בסופרלנד ימים ליהודים, ימים לערבים.

נוRית

New member
אני ממש לא יודעת על מה את מדברת

לא זוכרת מפגש פורום בסחנה (מן הסתם לא הגעתי, מסיבה זו או אחרת) וגם לא זוכרת שהיתה הצעה לחזור לשם והיה סירוב כללי.

אני אישית, עם כל שנאתי לבריכות/ים/מקורות מים (בגלל הצורך בהתערטלות יותר מכל סיבה אחרת) מאוד אוהבת את הסחנה, ומגיעה מדי פעם, במסגרת ימי כיף של העבודה.

נכון שהסחנה מזוהה כמקום בו יש הרבה ערבים, אבל בסביבה הקרובה שלי לא שמעתי התנגדות עיקשת וגורפת נגד הגעה לשם בגלל סיבה זאת.

אורora

New member
נו לא רק שם לא הייץ

היה מיפגש, היתה הסתייגות כללית מהרכב האוכלוסיה, ומאז כל פעם שאני מזכירה את זה בשיחה זו או אחרת יש וטו כולל

זואי74

New member
אוי, איך ברור מהדברים האלה באיזו עיר את גרה

ולגבי הסחנה, אני רוצה להגיד לך בוודאות שהאוכלוסייה היהודית שמגיעה לשם בשבתות היא סיבה להדיר רגלים משם, לא פחות ואולי יותר מהאוכלוסיה הערבית.
בסופי שבוע - שומר נפשו ירחק.
אבל זו פינת חמד, גן עדן אמיתי. ממליצה לכל אחת לגנוב בוקר ביום של חול (עכשיו, כשעוד לא שיא החום) כשריק ושקט ונקי שם, ולנסוע לשם עם הילדים.

Koru

New member
אני אשמח להפרדה מעארסים

הפרדה מכאלה שדוחפים, ונדחפים בתורים
הפרדה מכאלה שמלכלכים
יש כאלה, ברוך אשם, לא מעט בקרב אחינו ואחיותנו.

בכלל, אם אפשר הפרדה מכולם ובילוי פרטי בלי תורים, זה הכי טוב (זה יכול להפריד אותי מהרבה כסף, לא?)

בפעם האחרונה שהיינו בסופרלנד זה היה ביום של ארגון המורים. היה עמוס נורא שזה היה מבאס, והיו עארסים (כן, כן, גם בקרב מורי ישראל ומשפחותיהם!) והיו גם, שומו שמיים, ערבים!!! והיו ערבים שעמדו לידינו בתור!! ולא תאמיני, הם היו ממש בסדר!!! הם היו ממש כמונו. אפילו חייכנו אחד לשני בתגובה לקטעים משעשעים של הילדים המשועממים!! ואו. תארי לך שהיו מפרידים. לא הייתי יודעת שערבים יכולים לחייך אלי ולא לתקוע לי סכין בגב אחר כך! וגם הבן שלי לא היה יודע את זה. שומו שמיים.

Koru

New member
ועכשיו בנפרד הנקודה החשובה

מפרידים מפרידים
גברים מנשים
דתיים מחילונים
יהודים מערבים

במקום לחנך גברים דתיים שלא יזילו ריר על ילדה בת 8, מרחיקים את הילדות בנות ה-8. (כמה דברים דתיים באמת מזילים ריר על ילדות בנות 8?)
אותו דבר בשאר ההפרדות.

למעלה