בננות - שרשור אווי ( =

../images/Emo13.gif../images/Emo221.gif../images/Emo57.gif

אייסי : =] 3> תחייכו - החיים יפים [[: כל מה שקורה ?! קורה לטובה.. לפעמים ((= במסן אין

Liraz 6q

New member
:]]

"..אומרים לי שאני חצי בנאדם והיא חצי משוגעת.." לולי.. נשבעת לך יש לך 9 נשמות.. חחח אוהבת אותך מאמיי:] במסן אין כרגע

y a ® d e n

New member
שלי../images/Emo27.gif

יריב מותק המון המון מזל טוב!! :]]] טיול שנתי מחר.. !\? מעניין מה יהיה... וווואייי ממש קררר! אמאל'ה כואבת לי היד כוסעמק

נמ

אייסי: לא פה חנוכה דרום 2006-הכי מצחיק שיש!! :] מסן: סוף סוףףףףףףף
גלי לא לרצוח אותי
זה לא אשמתי

mkarin

New member
מסנג'ר:

אם אני רואה זמן בסביבה אני לוקח[ת] אותו.

Fragile rose

New member
טובנו

איסיקיו - "רוצה לגעת בך ואת רחוקה רוצה לדעת שאת לא בוכה" מסנג'ר - "הארי פוטר וריקודי סמבה מסורתיים!!"

little shorty

New member
הרגע סיימתי לראות "סטפ-אפ"

איזה סרט חמוד :) והאווי: "ולפעמים היא מרגישה כמו הרוח...." לא פה.

Oo The Gush Oo

New member
../images/Emo186.gif

כולם להוזיז ת'טוסיק. כולם להוזיז ת'טוסיק. להוזיז ת'.........טוסיק!1 ממ, פה עם חום אחרי יום עבודה מתיש.

"אני מקווה שסנטה יביא לי גור פנדה

[...] השנה, תוצרת סינית אותנטית, יבול חורף 2006. 3:"

shachari

New member
אני ../images/Emo3.gif

= | "רוצה לגעת בך, ואת רחוקה =[ רוצה לדעת .. שאת לא בוכה" במסן : ".. דרך שאין בה מכשולים , כנראה לא תוביל לשום מקום .."

©big smile©

New member
אוף ../images/Emo4.gif

אני עצבנית. אני עייפה. ואין לי כח ללמוד. וגם קר לי. החזירו לי את השקט. "נמאס לי להתנדנד בין חום לקור, בין רע לטוב רוצה לחיות בכיף"

Liraz 6q

New member
../images/Emo13.gif

".. תודה שנתת לי להיות מה שבא לי.." אעע ביצפר שיעור נהיגה ובעבודה.. חוזרת בלילה.. מדהים שלי אני אוהבת אותך כלכךךך

coolit

New member
../images/Emo26.gif

פעם היתה אאנבת, והיא בצה גצה דצה הצה וזה, בא הסובאזו ודחס אותה.. [: והNA: ממעמקים קראתיך.. במיטה. אוהבת אותך כלכך:]]]] you are the key for my happiness

Tin Doll

New member
../images/Emo6.gif

משפטי טיולים איך זה ישן.. יום אחד פתאום התחלתי לשיר את זה לחברה שלי והיא צחקה עליי. ];

Mashina Girl

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo28.gif

תודה לכל מי שעשה את היומולדת הזאת הכי טובה שרק אפשר.. אוהבת מכאן ועד לגדר! מתגעגעת.....

למעלה