בעיה ברשת

Azurnik

New member
בעיה ברשת

ברשת שלי יש 4 מחשבים כולם משתמשים בווינדווס 98 גרסא שנייה. עד לא מזמן הכל היה תקין אבל בזמן האחרון יש 2 בעיות ואני לא מצליח להבין מה גרם להן, בעיה ראשונה היא שמהמחשב שלי אני יכול לראות שיש ברשת את שאר המחשבים אבל לא יכול לראות את השרת, והשרת גם הוא רואה את שאר המחשבים אבל לא רואה אותי(המחשבים האחרים רואים גם אותי וגם את השרת) כשאני אומר רואים אני מתכוון דרך "שכנים ברשת", ניסיתי חיפוש של מחשב דרך "חיפוש" בתפריט התחל ועדיין לא מצאתי את המחשבים. לעומת זאת שיתוף האינטרנט תקין כמעט לגמרי, השרת משתף אותי בחיבור האינטרנט למרות שכביכול אין בינינו חיבור. הבעיה הנוספת היא באינטרנט אקספלורר... לעיתים קרובות התוכנה לא מצליחה לגלוש באינטרנט ואני נתקע כאילו אין חיבור אינטרנט, למרות שבאותו זמן האיי סי קיו ותוכנות אחרות שעובדות באינטרנט פועלות ללא בעיה. דבר נוסף שאני צריך בו עזרה הוא הגדרה של ניתוב של הפורטים של אי מיול, נטמיטינג, וגם משחקים כמו פיפא אם יש פורט כללי למשחקים, דרך התוכנה ICS Configurations או אם יש למישהו המלצה לתוכנה אחרת לא יזיק לי בכלל... מה שהכי חשוב לי זה להגדיר את האי מיול... תודה רבה ומצטער על ההודעה הארוכה והמסובכת... מקווה לקבל תשובות...

dov98

New member
הכי חשוב --------------->

קרא בטאגליינס בקשר לחמור.
מיפוי פורטים בICS : http://users.tapuz.co.il/broadband/guides/ics/ics-mng.asp

Azurnik

New member
תודה... כמה שאלות

מה אני צריך להגדיר בתוכנה? את הפורטים שהיו רשומים להגדיר בראוטרים? זה תקף על התוכנה? והאם אני צריך להגדיר את כל הפורטים שברשימה באתר הנלווה? ואני לא רוצה לעצבן אבל אני צריך עזרה גם בעוד כמה שאלות ששאלתי בהודעה הראשית

dov98

New member
נתתי לך עבודה, לא? -------->

בוא תעשה אחד ונראה....... הכל כתוב שם ולפי המשך השאלות שלך לא נראה לי שקראת או ניסית. אז........תרגע ותתחיל לעבוד.

Azurnik

New member
לא מצאתי עזרה גם באתר....

את התוכנה כבר יש לי, הבעיה שלי היא איך להגדיר בה שנגיד בנטמיטינג ינסו להתחבר לאיי פי שלי אז זה ייתחבר לנטמיטינג במחשב מסויים ולא לנטמיטינג שבמחשב השרת, ואיך להגדיר שבאי מיול אני יוכל להזדהות עם האיי פי האמיתי ולא עם האיי פי המקומי ולקבל LowID... אז מה אני עושה?

Azurnik

New member
רשום בסוף המאמר

שהוא תקף לווינדווס מילניום, האם זה בטוח בשבילי להשתמש במה שכתוב בו על ווינדווס 98?

dov98

New member
בד"כ כן ---------------->

אבל חפש שם ל98 ספציפית, אמור להיות.

Azurnik

New member
יש למישהו פיתרון אולי לבעיה ברשת?

הבעיה שרשמתי בהודעה הראשית החמירה... עכשיו אני בכלל לא יכול לראות את הרשת ממחשב מסויים, משאר המחשבים אני הכל תקין, למרות שאני לא רואה את הרשת ב"שכנים ברשת" אני מחובר לרשת, אני יכול לגלוש באינטרנט למרות שאני משתמש באיי סי אס... בקיצור אני חושב שהבעיה היחידה ברשת היא שאני לא יכול לראות את השכנים ברשת, מה אני צריך לעשות?

dov98

New member
עשית שיתוף בכלל? -------->

מה בכלל עשית למען העניין?

Azurnik

New member
אתה לא מבין... הרשת כבר פעלה

אני לא מצליח להבין מה גרם לבעיה..... השיתוף של האינטרנט עדיין פעיל הבעיה היא שפתאום אני לא יכול לראות את השכנים ברשת דרך אחד המחשבים

למעלה