בעיה בפייסבוק

chengur11

New member
בעיה בפייסבוק

אנא עזרתכם, לא מצליחה להכנס לפרופיל המשתמש שלי, כלומר אני מצליחה להתחבר ואני מגיעה לדף הבית אבל ברגע שאני לוחצת על הצגת הפרופיל שלי אני מקבלת דף לבן, אני רוצה לציין שתמונת הפרופיל שלי מופיעה אבל חוץ ממנה לא מופיע כלום, אין רשימת חברים ואין רשימת אלבומים. אני מצליחה לתקשר עם אחרים להגיב ולכתוב הודעות אבל רק בדף הבית. נא עזרו לי

בעיה בהצגת אתר Facebook

היי chengur11, נסי לאפס את הדפדפן. איפוס דפדפן נעשה ע"י לחיצה על מקשי Ctrl+Shift+Delete ובחלון שיעלה בחרי בניקוי זיכרון מטמון/Cache + ניקוי Cookies. בהצלחה!

shir1113

New member
גם לי יש אותה בעיה- אני לא מצליחה

להיכנס לפרופיל שלי אלה רק לדף הבית שלי וגם חברים שלי לא מצליחים להיכנס לפרופיל שלי נראה לי שהבעיה היא החברת פייסבוק. מקריאה באינטרנט הבנתי שב- 9/09 היתה להם אותה בעיה מס' ימים והם תיקנו אותה

בייבי88

New member
איזה קטע ../images/Emo6.gif

זה בדיוק מה שקרה לי היום... כתבתי על זה הודעה אבל אני רואה פתאום שזה קורה לעוד אנשים.. אז מה עושים לא הבנתי?

chengur11

New member
המשך הבעיה

לאף אחד אין רעיון איך פותרים את הבעיה הזו? אני היחידה בעולם שזה קרה לה? אין אפילו בגוגל שום הודעה בנושא הזה. מה בכל זאת ניתן לעשות? זה מטריף אותי העניין הזה.

pelegnet

New member
גם אני מאתמול לא מצליח להכנס..

לפרופיל שלי מה זה????

chengur11

New member
פתרון

לכל מי שנתקבל באותה בעיה - זה מסתדר מאליו תוך יום יומיים זה כנראה קשור למערכת פייסבוק ולא להגדרות שונות בפרופיל. בכל אופן לי חזר הפרופיל ותודה לכל מי שניסה לעזור

למעלה