בסדר להוסיף לוח מודעות?

חדש חדש

שמחה וגאה לספר שבקליניקה שלי נפתחת אפשרות לאמהות עם תינוקות לקבל טיפול שיאצו מרגיע ומחזק, בעוד הבייבי מקבל טיפול מסור ממטפלת מלווה. אמהות טריות שרוצות להעניק לעצמן שעה של רוגע, שלווה וחיזוק מוזמנות ליצור קשר.

ענתלה11

New member
אומנות מסביב לשולחן - קיטנה מדהימה!!!

מהרו להירשם פרטים בפלייר המצורף!

../images/Emo26.gifמסע אישי בקבוצה- NLP בקבוצות

שמחות לבשר על הקורס הראשון שנפתח- מסע אישי בקבוצה - שימוש בטכניקות NLP בעבודה עם קבוצות
מובילה? מאפשרת? מוותרת? מפשרת? האם אני מודעת לתפקיד שאני ממלאת בקבוצות השונות בחיי? משפחה, חברים, עבודה, קהילה... מהם דפוסי התקשורת שאני יוצרת בחברות השונות בהן אני נמצאת? הזדמנות להסתכל על עצמי בחדר המראות הקבוצתי, בעזרת התנסות בטכניקות מגוונות מעולם ה- NLP והדמיון המודרך, שהותאמו באופן מיוחד לעבודה קבוצתית. בעזרת עיבוד והמשגה של החוויה האישית והקבוצתית, יקבלו המשתתפים תובנות וכלים חדשים שירחיבו את אפשרויות הבחירה שלהם בחיים האישיים ובעבודה עם קבוצות. הקורס מיועד למנחי NLP ודמיון מודרך שרוצים להרחיב את טווח עבודתם לקבוצות, למאמנים, ליועצים ארגוניים, למדריכים, למורים, ולאנשים העובדים עם קבוצות. 6 מפגשים בני 3.5 שעות, בימי א' 9:00-12:30 בצורן, החל ב- 24.5 המנחות ד"ר עדי ברן, מנחת NLP ודמיון מודרך 054-6304047 אסנת חזן, פסיכולוגית ארגונית ומנחת קבוצות 052-6843142

מעגל מקדים לשאקטי...נו, במתחם טליה, רעננה

50 מעגלי נשים מתכנסים במקביל, באותו יום, באותה שעה, בכל רחבי הארץ לקראת פסטיבל שאקטי התשיעי, המתקיים ביוני בבית אורן (כנראה שכבר אזלו החדרים, ועכשיו יש מקום לאוהלים בלבד. תבואו, יהיה חבל על הזמן!). את המעגל שלי אני עורכת (איך לא) במתחם טליה, כל הפרטים בקובץ המצורף, המעגלים הם ללא תשלום. מוצ"ש, 16.5, 20:30 נא הביאו מאכל אהוב לארוחה משותפת. <<<< תודה לטלי לנדאו על האירוח המפנק ותודה לענת גפני על עיצוב הפלאייר המדהים>>>

נמשיר

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo210.gif הזמנה אישית../images/Emo210.gif

זו ההודעה אותה ארצה לפרסם: שלום רב, אני רוצה להזמינכם לקומונה בניהולי עוסקת בתמיכה בנושא שינוי הרגלי תזונה. רובנו ניסינו לרזות בשלב כזה או אחר של חיינו. נשקלנו, שמרנו, ספרנו קלוריות, חיברנו נקודות ולבסוף לעיתים גם עלינו הכל בחזרה. דיאטה וניהול אורח חיים בריא זה לא דבר קל ובטח שלא פשוט אבל אם ננסה ביחד, אם יש את מי לשאול וכתף לבכות עליה כשקשה הכל יעשה קצת יותר פשוט וקל. אנחנו לא אנשי מקצוע, אנחנו כן למודי ניסיון, ואנחנו פה כדי לשמוע, לנסות, לייעץ ולשמוח ביחד על כל ירידה או שמירה על המשקל! http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=8622&smsMsg=
ההודעה מנוסחת בלשון
אך מכוונת לשני המינים
להתראות

../images/Emo41.gifמבצע בבילבי כל עודפי החורף והמעבר ב 25 ש"ח

לפריט כל העודפים כולל הכל - ג'קטים, ג'ינסים, פליזים, קפוצ'ונים, מכנסי פוטר וחולצות מעבר, גם חולצות חגיגיות מכופתרות *אין כפל מבצעים*

tamar111

New member
הי בילבי

את מגיעה לתל אביב בוקר ברביעי? מביאה איתך בגדים? תמר

אם יש ביקוש אני יביא ../images/Emo13.gif

את יכולה להזמין באתר או דרכי במייל או בטלפון ואני יביא לך את הפריטים למעגל את לא חייבת לקנות
נדבר במייל

מעגל שחרור מחר, טליה רעננה

מחר, שלישי, 12.5 – מעגל שחרור – מפחדים, טרדות, מתחים וכעסים 20:00, 60 ₪. התשלום מראש. עקיבא 95, רעננה (דקה נסיעה מצומת רעננה צפון) חניה בשפע. להרשמה: 09-746-1555

אביג4

New member
יריד אמהות ותינוקות

מוזמנות!! כניסה חופשית מה יהיה: גילגול - עם קולקציית הקיץ של בגדים לאמהות, להריון, להנקה המנשא הנכון - מנשאים הנקה טובה - חזיות הנקה חלבM - בגדי הנקה חיפושית - עם מוצרים אקולוגים הילה - מוצרים קוסמטים טבעיים וגם הרבה יד שניה לתינוקות! שישי הקרוב, 15/5, 10:-16:00 יצחק ארטר 5א, תל אביב

למעלה