בניתי לי עולם...(טריגר)

בניתי לי עולם...(טריגר)

בניתי לי עולם חשוך,מלא בסודות אפלים, שם אין כניסה לרגשות,רקוב רק מבפנים, מחייכת לכולם,הכל אצלי תמיד בשליטה, מעודדת את זאת ולזו מוחה דמעה... בפנים הכל כל כך שונה,אחר ולא קשור, חשוך,קר ומפחיד,אבל לבכות אסור, ובטח לא לצחוק,זו עבירה על החוק, להיות מאושרת,נראה כל כך רחוק. טוב,נמאס לי לדבר בחרוזים,אהיה ישירה. אני מרגישה שהפרעת האכילה לאט לאט מתרחקת ממני. כבר לגמרי מוכנה לוותר עליה,נדמה לי שכבר ויתרתי...אבל דבר אחד מטריד אותי,הרצון למלא את החלל שנוצר במשהו אחר. חייבת שתיהיה הפרעה אחרת שתמלא את הפרעת האכילה... ויתרתי על החתכים,מוותרת על הקלונקס אבל יש לי קושי אמיתי לוותר על העולם שיצרתי לעצמי,עולם שמגן עליי,עולם בודד... בעולם הזה אין כאב,אין צער,אין עצב,אין גם שמחה ואושר,אין צחוק אמיתי ואהבה...נראה כאילו רק פחד אינסופי נמצא שם. פחד מוות. מה טוב בזה??? שואלת את אותה השאלה בדיוק אך לצערי אני מוצאת רק תירוצים מטומטמים. כבר טוב לי בבית,מסתדרת מצויין עם המשפחה התומכת שלי,השבת הייתי שם והיה רע... ניסתי לגלות למה היה רע... אמא שלי הייתה בסדר גמור,אחי ואחותי היו נהדרים איתי,אז למה? לצערי נפל לי אסימון די כבד... הבעיה לא איתם,גם לא עם אבא שלי ולא עם אף אחד בסביבה הקרובה או הרחוקה. כבר טוב לי עם האוכל וטוב לי עם עצמי... עצוב,אבל הבעיה היא אצלי. רק אצלי... ורע לי להבין שאמא שלי חטפה סכרת בגלל הלחץ שלי ושאחי נפל לסמים ואלכוהול כי היה לו רע בגללי ושלי,לי(!!!),רע בגללי!!!!!!!!!!! אווווווווווווףףףף!!!! יהיה בסדר,אה? שבוע טוב

רגע...

" הרצון למלא את החלל שנוצר במשהו אחר. חייבת שתיהיה הפרעה אחרת שתמלא את הפרעת האכילה..." למה הפרעה אחרת? למה לא משו של חיים?

לא יודעת ../images/Emo4.gif

אולי כי אני עדיין לא מכירה את החיים. כאילו,את החיים הבריאים,האמיתיים,חיים בלי שום הפרעה...

Ofir 02

New member
והגיע הזמן להכיר... לא?

כבר הלכת מקווה שבבוקר תקראי את מה שכתבתי ותנסי לפחות לקבל את האהבה הזאת.. את העזרה שאנשים מוכנים להגיש לך... תנסי.. עבורך.. שיהיה לך לילה רגוע ומבורך חושבת עלייך

Ofir 02

New member
...

