בננות!!

בננות!!

עזרה.. יש לי חבר מדהים כבר איזה 9 חודשים והוא גר בת"א ואני גרה בחיפה והפרובלמה היא ש.. אתמול אמרתי לו שעדיף שלא נדבר קצת זמן והוא עשה בחינת בגרות בתנך עכשיו והתקשרתי לאחל לו בהצלחה(לא משנה שהתקשרתי בטעות שהבחינה הסתיימה..) עכשיו יש שתי בעיות.. .1 השארתי לו הודעה קולית + התקשרתי כמה פעמים והוא לא עונה ואני חייבת לדבר איתו להתקשר שוב או מה? .2 מה אני עושה??? בננ

זאת שאלה לורדה

את צריכה להבין שהוא לא מעוניין אוקיי? אם הוא לא מחזיר לך תשובה אז יש לי רק דבר אחד להגיד לך: תעזבי אותו!!!! הוא לא שווה את זה!!!! יש עוד הרבה כמוהו!!!!! מקווה שעזרתי, ורדה רזיאל ז´קונט.

Me¥tal

New member
את לא נורמלית.

בגלל שאין לנו סלבריטיז בפורום - אני מניחה שאת אחת מהבנות כאן. קדימה, חישפי את זהותך האמיתית!

Me¥tal

New member
נו, באמת. ../images/Emo13.gif

למה אני לא מאמינה לזה? אולי כי בכרטיס האישי שלך בהודעות האחרונות רשומה רק הודעה אחת - ההודעה הזאת?

cholly

New member
ממ..פסיכולוגית לא......../images/Emo28.gif

משתמשת בדר"כ בשפת העם. ... ואמור להיות לך חיים.. בלה. שיהיה.
בנות - תנו לה. קבלו את ורדה במחיאות כפיים סוערות. בחיבוקים
בפרחים מכל מיני סוגים
בנשיקות
וכו´. מרוצה ורדה´לה?

נכון !

למה שמישהיא תקרא לעצמה ורדה רזיאל מהרדיו ? ותבוא לפורום בנות בדיוק בזמן שיש למישהיא שאלה ??? הא ? הא? הא ?

cholly

New member
חח..ועכשיו ששמתי ../images/Emo23.gif...../images/Emo28.gif

u r so WANNA B her!!! כאילו - וואט דה פאק
כותבת את המשפטים הכי מוכרים שלה [ועוד בהדגשה! אה-אה!] היה חסר לך רק להוסיף : "תזרקי אותו!!!" שכחת את זה,בובה. לא נורא,פעם הבאה.

!PuMiCkY

New member
חחחחחחחח!!! ../images/Emo6.gif

כתבת בפרטים שלך שאת בת 34...
חחחחחחחחחחחחח
34
ורדה רזיאל ז´קונט הולכת למות
איך הגעת ל-34
חחחחחחחחחחחח... ראסמי
הרגת אותי עכשיו
...

Shani5

New member
חח אתם יודעים

שורדה היתה חברה טובה של סבתא שלי ואני מדברת בשיא הרצינות...

לאאאאאאאאאאאאא

זאת הייתי אני ! סתתתתתתתתתתתתתתתתאאאאאאאאאאאאאאאאאםםםםםםםםםםםם אני נראית לכן משועממת ? אבל זאת לא מעיין מה שבטוח ...

Black Cat15

New member
זאת בטוח לא מעיין ../images/Emo4.gif

כי היא לא נמצאת בבית, היא נסעה.

Shani5

New member
חח טוב.. ואתם יודעים שהיא עשתה

ניתוח למתיחת פנים..?

cholly

New member
פפפפחחחחחחחחחחחחחחעעע../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

נקרעתי עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בחיי שנקרעתייייי!!! פפפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!! חברה שלסבתא שלך? חחחחחחחח...חחחחחחחח.....חחחחחחחח
ד"ש!! מתיחת פנים?! ייאאאא אווולוווהההההיייםם
גאש!! אבל זה ב´מת נראה ככה! ראיתי אותה בTV לפני כמה זמן!! ואשכרה,איך לא חשבתי על זה שהיא בכלל אבל ב-כ-ל-ל לא נראית בת 34?
חחחח אעלק עומדת למות... חחחחחח אני זאת שהולכת למות פה,מצחוק!

cholly

New member
חחח!../images/Emo6.gifדנה,אני אוהבת אותך!../images/Emo23.gif../images/Emo28.gif

את קורעת אותי!!
חיחיחי במיוחד שאני קמה משינה אני ככה
בלה. חחחעע

למעלה