בעיה במ"ה חמורה - spuninst

• פותח הנושא mcpc
  • פורסם בתאריך

mcpc

New member
בעיה במ"ה חמורה - spuninst

שלום - מחשב שרצות עליו 2 מ"ה אחת הום והשניה פרו ואני לא מצליח לעלות את הפרו כי הוא רושם לי שצריך לעשות לווינדוס אקטיביציה וכאשר אני מנסה המערכת רושמת כי חסרים services שלא עלו ולכן לא ניתן. כמו כן ישנו קובץ של spuninst שמעלה לי חלון של הסרת ווינדוס וחזרה לקונפיגורציה קודמת , האם זה מסיר הכל כולל הכל ??? מה בדיוק זה עושה?? מצ"ב פתרון שקיבלתי לבעיה שכתובה , עדיין לא נפתר ( גם נסיון לעשות restore ב safe mode לא צלח. כמו כן איך לכתוב בדיוק את ה dir /a $ * משום מה בפרומפט רשום לי זה לא מוכר. מה אני עושה???????. הפתרון שהוצע: גם אם הווינדוס שלך לא חוקי, הוא ימשיך לעלות ופשוט לא יתעדכן. אז מה שקרה לך זה שהוא פשוט נפל כתוצאה מהעידכון. מה שאתה צריך לעשות זה להסיר את העדכון. תכנס לCOMMAND PROMPT. (תלחץ F8 כשאתה מדליק את המחשב). שם לWINDOWS ואז תעשה: dir /a $* (תיישר לשמאל כדי לראות את השורה טוב) זה יראה לך את כל התיקיות של ההסרות של העדכונים ומימינם תאריך שבהם נוצרו. תכנס לתיקייה האחרונה (שנוצרה אחרונה) ושם לSPUNINST ושם לSPUNINST.EXE. עכשיו הווינדוס יעלה מצויין. אם לא אז תוריד עוד עידכון, ועוד עידכון... אם תצליח להכנס לSAFE MODE תוכל לעשות SYSTEM RESTORE. זה יהיה פיתרון מצוין. אם הCOMMAND PROMPT לא מסכים למחוק את העידכון כי אתה לא על ווינדוס, ואתה לא מצליח להכנס לSAFE MODE, אז תיאלץ להשיג ווינדוס נייד ולעלות איתו. יענו ווינדוס שעולה מסידירום. ומשם להסיר. ווינדוס נייד שאני משתמש בו: WIN PE+

למעלה