מהדהד לי המשפט יהיה בסדר,אה? שבוע טוב גאד... אחרי כל מה שכתבת... לעבור בכזאת קיצוניות... רק מחדד את מה שפתחת איתו.. את עושה הצגות, ממשיכה לחייך כשאת לא מרגישה לנכון... כשבפנים חרא את ממישכה לנסות לחזק אחרים... מתי זה יפסיק? עד מתי תמשיכי לחיות בכאילו? את מכירה אותי.. יודעת כמה אני מבינה אותך.. כמה זה היה מוחשי גם אצלי עד לא מזמן..... תתני לעצמך להרגיש ילדה! אם צריך תתני לעצמך להתפרק במנות קטנות אפילו אבל בבקשה תפסיקי לנתק את הרגש מהחוויה היומיומית להרגיש זה בריא גם לכאוב לפעמים ככה אנחנו יודעים שאנחנו חיים (ואל תקחי את המשפט הזה עכשיו לרמה של פציעה! אני מדברת על כאב בריא של רגשות בלבד ולא מעשים) כל כך דואגת לך ילדה שאת אפילו לא מתארת דווקא בגלל שאני רחוקה עכשיו לפחות כשהיתי ליידיך יכולתי לנער פיזית כשצריך מצטרת רק שלא הצלחתי ממש להזיז דברים מתוך הקושי האישי שלי... אבל בבקשה ממך תלחמי בהרגלם הללו אין צורך בהפרעה חדשה כדי להתגבר על הישנה אין צורך להמשיך לפגוע בעצמך אין צורך להמשיך להיפגע... יש אנשים חיים חיים שלמים ומאושרים כאן בחוץ... בבקשה, קחי את המקום הזה, את הטיפול שהוא מציע ותהפכי אותו למקום האחרון שבו את חולה! תעשי שתצאי חדשה, שתצאי בריאה ועם רצון להתמיד בכך! תתחילי עבורך חיים חדשים לא מאולצים, לא חיי דמה... חיים אמיתיים ובריאים רק בשבילך, כי אין לך מקום על הגב עבור צרות של אחרים. אוהבת המונים וכבר כל כך מתגעגעת
בבקשה שמרי עלייך

נשמה שלי!

כמה שאני מתגעגעת אליך!את חסרה בשולחן.בטירוף! מאמי,את אכן ניערת אותי כשהיית כאן אבל את לא משהו ששוכחים כשהוא הולך.את עדיין כאן מבחינתי והקשר לא נותק ולא ינותק!אני צריכה לצאת מכאן עם התחלה אבל מאמי,זה קשה עם קורנה...(דיר באלק אם שכחת!) עוד נדבר,עד אז,מלא נשיקות וחיבוקים והמון אהבה!

Ofir 02

New member
חחח הצחקת אותי

איזה שכחתי... היא חקוקה לי בתודעה בדיוק היום הסברתי לאבא שלי מה יש לי על הפלאפון
אני אוהבת ודואגת כבר אמרתי.. רוצה שיהיה לך טוב בובי רוצה שאת תרצי.. מקווה כל כך ואני בהחלט חושבת עלייך המון ומקווה לבוא לבקר מתישהו בקרוב.. בנתיים אוזרת כוחות תשמרי על עצמך בכל המובנים! המון נשיקות וחיבוקים

נשמה שלי!

כמה שאני מתגעגעת אליך!את חסרה בשולחן.בטירוף! מאמי,את אכן ניערת אותי כשהיית כאן אבל את לא משהו ששוכחים כשהוא הולך.את עדיין כאן מבחינתי והקשר לא נותק ולא ינותק!אני צריכה לצאת מכאן עם התחלה אבל מאמי,זה קשה עם קורנה...(דיר באלק אם שכחת!) עוד נדבר,עד אז,מלא נשיקות וחיבוקים והמון אהבה!

הבעיה היא אצלי..

איזו תובנה מדהימה. באמת. עבורי, התובנה הזו היא שסללה את הדרך לריפוי האמיתי, להחלמה המלאה - לא לעליה חזרה למשקל התקין, לא להרגלי אכילה, אלא לקבלה של עצמי כמו שאני. עזבי את האחרים, כמה שזה קשה לראות ולא להאשים את עצמך. זה לא יעזור לך בכלום. אם את באמת רוצה לעזור להם, טפלי בעצמך קודם. נשמע לי הגיוני שלך רע בגללך. מהקצת שאני מכירה אותך פה בפורום, עד היום לא היית הכי נחמדה לעצמך בעולם, אז למה שעצמך תאהב אותך? זה הזמן להתחיל להיות נחמדה לעצמך. לחזר אחרי עצמך, כמו שמחזרים אחרי גור חתולים שבטעות דרכנו לו על הזנב...לפנק את עצמך. לעניין את עצמך. להכיר את עצמך ולהתלהב מעצמך. נסי לראות את עצמך כאילו את לא מכירה אותך באמת. כאילו את לא יודעת מה "באמת" קורה בפנים. תראי כמה סיבות יש לך להתלהב מעצמך. מהחכמה שלך, מהרגישות שלך, מהכיף שאת יודעת לעשות לאחרים. מהאחריות שאת יודעת לקחת. מהכשרונות שלך. מהיופי שלך. מהעוצמה שלך.
אהבי את עצמך
אפרוחה

למעלה