בעוד כשבוע וקצת

בעוד כשבוע וקצת

לאחר תום אבל ימי השלושים על אבי, אני עולה צפונה לקדרים לפוש לי בבקתת עץ חמימה ומג'וקזת. אולי יש לכם המלצות מה יש / כדאי לראות שם במיוחד בסביבה ?

noati

New member
אפשר

לבוא איתך
אם תתן לי רמז <וסליחה על הבורות> בדיוק היכן זה בצפון אולי יהיו לי כמה רעיונות בוקר

גליה12

New member
מי בכלל רוצה לצעת מהג'קוזי בצימר??

אבל אם אתה נורא רוצה לטיל ואם אתה בענין של טבע אל תפספס את ההצפה החדשה בחולה- מקום משכנם של העגורים ולראות את זרימת הנחלים בגולן.. רק כמובן אל תסע לחרמון בוודאי לא בשבת. אתה יכול ללכת לסיור בצפת (עדיף לא בשבת) פתחו לפני זמן קצר כנסיה יפה בכורזים שם יש סיור והדרכה- ואם טרם היית גש לראות גם את הכנסיה בהר האושר....(בטטיור) טיול נעים.

פרחבר

New member
פיטר, רק תבלה טוב

חברה נעימה ג'אקוזי ו
זה תמיד נחמד שים קצת
ברקע ותבלה טוב עברת זמנים קשים, מגיע לך גם קצת להנות
נ.ב. - איך היו המבחנים??

תודה בב"חית שלי

המבחנים שעשיתי היו בסדר (חלק לא עשיתי והם נידחו בגין מות אבי). העבודות הוגשו כולן ואתמול למען האמת הוגשו השתיים האחרונות שבהן כך שהוקל לי לאללא אתמול אחרי שמונה בערב, לאחר שגם בהן קיבלתי אישור להארכה עד אמש (לא לפני שיולינק'ה הנשמה עזרה לי לא מעט ען חומר וכיו'). ובאמת אני לוקח איתי אחלא של חֶברה ואיך ניחשת - גם את הגיטרה שלי
וחשבתי שבין רביצה לרביצה, בכל זאת בא לי לראות ולנשום קצת את ארץ ישראל ואת הירוק והמים וכל מה שיש לצפון שלנו להציע (ויש כאן לא מעט צפוניות שיכולות לספק מידע שלי הוא על בטווח חדש). ואם בא לך/ם אז בואו לבקר ... נורא אשמח

פרחבר

New member
ההצעה תועבר לבן-הזוג, מתגעגעת

לקצת אויר נקי, בעיקר לפני שגם אני מתחילה ללמוד (לא בקצב שלכם, אבל עדיין). הצפון עכשיו משגע, העניין יישקל באהדה מרובה (לפחות מצידי
)

למעלה