בננות , שירשור לבוש - יום ג' (;

shachari

New member
בננות , שירשור לבוש - יום ג' (;

שיהיה לכן יום מדהים

shachari

New member
להלהל :p

בית ספר - אח"כ פיתוח קול
גופיית סבא חומה , מתחת - טופ לבן שמבצבץ גינס גיזרה ישרה של דיזל כהה אדידס חדשות מחו"ל שרשרת אילת [
] חום ותכלת טבעת כסף עם ריקועים ועגיל נייק שגנבתי לאח שלי D; שיער פזור , דולצ'ה וליפגלוס אהבת
קבלי

Prozaccc

New member
סתם מכוערת

טישרט בירוק תפוח דיזל קלאסי ישר נעלי סירה שחורות צמיד חוליות כסוף איפור שיצא יפה-הדגשה קלה של העין בשחור וקצת צללית מבריקה עדינה.

Prozaccc

New member
אופס, לא שרשרתי נכון.

אמור להיות בתגובה להודעה הראשית

A m e l y

New member
אני ../images/Emo169.gif

-חולצת בצפר מזעזעת לבנה...הורסת הכל...=\ -חצאית ג'ינס -טייץ שחור -קוקו עם קליפס -עגילי חישוק אימתניים...=P -משקפי שמש כסופות מחברה בלתי מזוהה(50 ש"ח בשוק ,אני לא אקנה??) -תנכיות וואוו,איזו דבע יצאתי בתמונה

anais18

New member
בבוקר - פילאטיס

גופיה שחורה עם חזיה מובנית - Old Navy טייץ ספורט מתרחבים בצבע כחול כהה עם פסים לבנים של S.J סתם כפכפים בצבע כחול (Flip Flops) אני עושה פילאטיס בבית (מול הטלוויזיה
) יותר מאוחר: גופיה לבנה עם תחרה במחשוף מ-TNT מכנסי ברמודה בצבע אוף-ווייט מפוקס כפכפי טבע נאות על מעט פלטפורמה בצבע כתום צ'ילי

little shorty

New member
כי בא לי :)

חולצה פולו קצרה תכלת עם סטרפלס לבן מתחת שמבצבץ מלמעלה טייץ סקיני שחור נעלי בובה של זארה המשבצות שחור לבן חוטיני ורוד שרשרת מחוט דיג שקוף ועליו תליון מאבן תכלת כזו של מגן דוד עגילים תואמים בכסף עם האבן

mcfsv

New member
יאללה

חולצה כחולה אפורה מP&B עם ציור של מרלין מונרו, שרוולים תפוחים. חצאית שחורה קצרה עם ציור של נשר בצד. אולסטאר שחורות מקושקשות חדשות
שרשרת פנינים. לק אדום.

y a ® d e n

New member
לעריכה של הסרט שלי בקולנוע

הוויאנס SLIM לבנות טייץ שחור שלושתרבעי מהיינס חולצה עם פסים בכמה גוונים של ירוק וטיפהל'ה צהוב שיש לה מפתח בחזה ממש ממש יפה מזארה תיק קטן בצבע אפרפר מגאפ שיער פזור בושם קלווין קליין ONE

למעלה