בעודי מסתובב ברחבי האינטרנט

bikerboy8

New member
אבל זאת דוגמא שלילית לחלוטין

אני ראיתי מכשיר שכל הדגמה שלו יותר טובה מהקודמת ו98% מהביקורות עליו מעולות . כבר שמעתי יותר תלונות על מרפאות שונות מאשר עליו .. חוץ מזה שיכול להיות שבגלל שהוא יצא לא מזמן הוא השתפר לעומת המכשירים הקודמים והוא כן יותר טוב .. אולי ?

בבקשה אל תכניסי לי מילים לפה

איפה בדיוק בהודעה שלי אמרתי ש"כל המכשירים הביתיים הם לא שוים" ? רק טענתי שמהיכרותי עם סוג מסויים של מכשיר ספציפי, שהראש שלו הוא דמוי עט, ראיתי כי חוסר הנוחות לא מצדיק את קנייתו. אם לך נוח במכשיר שרכשת שיבוסם לך.

bikerboy8

New member
מסכים עם ליאת חבל לשלול על הסף

דרך אגב המכשיר שאני ראיתי זה RIO של מדיקל קוסמטיקס שהבנתי שהם אמינים מאוד . בכל מקרה גם המכשיר הזה עובד על שטח גדול , והוא בטיחותי ואמין לפחות כמו ההסרה במרפאות . והרבה יותר זול !! זה האתר למי שמתעניין : http://www.medicalcosmetics.co.il/

bikerboy8

New member
הייתי ממליץ לך להיכנס לאתר

ולקרוא קצת , כי את סתם מטעה אנשים .. יש לו את כל האישורים והוא לא מוריד שערה שערה

bikerboy8

New member
כן ואני ממליץ לקחת את דבריי ליאת

בעירבון מאוד מוגבל , כי בולט מאוד לעין שהיא עובדת עם החברה שהיא מפרסמת.. במיוחד שאני קראתי על הRIO ויש לו את כל האישורים שצריך אז ברור שהיא סתם מנסה לפסול מתחרים שלה . בכל מקרה שכל אחד יחליט לעצמו

הנה

הי, פרטים לגבי הסילק'ן מהחברה שלי: הוא עובד על שטח של 6 מ"ר, לא רק על שערה בודדת. טיפול לוקח פחות זמן מהריו. זה טכנולוגיה כמו IPL. היא והחבר משתמשים בו יחד, זה חוסך להם כסף. הוא מסיר שיער בכתפיים ויש לו קרחות רציניות בחלק מהמקומות ובחלק פחות. היא עושה רגליים שחי ומפשעות, ויש דילול יפה. בשחי אחרי חמישה טיפולים נשארו 4 או 5 שערות. לגבי כאב - לה לא כואב בכלל, לו כאב בגבוה אז הוא הוריד את העוצמה חזרה . המכשיר מאוד בטיחותי, מוציא לחיצה (פולס) רק בלחיצה על העור ויש עוד הגנות בטיחות. לא צריך שום ג'ל ושום משקפי מגן. הם פשוט מוציאים אותו מתי שרוצים ועובדים איתו. החסרונות - יש למכשיר ראש מתכלה שיש בו 750 לחיצות, כל ראש חדש עולה יותר מ-300 ש"ח. אחרי הטיפולים הם אמרו שיש אדמומיות וקצת חום במקום של הטיפול, אבל אני עשיתי כמה טיפולי לייזר וזה גם כן היה ככה. כמובן יש לחכות כמה שבועות אחרי שיזוף ולשים קרם הגנה. המכשיר לא מתאים לשימוש בפנים, לא הבנתי למה, היא אומרת שיכולות לצמוח מזה עוד שערות בפנים ואולי זה מסוכן לעיניים. בסך הכל הם מרוצים. אם אתה רוצה עוד פרטים מאוד מעניינים תפנה במסר

bikerboy8

New member
בעודי מסתובב ברחבי האינטרנט

ראיתי שהמציאו מכשיר חדש להסרת שיער בבית. אתה קונה את המכשיר הזה בעלות לא רצינית ואתה יכול להוריד איפה שבא לך כמה שבא לך מישהו שמע ? נשמע לי מעולה אם הוא באמת עושה עבודה איכותית כמו במרפאה אז למה לא לקצץ בעלויות ? תודה מראש למי שיעזור - בכל מקרה זה לא נוגע לי חשבתי שזה יעניין את החברים פה בפורום

ממושקה38

New member
אני לא מאמינה במכשירים הביתיים האלה

וסליחה סליחה לכל המאמינים והמפיצים והיצרנים... אני מאמינה בללכת למרפאה שאת מכירה, שכולם מכירים, שיש בה רופאים מוסמכים שמטפלים בך. שיש אחריות לתוצאות לאורך זמן. לא יודעת, זה לא שאני חושבת שיש שרלטנים, אבל התחום הזה פרוץ לגמרי. אבל זאת רק התחושה שלי. שכל אחת תעשה מה שהיא חושבת לנכון.

bikerboy8

New member
אבל מי אמר שהמילה של המרפאה שווה יותר מהמילה

של היצרנים האלה ? ומי אמר שיש משהו שונה בכלל ? לדעתי זה פשוט שווה בדיקה בגלל הבדל המחיר העצום.

מכשיר לייזר ביתי להסרת שיער

חברה שלי קנתה מכשיר כזה ב 2500 ש"ח והוא שוכב אצלה בארון כבר שנה. שטח המגע של המכשיר דמוי העט הוא כה קטן, שבשביל לכסות רגל שלמה נניח, צריך לעבוד שבוע ימים (וכמובן שצריך לחזור על כל הרגל כמה פעמים) בקיצור, הוא מונח שאבן שאין לה הופכין. בינתיים אותה חברה שילמה עוד 9000 ש"ח אצל מכון לייזר ידוע.

bikerboy8

New member
לפי מה שאני הבנתי

גם במרפאה עוברים כמו פעמים , אז מה הבעיה ? והבדל המחיר בין 2400 ל- 9000 הוא טיפה גדול לדעתי..

bikerboy8

New member
תודה על התוגבה ד"ר גיימס

אבל הקישור לא פועל , אם תוכל לסדר אותו זה יהיה מעולה

bikerboy8

New member
כן מעולה תודה על העזרה

אז רגע מה זה שונה מהמכשיר RIO שאני ראיתי , הבזקי אור לעומת קרן לייזר מי אומר שזה יותר טוב \ פחות טוב

ממה שהצלחתי להבין...

זה מכשיר ביתי שעושה פעולה כמו ה-IPL. ההבדל בין IPL לבין לייזר זה משהו עם האורכי גל של האור שיוצא מהמכשיר. כאילו, לייזר עובד על אורך גל אחד והIPL עובד על כמה גלי אור. אני מנסה לדבר עם מישהי שמשתמשת במכשיר הזה, אני מבטיחה לעדכן.

bikerboy8

New member
מעולה זה יעזור מאוד

כי אימא שלי ממש רוצה לקנות את ה- RIO ולפי מה שאני קראתי וחקרתי קצת יש לו אחוזי הצלחה מאוד גבוהים אבל תמיד טוב להיות בטוח

למעלה