בסך הכל יש פה כישלון צבאי מהדהד

Harrington

Well-known member
מנהל
כי החמאס עדיין יורה ללא הפסקה
שאלת הכשלון או ההצלחה נבחנת ע"פ המטרה. מאחר והמטרה בשום שלב לא הוגדרה הפסקת הירי, הרי שאי-הפסקתה כמובן לא מלמדת על כשלון המבצע.

לגבי קביעת המטרות, אין שום בעיה לקבוע מטרה של הפסקת הירי, אבל לשם כך על ישראל לחזור לרצועת עזה. אני לגמרי בעד אבל בינתיים הנהגת המדינה לא מתלהבת מהרעיון. לפיכך לא ניתן לקבוע את הפסקת הירי כמטרה. די פשוט. אתה יותר ממוזמן לקרוא לממשלת ישראל לחזור לרצועת עזה, לכבוש אותה במלואה, לבצע בה מבצע חומת מגן 2 ובדרך גם להחזיר לשם את ההתיישבות הישראלית. כל זאת במטרה להפסיק את הירי כמובן. אחתום איתך על העצומה, רק תראה לי איפה לחתום.

Harrington

Well-known member
מנהל
ואני חשבתי שזו המטרה היחידה
אז טעית. זו כמובן המטרה לטווח הרחוק, אבל לא המטרה המיידית של המבצע הנוכחי.
אז למה אנחנו בדיוק מחריבים את עזה? סתם כי בא לנו?
כדי שארגוני הטרור יבינו גם הם שעדיף להם לעסוק בטיפול באוכלוסיה שלהם במקום בהתקפת ישראל.
תבדוק את הפקס אצלך בבית, אולי אתה מקבל מסרים ישנים מבלפור ולא מעודכנים
סורי, מעולם לא קיבלתי פקסים מבלפור ואין לי כוונה להתחיל עם זה כעת לכבודך :). הפקס אגב (ויש 2 אפילו) תקין לחלוטין, הייה רגוע.

איציק5111

Well-known member
זה היה צריך להיפסק אחרי יום אחד מקסימום שניים
ממש לא...
יש פה כישלון צבאי כי נתנו לערבי ישראל הנאצים להרים ראש הם מתפרעים ברחבי ישראל ויש ישובים יהודים בצפון ובדרום תחת מצור...

צריך לטבוח בערבי ישראל הנאצים

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה היה צריך להיפסק אחרי יום אחד מקסימום שניים
אני מבין....אם כך אתה טוען מעניין מה טענת כשהאטובוסים של הסכם אוסלו התפוצצו ברחובות , הא ? חחחחח

הרי עם הישגים כל כך "מוצלחים" היית אמור לדרוש את הדחתם המיידית של פרס ורבין ,
לא ? חחחחח

אתה לא עשית זאת...וכל כך מדוע ? מפני שאתה סובל קשות ממוסר כפול וחוסר הגינות מינימלית.....כרגיל בקרב השמאלנים בציון.

Harrington

Well-known member
מנהל
למיטב ידיעתי אין קשר בין האוטובוסים של אוסלו לחמאס
תבדוק שוב את מקורותיך.
לא עקבתי אחרי הדיון ואין לי מושג מה ההקשר כאן, אבל מי שטוען שאין קשר בין אוטובוסים מתפוצצים בעקבות אוסלו לחמאס, פשוט או שנולד אתמול, או שהוא משקר במצח נחושה.

למעלה