה נהפך לרעש פנימי וחוסר שקט נפשי שמפריע לי מאוד בחיי היומיום. אני לא מצליח לגעת בזה ולשחרר את העצב הכעס הבושה והאשמה שטמונים בתוכי, אני יודע שלפעמים פתאום דברים טיפה משתחררים לבד ואז אני מרגיש נפלא, אבל אני אחרי כמה זמן נחסם שוב. אני לא מסוגל יותר לתפקד ככה, אני כל הזמן נמצא בתחושת חרדה מתמשכת(מבלי קשר כלשהו למציאות האופפת אותי), וחוסר שקט. עצות ורעיונות קונקרטיים איך לשחרר את הרגשות שלי להפסיק להיות חסום ולחזור להרגיש ממש ממש יעזרו. תודה רבה על הסבלנות והקדשת הזמן.

למעלה