בעיה אחת נפתרה, וצצה אחרת..

בעיה אחת נפתרה, וצצה אחרת..../images/Emo4.gif

מפה לשם הצלחתי להשחיל עצמי והשגתי תור לפסיכיאטרית ב"שלוותה" בהוד השרון. והתור ממש אוטוטו, בשבוע הבא, מה שאומר שתוכניותיי לניתוח ב-9/2 נראות יותר ויותר ברי מימוש. לצערי צצה בעיה אחרת. באולטראסאונד גילו אבן בכיס מרה... כל השאר תקין ונורמלי.. אבל זה.. מאיפה פתאום????? ולולא ההפניות לבדיקות שגרתיות לניתוח, לא הייתי יודעת בחיים על המצב הזה שלי.. אני עדיין לא יודעת אם זה ישפיע על ההחלטה של הרופאים לנתח אותי או לא(מקווה שלא). מה איתכם? קרה לכם? מבינים בזה?

באיה

New member
אם אני לא טועה

הם יוציאו לך אץ האבן באותה הזדמנות. נדמה לי שקרו מקרים כאלה. לי יש שבר בושט, ורצו לתקן באותו הזמן, אך לא עשו את זה כי השבר היה מאוד, מאוד קטן. סביר להניח שזה מה שיעשו.

שאני אבין...../images/Emo5.gif

עוד צלקת????? דיייייייייייייי בסוף אני אצא מהניתוח הזה מצולקת כמו איש הפיל...

Dayana

New member
להירגע ומהר

באותו ניתוח עם אותם חתכים שכבר עשו עם הלפרוסקופ שכבר בבטן יסתכלו ויוציאו את כיס המרה כולו ככל הנאה. לא נורא ולא מפריע לדבר בהצלחה הכל יהיה בסדר

שׁלומית

New member
סינדרלה,

גם לי היו אבנים בכיס המרה. מוציאים את כיס המרה בזמן הניתוח, מאותם חתכים, ולפי הרגשתי זה לא עשה את הניתוח קשה יותר. שיהיה בהצלחה, שלומית.

שרה16

New member
ממש לא לדאוג! וטוב שגילו עכשיו

מה שנקרא 2 במכה. חוסך חתכים מיותרים. לי יש בבטן 9 (!!) גם וגם... וכיס מרה היה לפני 11 שנה.(הייתי ביין הראשונות שעשו בלפרסקופיה ושילמתי 9 אלפים ש"ח בהדסה הר הצופים,כי לא עשו את זה בבתי חולים אחרים.) אז ממש לא סיפור.

חביתקה

New member
סינדרלה ../images/Emo140.gif

בעיה אחת נפתרה, ואין בעיה שניה בדר"כ מוציאים את כיס המרה בכלל באותו הזדמנות מאותם חתכים, אז אין מה לדאוג, זה בוודאי לא ימנע מהם מלנתח אותך, שוב

רגע רגע רגע.. שאלה../images/Emo35.gif

מוציאים את כולו? כאילו סליחה על הבורות, אבל הוא לא נמצא בגוף שלנו מסיבה מסויימת?? ואם יוציאו מה יהיה אז?

סניפטר

New member
תהי נטולת כיס מרה לכל ימי חייך

כמו עוד מיליוני אנשים שלא שפר עליהם מזלם לחיות עם כיס מרה טוב לבב ושקט כמו שלי.

שרה16

New member
פשוט תהיי יותר מתוקה../images/Emo185.gif

כיס המרה הוא אחד מהאיברים הפחות חשובים. יש המון חומר באינטרנט בנושא. להלן אחד הקישורים.

שרה16

New member
תחפשי ב"חפש" באתר הנ"ל.

הכי טוב להכנס ל:a.co.il ולהקיש בחפש את המונח:כיס מרה ולבקש בכל האתרים. חומר קריאה מספיק לשבת שלמה. אני 11 שנה בלי וממש לא משנה בכלום! יש מקום להרגע.

חביתקה

New member
סינדרלה אל דאגה../images/Emo70.gif

תתיעצי עם הרופא המנתח. מה שכמעט ברור, שבגלל זה לא יבטלו לך את הניתוח, ואם מורידים הכל כנראה שלא צריך את כיס המרה, אחרת לא היו מורידים אותו, אל תכנסי ללחץ מיותר. בנושא זה תהיה שקטה,

ה דרומי

New member
לו יש סיד בעצמות מים בברך

אבנים בכליות ובנוסף בסוף הוא עוד בדרך למעקף. אז סנדרלה שהכול יעבור לך בשלום. ב"ה מקסימום תהי יותר מתוקה.

אתם כאלה חמודים!!!!!../images/Emo25.gif

עשיתם לי כבר שקט בלב... או לפחות הרבה יותר שקט מלפני יממה... ת-ו-ד-ה

orhen

New member
אני חושבת שככה יש סיבה לעשות את

הניתוח מהר יותר. ובאמת עושים את 2 הניתוחים במכה אחת, (הכוונה פותרים את 2 הבעיות בניתוח אחד). בהצלחה.

אם כך זה מתקרב במהירות הבזק...

אבל אני לא אמורה ליידע אותו על התוצאות לפני? כדי שיידע על זה? מתי ליצור עימו קשר וליידע? נראה לי יום ראשון ככה...

orhen

New member
אני חושבת שככה יש סיבה לעשות את

הניתוח מהר יותר. ובאמת עושים את 2 הניתוחים במכה אחת, (הכוונה פותרים את 2 הבעיות בניתוח אחד). בהצלחה.

שוקו בת

New member
מניסיון אישי!

ב"ה כדי לך להוציא את האבן ומהררר כי הכאבים הם כאבי טופתתתת זה כואב יותר מכאבי אונזניים/שיניים את פשוט לא יכולה לזוז לא יכולה להביא ת´תיק ! כלום את לא יכולה לעשות! אני יודעת את זה כי קיבלתי כאבים וחשבתי שאני מתה בביצפר! כדי לך מהר להוציא את האבן כי אחרת סתם תסבלי. אגב , אני מכירה אנשים שכאשר היו צריכים לעשות להם ניתוח גם באיזור הבטן , בדרך כבר הוציאו להם גם את הכיס מרה! תחשבי על זה , כלומר במקום לעשות 4 פתחים של הכיס מרה ועוד 5 פתחים של הקיצור קיבה כבר עשו להם רק את ה 5 פתחים של הקיצור קיבה והם עשו שני ניתוח ואותם פתחים! תחשבי על זה , ונשמה באמת כדי לך להוציא מהר את האבנים כי זה כואב רצחני! שלך , שוקוש

למעלה