בסדר להוסיף לוח מודעות?

דן דן2

New member
בסדר להוסיף לוח מודעות?

אסנתי מקווה שבסדר אם לא תמחקי אותי.

דן דן2

New member
שני מקומות פנויים לשעור חד פעמי ביום שישי הזה

אהלן חברות יקרות, למי שלא מכירה אני מעבירה קורסי הכרות עם טכניקות בסיסיות בדמיון מודרך ו NLP למטפלים מורים מאמנים יועצים אנשי הוראה ולמי שרוצה את הכלים לחייו האישיים. התארגן לי באופן ספונטני קורס בימי שישי. אבל מרוב ספונטניות נישארו שני מקומות פנויים הקורס מתחיל ביום שישי הזה ה 8 למאי סיכמנו שהשעור הראשון יהיה פתוח להשתתפות ללא מחויבות ז"א אפשר להגיע לשעור הראשון ולשלם רק עבורו - 170 ש"ח מי שתרצה להמשיך לקורס השלם תוכל להמשיך כמובן (מדובר בעשרה מפגשים) אך זה לא חובה. נושא השיעור: שימוש בשפה,דימויים, שפת גוף, חושים מובילים ומעגל החוויה ליצירת תקשורת אפקטיבית ומקרבת. זו קבוצה אינטימית, השיעור יתחיל ב 9:00 בבוקר ויסתיים ב 12:00 בצהריים עם הפסקה קצרה להתרעננות. אני נותנת את החומר העיוני בכתב כך שהמשתתפות יכולות להתרכז בחוויה (שהיא הדרך הטובה ביותר ללמוד) קפה וכיבוד עלי אם מי מכן מעוניינת להגיע או מכירה מישהי שעשויה להתעניין צרו קשר אינני יכולה לצרף יותר משתיים אז עשו זאת בהקדם 054-6304047 [email protected]

../images/Emo24.gif מעגל שרון מרכז - הערב!!!

נא להתפקד

דן דן2

New member
../images/Emo13.gif

אני כרגע בהפסקה מקישורי אימהות, לא מספיקה (את רואה אפילו קורסים אני לא מספיקה לשווק...) אבל יש מצב שאחזור לכבוד פתיחת בית הספר שלנו בעזרת השם

hagitharan

New member
תודה לנטע ../images/Emo140.gif

שגם אם זה היה ממש בשניה האחרונה, הצליחה להביא אותי עם האנרגיה התוססת שלה, ולכל הבנות שקיבלו ותמכו. היה מאוד נעים ומעניין,
חגית הרן איפור מקצועי

תודה לך!

חגית היקרה, שמחה להכיר אותך
נשמח לראותך שוב ואפילו לצרף אותך לשורותינו
להתראות, נטע

"עכשיו גם אני" אימון אישי ושיאצו לאימהות

רצינו לעדכן כי ביום א' הקרוב ייערך עוד בוקר של מבוא חינם לסדנא שלי ושל תמר נוטע בנושא אימון אישי ושיאצו לאימהות. מטרת הסדנא לתת לך, אמא יקרה, להגיע לשעה וחצי של רגיעה, הנאה ושחרור (פיזי ונפשי), עבור עצמך לשם שינוי לדבר על בחירה, רגשות אשמה רצוי מול מצוי ולדעת מה נכון עבורך להעלות תובנות מעמיקות ולעבור אימון אישי שמגובה בשיאצו לרגיעה ולהעמקת התובנה. הסדנא תימשך 5 מפגשים, שעה וחצי כל אחד, אחת לשבוע החל מ- 19/5 10:30ימי ג' בבוקר. בוקר מבוא חינם ייערך כאמור ביום א' 10/5 בשעה 10:00 במתחם "טליה" הקסום רח' עקיבא 95 ברעננה. בואו להנות והביאו חברות

הייתי אתמול והיה מקסים!

אתמול הייתי במפגש מבוא לסדנא של יעל ותמר. היה מאד נעים ומפנק וממקד. השילוב בין תמר ויעל מוצלח מאד, הן מקצועיות, קשובות, נעימות. כל כך נהננו שלא רצינו ללכת ונשארנו עוד חצי שעה יחד ודברנו ככה באינטימי על המזרנים, במרכז טליה המדהים. ומי שלא הייתה עדיין שם פשוט מפסידה חוויה של לראות חזון אמיץ של אשה שעשתה דרך מופלאה. אז תנו לעצמכן זמן ותגיעו לטעום מהשילוב המיוחד הזה, מומלץ!!!

אילהT

New member
מרכז טליה מזמין להתנסות בשיעורים שונים

פרטים בקובץ המצ"ב.
לחוות שיעור קבוצה בשיטת פלדנקרייז בהנחייתי. אילה

הגעתי בזכות איילה נשארתי בזכות הפלדנקרייז..

הייתי בשיעור של איילה , פעם ראשונה שאני חווה פלדנקרייז ופשוט הרגשתי צפה!! אין כמו לתת לעצמך שעה של ציפה, רוגע והתמלאות נפשית! איילה מביאה איתה נועם, חום ומקצועיות רבה תוך הקשבה לצרכים והכוונה נעימה. איילה יקירה, היה נהדר! ממליצה בחום!

