בעיה בצריבה

ביקו

New member
בעיה בצריבה ../images/Emo5.gif

שלום לכולם, אני לא מצליח לצרוב כהלכה תמונות וסרטונים. אני משתמש בצורב yamaha 8842 ובתוכנות win on cd או cd creator . אני מקבל הודעה שהצריבה התבצעה כהלכה, אך כשאני מנסה לצפות בתמונות או בסרטונים, הם נפתחים רק בחלקם או בצורה פגומה ומופיעה ההודעה: the source data stream is corrupt
רעיונות, מישהו ? תודה מראש.

ספייק ®

New member
עבור ל-NERO

והפעל שם את האופציה ´verify after writing´ חוץ מזה תאפשר שם את האופציות לבצע סימולציה לצריבה, אם זה עובר אותה - זה בדרך כלל לא "נופל" אף פעם. ספייק.

הנשוי

New member
תנקה את הצורב......

גם בNERO צריבות לא מצליחות כשהצורב מלוכלך

ביקו

New member
תודה, אבל ניקוי לא עוזר....

ואגב, הצורב מצליח לצרוב אודיו ב win on cd וב cd creator. הבעיה קיימת רק ב data . עוד רעיונות, מישהו

דיסקט

New member
אתה לא יודע איזה דה ז´ה וו יש לי. ../images/Emo31.gif

לצערך, הבעייה היא בצורב. קרה לי אותו דבר עם צורב Creative 4X2X24. סירב לצרוב כל דבר חוץ מאודיו. כלומר, לא סירב, אבל היה בלתי קריא. ניסיתי מגוון תוכנות, מחשבים, הגדרות, שום דבר לא הועיל. שלח אותו לתיקון או ל
לי היה חבל לשלוח לתיקון צורב של 600 שקל (ב1999), אז קניתי אחד חדש ב2000... 8X8X32 של TEAC ב400 דולר בארה"ב. עובד

Mr. Z

New member
האם אתה צורב בפורמט VCD או

סתם כקובץ MPG או JPG

ביקו

New member
לפח ? צורב חדש....

עם סקזי של yamaha ? למזלי הוא עדיין כאחריות... ול MR. Z, את הצריבה של jpg ו mpg אני צורב כ data כבר שנים ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם זה. (גם בצורב הנוכחי זה עבד יפה עד התקלה)

למעלה