בסרט גולדממבר....

• פותח הנושא emh
  • פורסם בתאריך

emh

Member
בסרט גולדממבר....

אני זוכר שראיתי קטע שהדמות של גולדממבר שרה שיר על האבא והאמא - זה היה בקטע שלא הבינו שהוא אמר FATHER אז הוא שר שיר בהולנדית... FAHJA, MAHJA המוזיקה מאוד מוכרת לי, משהו שלקוח מתוכניות ילדים (יש ממש אחרי זה אפקט שנשמע כמו נידנוד של נדנדה) מישהו מכיר את זה?

emh

Member
לא ממש זוכר....

אבל אני בבירור זוכר שזה היה בצוללת, וגולדממבר ישב על כיסא, ותוך כדי השיר הוא עשה כל מיני תנועות מצחיקות...

emh

Member
הוא שר את לדוקטור אוויל!!!

אני ממש זוכר את הקטע הזה, ראיתי אותו בטלויזיה כשפירסמו את הסרט, ואני זוכר שחשבתי שזה מאיזה תוכנית של ערוץ 1 אולי זה היה בתוכניות לילדים בערבית??

emh

Member
טוב נרחיב טיפה....

HELLO FAHJA, HELLO MAHJA ISHTA MASHA, UNTA FAHJA זה היה משהו עם המילים האלה אני זוכר את זה בבירור.... מישהו?

emh

Member
מצטער, אבל פסקולים............

בדרך כלל מחסירים הרבה שירים למשל - באוסטין הראשון (שקניתי)נ חסר את THIS BOOTS ובסרט האחים בלוז - חסרים גם כמה שירים ששרו בסרט (אמנם שרו רק חצאי שירים, אבל לדעתי היה מקום להכניס אותם... בכל אופן, תודה על הלינק, אבל בדקתי את כבר ואין את זה שמה...

לאוסטין הראשון ממש כמו לשני ...

יצא עוד דיסק השלמה שלא ממש קל למצוא בארץ .. אוליי לאוסטין השני יהיה לך יותר קל למצוא והדיסק של האחים בלוז שמוחרים בארץ זה באמת לא מלא .. חסרים הרבה כי המקורי זה על 2 תקליטים ...

emh

Member
דודל, מצאת את זה?

משהו כזה: טה- נה - נה - נה (נד-נד) הלו - פאז'ה טה - נה - נה - נה (נד-נד) הלו- מאז'ה נדמה לי שזה דו-רה-רה-מי (עולה, יורד)

דודל

New member
מצאתי קטע...

בו גולדממבר אומר: "fahja! his dad!" ואז דר. רשע אומר: "oh! his FATHER!" אבל את השיר איני מצליח למצוא...

emh

Member
אז זה כנראה בקטעים הנדירים....

אבל אני בהחלט זוכר שהיה קטע כזה.

sysQo

New member
לא נראה לי שקיים שיר כזה ../images/Emo163.gif

הוא (גולדממבר) אומר את זה בצורה כזו בגלל המבטא שלו. פאז'ה (פאדר) מאז'ה (מאדר)
תקנו אותי אם אני טועה ראיתי את הסרט רק פעם אחת.

emh

Member
בטוח במאה אחוז שזה קיים!!!!

אני זוכר את בעל-פה. אני ממש נשפכתי מצחוק כשראיתי את הקטע הזה אני בטוח שאם למישהו יש את הדיוידי של הסרט הוא ימצא את זה בקטעים החתוכים (אם זה לא בסרט) אני חושב שזה שיר או מוזיקה שהיתה בארץ באיזה תוכנית לילדים בערבית - אני זוכר את זה מהתקופה שלפני הכבלים.

emh

Member
אני אנסה לתאר את זה אחרת...

מוזיקה מתוכנית לילדים בערבית (המוזיקה לא ערבית) בערך ככה: דו-רה-רה-מי (חריקה של דלת נפתחת, חריקה נסגרת) מי-סול-סול-פה (כנ"ל עם החריקות) אולי זה יעזור להבין על מה אני מדבר...

emh

Member
חבר אישר לי שזה קיים....

בדיוידי של גולדממבר, בקטעים החתוכים הקטע נקרא - HELLO FAHJA, HELLO MAHJA אבל אני צריך שמישהו יזהה את השיר המקורי....

למעלה