בעיה בעיניים

MeWithoutU

New member
בעיה בעיניים../images/Emo4.gif

בשבת בערב לחתול הקטן שלי ג'יסון היו עיניים מנוזלות, אישונים מורחבים, עיניים מנופחות והיה לי קשה לפתוח את העיניים. בראשון לקחנו אותו לוטרינר...בדק לו חום ובדק לו את העיניים והוא חושב שאולי משהו עקץ אותו והוא רגיש לכן העיניים ככה. עוד סיבה שלדעתו יכולה להיות זה אלרגיה לחומר מסוים...שאולי קנינו משהו חדש בזמן האחרון וזה עושה לו ככה... אבל לא קנינו שום חומר חדש... הוטינר נתן לו זריקה שאמורה לעזור למקרה שמשהו עקץ אותו או משהו כזה... וזהו...לא צריך טיפות או משחה לפי מה שאמר. גם שזה מסוכן אם תתחיל לו נפחיות גם בגרון... הוטרינר גם אמר שזה אמור להתחיל להישתפר יום אחרי... אבל ג'יסון עדין עם העיניים המסכנות שלו - ולי כואב הלב ליראות אותו ככה עם עיניים כאלה ואני בטוחה שזה בכלל לא נעים לו. האם מישהו נתקל במקרה כזה? יודע מה זה יכול להיות?...מה אפשר לעשות? ממש קשה לי ליראות אותו ככה!!! במקרה שעוד יום יומיים לא יחול שיפור אני אלך שוב לוטרינר.
 

Old Girl

New member
לא יודעת מותק, יש לי בעיה אבל לא זהה

לחתול הזקן שלי מפעם לפעם מדממת העין (אחת העיניים שלו פוזלת ועם תבלול). הוטרינר בדק אותו 3 פעמים עם הבעיה הזו, ותמיד גילו שם דלקת שהתפתחה בגלל שאחד החתולים האחרים שרט אותו. הדלקת הזו מטופלת תמיד באמצעות תרופה אנטיביוטית + משחה בעין במהלך שבוע - שבועיים. אבל אצלך, בגלל שמדובר בשתי העיניים, נראה לי שהבעיה היא אחרת - ועובדה שגם הוטרינר חושב כך. אבל אם הוא לא פותר את הבעיה, לא הייתי מהססת לפנות לוטרינר אחר.
 

MeWithoutU

New member
הוא כבר הצליח לפתוח את העיניים

כחזרתי בערב הביתה ראיתי שהעיניים שלו עדין מנוזלות וקצת מנופחות... אבל הוא הצליח לפתוח אותם... (העיניים שלו היו סגורות כמעט לגמרי כי כאכ לו כנראה) האם זה סימן טוב? האם זה אומר שהוא מתחיל להיתרפא? גם אני בהתחלה חשבתי שאולי החתול השני שרט אותו...אבל אז ראיתי ששני העיניים ככה! הרופא אמר שזה עיניין שלוקח כמה ימים... מקווה שהוא יהיה בסדר...()=
 
למעלה