בעיה בהתחברות לנטויז'ן עם IP קבוע..

gongo

New member
בעיה בהתחברות לנטויז'ן עם IP קבוע..

שלום לכולם. אני משתמש בראוטר... למישהו יש מושג למה אני לא מצליח להתחבר לנטויז'ן, עם הכתובת הרגילה, שאני משתמש ב IP קבוע של הכבלים? אלא רק כשאני רושם את הכתובת IP של נטויז'ן?

rokey33

New member
ת:

באיזה דגם של הנתב מדובר? האם אתה מדבר על כתובת שרת יעד בכבלים (VPN)? כנראה שכל ISP והתמיכה שלו בנושא. ל-NV דווקא מומלץ להשתמש בדומיין שלהם: cable.netvision.net.il

gongo

New member
../images/Emo26.gifככה:

לי יש Dlink 714+ אבל הנושא גם נבדק על Edimax 6204. כן מדובר על כתובת ה VPN... אני מבין שמומלץ להשתמש בדומיין, אבל אני לא מצליח רק ב IP. מה גם שהדומיין מחלק כתובות IP של 85 ו 62 וה IP לא... רעיונות

rokey33

New member
ת:

מוזר..אני דווקא שהדומיין של NV עובד ללא בעיות עם אדמיקס. האם אתה מקבל שגיאה כלשהיא? מה אתה רואה שמופיע ב-LOG של הנתב?

gongo

New member
ת:

האדימקס לא איתי עכשיו אני בבית עם ה DLINK... אני יכול לנסות להביא את הLOG שלו אבל זה לא נראה לי יעזור. זה כנראה פאק של כבלים ו NV השאלה האם יש דרך לעקוף את זה. כי הרי NV ידועה כבעייתית לחו"ל לדוגמאת ההודעה שנכתבה פה לא מזמן...

EBow

New member
--->

באיזו כתובת IP של שרת NV אתה משתמש כדי להתחבר עם IP קבוע? 172.26.255.245?

gongo

New member
ת:

וואו נדחקתי לאחור... כן זאת הכתובת, למה יש כתובת אחרת?

EBow

New member
לא, אבל זו הסיבה שזה לא עובד לך

הנתב שלך ו-cable.netvision.net.il פשוט נמצאים על Subnet שונה.

gongo

New member
מה? איך? למה?

למה זה משנה לו? לשנות את המרחב כתובות הפנימי שלו?

EBow

New member
--->

לא התכוונתי ל-Subnet של הרשת הפנימית ולא למרחב הכתובות שלו. כשהזנת את כתובת ה-IP הסטטית שקיבלת מהכבלים בהגדרות החייגן של הנתב, הזנת גם ערך Subnet, כמדומני, 255.248.0.0 (יותר נכון Netmask). הערך הזה גורם לכך שהנתב שלך (או החלק ה-WAN-י שלו לפחות) נמצא באזור שונה של הרשת הפנימית של הכבלים מ-cable.netvision.net.il. אתה יכול לשנות את ה-Subnet למשהו אחר - 255.255.224.0 - שזה ה-Subnet הסטנדרטי שעובד בוודאות עם כתובת ה-Host, אבל אני לא בטוח שזה יעבוד לך עם הכתובת הקבועה שלך. מעולם לא ניסיתי את זה.

rokey33

New member
ת:

לא יותר פשוט להעתיק את IP,MASK,GATEWAY הקבועים שהנתב קיבל ממודם הכבלים לשדות המתאימים בחייגן ואז להגדיר בנוסף שרת LNS ? זה אמור לעבוד בלי בעיות ולהתחבר--לפחות אצלי עובד תקין.

EBow

New member
--->

זה בדיוק מה שהמלצתי לו לעשות (חוץ מלהוסיף Gateway, שלדעתי לא יהיה הכרחי). כל הפרטים ממילא היו כבר בפנים ורק ה-Subnet שונה.

gongo

New member
חבר'ה להלן התוצאות

לא ממש הלך כמו שאתם רואים. מה שאתם רואים זה ה PPTP נעשה נסיון גם עם L2TP ואותם תוצאות

EBow

New member
--->

זה לא ה-Subnet שהצעתי לך לשים. אני הצעתי את 255.255.224.0. מעבר לכך, נסה לחבר את המודם ישירות למחשב ולבדוק אם יש פינג ל-cable.netvision.net.il.

woodyx603

New member
מקווה שיעזור

תגדיר את הראוטר על PPTP כמו שמוגדר לך עכשיו תסמן אותו על כתובת דינמית ולא סטטית אל תדאג זה יעבוד בשורה של שם השרת תרשום 212.143.205.250 ב-MTU תרשום 1400 וב- IDLE TIME 0

gongo

New member
תוצאות:

כמו ש woody כתב זה התחבר אבל זה לא ממש מה שאני רוצה וודי כי הכוונה שהוא התחבר לשם שרת ולא ל IP שלו... יש לזה חשיבות. EBOW ידידי לצערי הרב ה SUBNET שנתת לי לא עובד והוא לא מראה שהוא מחובר הפעם, לא כמו מקודם שהוא רשם שהוא מחובר אבל בעצם לא התחבר לנטויז'ן אלא רק לרשת הפנימית של HOT אני מניח

EBow

New member
--->

אז תגדיר כמו שהיה קודם, לפחות יהיה לך חיבור. אני לא בטוח מה ניסית להשיג בתצורה הזו. אני מניח שניסית את זה כדי להיות מסוגל למשוך כתובת מ-Pool כתובות אחר ממה ששרת ה-172 נותן לך, אחרת אני לא רואה העדפה של Host על IP.

gongo

New member
זה בדיוק מה שאני מנסה...

כמו שרשמתי קודם, לנטויז'ן, בין אם מודעים לזה או בין אם לא, יש בעיות מהירות לחו"ל שרתי ה 212, 217 הם הכתובות הבעייתיות והם ניתנים למי שמתחבר ל 172. מי שמתחבר ע"י ה HOST מקבל גם 85 ו 62, כאשר ה 62 הוא הכי פחות בעייתי. כמובן שנטויז'ן לא מודים בבעיה

למעלה