בעיה במחשבון הטכניון

חפ1234

New member
תגובה לויכוח

האמת שבהמון דברים הצחקתם אותי ! אמנם אני שביעיסט ולא עשיתי אפילו פעם אחת את הפסיכומטרי אבל מה שאני כן יודע זה שהפסיכומטרי הוא מבחן מושלם שמטרתו לבחון - הצלחה אקדמאית ! סטודנט צריך להיות בעל זכרון טוב, בעל היגיון בריא, הבנת הנקרא, ויכולת שינון מהירה של חומר שזר לו (כמו מילים שרק אבשלום קור מכיר) שימו לב שבפסיכומטרי אתם נתקלים באלמנטים האלה לגבי הבגרות, אני מסכים שהבגרויות לפעמים קלות, עם זה אין ויכוח, למרות שיש גם בגרויות שהרמה שלהם לא נמוכה. מה שבאמת משנה הוא המגן שאיתו יש בעיה קשה מכיוון שבניגוד לבגרויות שהן זהות לכולם המגן ניתן על ידי בית ספר ועל ידי מורה אני לומד באחד מבתי הספר הנחשבים לטובים בארץ המורים במקצועות המדעיים מצפים ממך ללמוד ואין כזה דבר ציוני מתנה המורה לפיזיקה מלמד ברמה של טכניון והוא מצהיר על זה.. המורים למתמטיקה מלמדים ברמה גבוהה מדעי המחשב ב' כלומר היחידות האחרונות זה לא קל בכלל, אלה דברים שמעוד מרוחקים מכל אחד ולכן לוקח זמן לקלוט אותם אני לא אומר שאין מקצועות קלים, ואין מורים שמלמדים בצורה מגוחכת אבל רוב המקצועות נלמדים ברמה גבוהה מכאן הבעיה, אצלי בבית ספר (ואני מניח שיש עוד הרבה בתי ספר כאלה) להשיג מגן טוב זה לא דבר קל ובד"כ המגן המתקבל הוא משקף את יכולותיך או גורר אותך למטה לעומת בתי ספר רבים בהם המגן הניתן גבוה בהרבה מיכולות התלמידים, וניתן רק כדי להוציא תלמידים רבים בעלי ממוצע גבוה (בלי להכליל חלילה) ובנוסף אני מסכים שהצלחה בבגרות מסויימת היא תוצאה ישירה של חרישה מס' ימים לפני הבגרות

למעלה