בעיה בהפעלת KDM

שוקשקי

New member
בעיה בהפעלת KDM

אין לי מושג מה עשיתי,אבל אין לי אפשרות להיכנס לתפריט של BETTY או מה שלא יהיה שמה בתור יוזר רגיל, רק ע"י הפקודה STARTX כ ROOT ז"א אין לי את התפריט הגרפי הXי של בחירת סביבת חלונות עבודה ז"א שיבשתי משהו ואין לי מושג מה ז"א אני טיפש ז"א תעזרו לי ? ז"א כשאני כותב את הפקודות KDM או GDM בCLI הם לא עובדות והמחשב כותב לי שאין פקודות כאלה,עשיתי WHEREIS KDM או GDM והם לא נמצאו...מה קרה ??? עכשיו אני יכול להיכנס רק כ ROOT ע"י STARTX, DEBAIN 4.01

שוקשקי

New member
אולי זה קשור לעובדה שהסרתי את KONQUEROR

??? לפני יוממיים ושכחתי מזה לגמרי ??????

שוקשקי

New member
עזרה דחופה בהתקנת VMWARE 6.0 על דביאן

What is the location of the directory of C header files that match your running kernel? [/usr/src/linux/include] התוכנה מבקשת את קבצי הHEADER של הקרנל שלי היכן הם נמצאים ? DEBAIN 4.01

sh a ch a r

New member
כנראה שלא התקנת

אני לא בטוח מה זה "Debian 4.01". אני מניח שאתה מדבר על אטצ'. אתה צריך חבילה שנקראת linux-headers-*‎. הכוכבית מוחלפת בגרסאת הקרנל הרלוונטית. שחר

ezaton

New member
שרשור יחיד לכותב בעמוד הראשי

פעם שניה שאני משרשר עבורך. קל לי יותר למחוק. הודעה אחרונה. תודה.

שוקשקי

New member
עץ אתון עם כל הכבוד אני לא מבין מה אתה רוצה

ובאמת סליחה אני לא מבין למה אה מתכוון,רי אתה אומר לא לשרשר בראותו עמוד .אבל זה עדיין באותה השאלה אז מה אתה רוצה שאני אפתח נושא חדש לאותה שאלה .?סליחה על הטימטום ץשוב

ezaton

New member
אני אומר *כן* לשרשר באותו העמוד

כן. לשרשר. שיהיה שרשור אחד שלך בעמוד הראשי. לא שניים, לא שלושה. אחד.

שוקשקי

New member
טוב ,התקנתי את כל ה 2.6.18-4

HEADERS שמצאתי ע"י apt cache : linux-headers-2.6.18-4-all - All header files for Linux 2.6.18 זה בסדר ?

שוקשקי

New member
בסופו של דבר עובד לי הVMware שקר כלשהו

התקנתי את גירסה 5.1 למי שמעוניין יש PATCH שעשיתי וזה עבד לי,הפאץ רק לגירסה הישנה של VMWARE 5.5.1 אם אני לא טועה יש שם עוד הרבה עדכונים למי שהיתה לו את אותה הבעיה בבקשה : ftp://ftp.cvut.cz/vmware שם העדכון הוא VMware.any.any.update

למעלה