בנק לאומי ומבצע המורדים

meni1234

New member
בנק לאומי ומבצע המורדים

לרפי שלום לפני כשבוע וחצי פורסם בכלי התקשורת שמי שפותח חשבון בהוראת קבע זוכה למפגש אישי עם כוכבי המורדים אני כמעריץ של המורדים שאלתי אודות המבצע ונאמר לי שה מפגש שיתקים בגני התערוכה שאלתי אם אני יוכל להצטלם איתם ולבקש מהם חתימה ואמרו לי שכן שאלתי שוב כדי להיות בטוח הגעתי לסניף לאומי פתחתי חשבון בנק צעיר והוראת קבע על סך 250 ש"ח לחודש למשך שלוש שנים. אתמול כשהגעתי למפגש התברר לי שזה רק הגרלה למי שיעלה על הבמה ויפגש את המורדים ולא כולם פוגשים אותם פנים אל פנים רק רואים אותם מרחוק אני עכשיו מלא זעם ולא יודע מה לעשות יכול להיות שתחשוב שזה נושא שתותי אבל לדעתי יש פה ממש הונאה של בנק לאומי תודה מראש מני

תיקרא את האותיות הקטנות . בהסכם

אים כתוב שם אחרת מימה שהוטח לך תיתבע אותם . אל הפרת הסכם

meni1234

New member
זה לא הסכם

זה כרטיס שרשום בו מפגש אישי אבל שאר הפרטים שנתנו לי הם טלפונים בלבד ולא הקלטתי אותם או משהו כזה

טוב אים לא כתוב בכרטיס

שתיפגוש אישת אותם . הבטחות בטלפון לא תופס . רק מה שכתוב על הטופס תופש . אומרים מה שעיפרון קטן יכתוב , גרזן גדול לא יכול להוריד .

meni1234

New member
אבל רשום בכרטיס מפגש אישי 2 המילים

מה הפרוש של אישי

e r a s e r

New member
תגיד מני,

נראה לך סביר שה"מורדים " היו מצטלמים עם כמה מאות אם לא אלפים של ילדים? אני מפרש הכתוב בכרטיס שהמפגש הוא אישי עם המורדים,ז"א לא עם נציגם,תמונתם וכו'. או אולי הכוונה הייתה שהמפגש הוא רק מפגש ולא הצגה... ובקשר לזה שאין לך כסף לתביעה,זה ברור.אתה התחייבת לשלם לבנק לאומי 9000 ש"ח ב3 שנים הבאות...אתה לא חושב שהגזמת בחוסר נבונות שלך?

meni1234

New member
זה נראה סביר

אני שאלתי אותם הם מצטלמים איתם והם אמרו לי שכן אין לי הוכחה לזה אבל אני בטוח שבנק לאומי כבנק שמכבד את עצמו לא ישקר וחוץ מזה נראה סביר שהמורדים יצטלמו עם כמה מאות במפגש של פנאי פלוס זה קרה היו שם פחות מ200 איש במפגש של בנק לאומי לעומת במפגש של פנאי פלוס שמעתי שהיו הרבה יותא

הבנק לא שיקר !! הפקידה שיקרה

בנק זה מה שכתוב על הנייר וחתום . פקידה זה פקה פקה . כתוב באיזה מקום מה שעיפרון קטן יכתוב . גרזן גדול לא יוכל להוריד

תביעה יצוגית נגד רייטינג ואיציק מור

מתארגנת תביעה יצוגית נגדאיציק מור ורייטינג הפקה מרחוב טיברסקי 9 תל אביב הבנין הירוק מזכוכית ,נא לצור קשר עם אופיר רונית 056-686055 או עו"ד רפאל אלגזי 050-600910 הזדרזו

למעלה