בעיה בפג'ו 206 - AIRBAG

Ziggy StarBucks

New member
בעיה בפג'ו 206 - AIRBAG

יש לי בעיה שהחלה אתמול.. בעצם שתי בעיות: קודם כל יש לי פיג'ו 206 ידנית ניתקתי את המצבר למשך 15 דקות בשביל לעשות RESET כללי למחשב הרכב (בכדי לפתור בעיה אחרת שלא ממש נפתרה - הרכב נכבה לפעמים, הטורים יורדים נמוך מידי בהעברה מהילוך להילוך) בכל מקרה כשחיברתי את המצבר בחזרה הופיעה הבעיה - בכל פעם שאני נוסע ברכב נורית ה-AIRBAG מהבהבת! אם מישהו יודע מה אפשר לעשות... אודה מאוד :)

רפי לין

New member
נורת כרית אויר דולקת

ברכב מודרני עם מחשבים לא ניתן לנחש תקלות. יש להתחבר אל מחשב כרית האויר עם מחשב/סורק אבחון תקלות ולקרוא איזו תקלה רשומה בזכרון ואז או לתקנה או לבצע פעולת מחיקת תקלה ובדיקה מחודשת. האם יש במכוניתך מתג מפתח לביטול כרית אויר נוסע?. בברכה - רפי לין

Ziggy StarBucks

New member
מתג מפתח לביטול כרית אוויר

כן, יש כזה מתג שמשנים את מצבו בעזרת מפתח הרכב, אבל שינוי המצב בו אינו משנה כלל את חיווי התקלה. ניסיתי מוקדם יותר שוב לנתק את המצבר לחצי שעה ואז חיברתי אותו שוב והתחלתי לנסוע אחרי 10 דקות שוב הנורית החלה להבהב.. אני רוצה לציין שהרכב הזה ברשותי כבר שנה וחצי וזו פעם ראשונה שאני נתקל בתקלה הזו, והכל החל בגלל שניתקתי את המצבר..

תגיד...שאתה פותח חלון...

האוטו מוריד הילוך ?
את שתי התקלות שלך תצטרך לפתור במוסך. (לפחות בדרך הנכונה- זה הפתרון היחיד) הרכב עבר עדכון תוכנה ? (שאלה רצינית)

למעלה