בסוף מתברר לך ששיקרו לך בבית

בסוף מתברר לך ששיקרו לך בבית

הספר. שכל הסיפורים השירים הכל עורבא פרח. את השירות הצבאי שלך אתה עושה בחרדת קודש בדבקות למטרה ובאמונה שאתה משרת משהו נשגב,משהו הירואי שאתה חלק מהיצירה . ויום בהיר אחד מספרים לך אדם שכולם העריצו על פעלו אדם משכמו ומעלה שהיה ראש אחת הערים הגדולות בעולם אדם שמלכים ונסיכים עפר לרגליו והוא בסך הכל שטינקר משת"פ מסגיר יהודים אחים לנשק לאוייב למוות וודאי ובטוח. ואז אתה מבין. ומה שנשאר לך לעשות זה להביט בפראיירים שלעולם לא מתים אלא רק מתחלפים.

שלדר

New member
מישהו היה צריך להקים פה מדינה!!!

ואירגוני הטרור רצו להמשיך ולהילחם על שתי גדות לירדן ועל מלכות ישראל הגדולה... אז מה רצית? שעד היום היינו נלחמים בבריטים ובערבים? תראה מה קורה בין האירגונים הפלסטינים ותבין כמה מנהיגות היתה לבן גוריון! וחוצמיזה, אתה מנסה לחמם איטריות קרות!
CRAP!!!
ועוד חוצמיזה, מה זה עניינך?

בטח שזה ענייני.

נתתי את מיטב שנותי למדינת ישראל אז למה שלא יהייה ענייני? ולא ידעתי שההגנה הייתה אירגון טירור.

לא מקימים מדינה על ידי מסירת אחים

לאויב. אם היינו סומכים רק על אנשים כמו טדי, הבריטים היו מוסרים את כל הארץ לערבים.

Henryf

New member
מה שייך אחד לשני

הבריטים ניסו במיטב כוחם, ללא הצלחה, ובנייטרליות מוחלטת, לפעול בדיוק לפי הרעיון של "הצהרת בלפור", ולחלק את הארץ הזו בין שני העמים. היו להם החלטות קשות ל-2 הצדדים, והיה להם הרבה מאד שתוף פעולה עם היהודים. הספור של "מסירת אחים" הוא ספור אחר, עבורי קשה מאד, לא הגבתי בעניין כי אני עדיין מתקשה לעכל אותו. אך זו נוולות לערבב טרגדיה נוראית שכזו בתוך העם היהודי עם בעיית האנגלים והערבים. זה סתם ריקוד מרושע על הדם.

מוטי שי

New member
ההגנה - ארגון הטירור הגדול

גזלו בכח הזרוע ובסיוע בריטי את הארץ מידי בניה. חיסלו את מתנגדיהם בשיטתיות, בעזרת הקומוניסטים תפסו שליטה על רוב עמדות הכוח ובכך נפלה המדינה הצעירה הישר אל זרועות האבדון. היום, לאחר 60 שנה אנו מתחילים לראות את האמת, מי היו מפא"י, מה היו מניעיהם, נכדי אותם מנוולים עדיין שולטים ביד רמה ודואגים לחיסול המדינה היהודית מבפנים. לצערנו, הם רואים הצלחה בכך.

shy-1

New member
מה שהיה היה, אני מבין את האינטרס

שלך לעורר מדנים בין היהודים, אך לדעתי מי שמרויח מהמריבות בנינו, זה האיסלם ! ועוד הערה ברשותך, זה נכון שלא הייתי מכניס לרזומה שלי, התנהגות מסוג זה, אך מאחר וזה היה בתקופה אחרת ובזמנים שונים, איננו יכולים לשפוט זאת ממש. ולסכם את פועלו של מר קולק ב" שטינקר משת"פ מסגיר יהודים אחים לנשק לאוייב למוות וודאי ובטוח". זה עיוות האמת !

למעלה