פיטורין- ממשבר להזדמנות

נשארו לנו מספר מקומות לסדנה הקרובה, ביום א' הקרוב, 10.5.09 באופן חד פעמי תינתן בסוף היום האפשרות למשתתפים לבחור כמה לשלם עבור הסדנה, מלבד דמי הרשמה של 30 ש"ח. לפרטים נוספים כאן.

טיול מזמר באזור שפיים, חמישי 7/5 אחה"צ

במחיר אטרקטיבי לעוד יום עד סוף 5/5/09 השתתפות ב- 30 ש"ח , ביום הטיול- 50 ש"ח להשתתפות טיול מזמר עם שירי רחל שפירא ואחרים במסלול רומנטי מול השקיעה בים. איזה כיף אשמח לראותכן. פרטים בקישורון האחרון מיכל

היה לי מדהים ומהנה. תודה לכל מי שפירגנה והגיע

והגיעה. והזמינה חברות/בני זוג. היה ממש קסום והטיימינג לשקיעה בים היה מעולה. האווירה המחשמלת היתה בעיקר בזכותכן יקירות. תודה-תודה- תודה.......

ענתלה11

New member
תכננתי, רציתי, ממש ממש לבוא אבל... היתה מדורה

בכתה של הבת שלי ולכן... בבקשה תעדכני אותי על הסיור הבא!!! נשמח מאוד להשתתף.

../images/Emo41.gifהזמנה למפגש הכרות "מעיסוק לעסק" ב 10/5

| סדנת האימון "מעיסוק לעסק" מיועדת לנשים עצמאיות בעלות עסק שרוצות ללמוד איך ליצור מציאות שבה הן מנהלות עסק מצליח, יש להן יותר בהירות, יותר מיקוד, יותר כלים, יותר הזדמנויות, יותר לקוחות, יותר הכנסות, יותר סיפוק, יותר הגשמה, יותר הצלחה. מפגש ההכרות ב 10/5 בין 9:30 ל 12:00 במרכז טליה, עקיבא 95 רעננה, נועד לאפשר לכן לחוות אימון הוויתי עסקי ולהכיר את סדנת האימון ואת התוצאות שמתאפשרות באמצעותה. עלות המפגש הינה 50 ש"ח (אשר יופחתו מעלות הסדנה לנרשמות אליה) לפרטים והרשמה אתן מוזמנות להתקשר או לשלוח מייל מצפה לפגוש אתכן

חובה לכל אחת!!!

חייבת לשתף... אני עוברת עם איילת תהליך מדהים ומרגש בקורס מעיסוק לעסק. חזרתי מחופשה מדהימה ומענגת. כולי באנרגיות לשבת ו"לעשות שיעורים", ופתאום, כל מה שכתבתי במפגש האחרון, הייעדים, המטרות, פתאום שום דבר לא התאים לי, הכל התבלבל לי והשתנה לי. מייד טלפון לאיילת, שהגיע אחרי יום עמוס עם ניסים המקסים שלה אלינו הביתה ב 21:00, (כמו מוקד חרום של רופאים...), אחרי ארוחת ערב נעימה וקפה, ישבנו לנו בסלון, ותוך שעה של אימון אמון, הכל התברר ונפתח! זה מדהים!!! קמתי במרץ בשש בבוקר, להוטה, כתבתי, עבדתי על הכל, עיבדתי לי את השיחה, ואני גאה לספר שתוך שעה יש לי מטרות, פעולות שצריך לעשות, הכל מסודר, רשום ומעודכן ביומן. קבעתי פגישות, הראש עובד וכולי מתרגשת לקראת דרך חדשה. איילת מקצועית, אמפתית ורגישה, נותנת אימון וייעוץ שמביא אותך למקום אחר בחיים, אם רק תרצי!!! ממליצה בחום, שווה ללכת למפגש הכרות, מעבר לתמונה שזה נותן על מה יהייה בקורס, רק מהמפגש הזה כבר תצאו עם כלים ותובנות חדשות. (תאמינו לי הייתי בשני מפגשים כאילו לפני שנרשמתי לקורס!) איילת, אני מחזקת אותך על הדרך המופלאה שאת עושה, תודה לך מקרב לב על שאת בחיי.

גם אני ממליצה בחום

שמחה וגאה להיות חלק מהקבוצה הראשונה שאיילת פתחה. בלי להרגיש אנחנו לקראת סוף הסדנה ואיזה דרך ותהליך מדהים שעברתי. אני ממליצה לכל מי שרוצה לקדם באמת, מתוך אמונה והגשמה את העסק שלה להצטרף לסדנה שעומדת להפתח ברעננה או בכל מקום אחר. אל תוותרו על פגישת המבוא!!! "אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים" ד"ר סוס

../images/Emo124.gifערב "מודעות נשית" באימ'ל'ה

מזמינה אתכן ב- 14/5 בשעה 20:30 לערב מודעות נשית במחיר סימלי במרכז אימאל'ה בקדימה. עד כמה את מודעת לעצמך ולסביבתך? איך אימון התודעה יכול לגרום לך להיות מאושרת יותר? במפגש זה נדבר על התודעה ומרכיביה, על מיקוד וחשיבה חיובית ועל הדרך שלנו להיות מאושרות יותר דרך אימון התודעה. זהו מפגש חוויתי בו ינתנו גם תרגילים וטיפים מעולם האימון, הבודהיזם והפסיכולוגיה החיובית לחיים מודעים ומאושרים יותר. מצרפת קובץ..

למעלה