בניתי אופניים - ממשקפיים ישנים

ofer02

New member
מדהים

פשוט מדהים ואם אתה עשית אותם , לא יעזור לך , אני מזמין עכשיו זוג כזה , וחוץ מזה מחתים אותך על חוזה לשיווק והפצה , תשמע , פשוט מדהים!!!

אלון ר

New member
אם תוריד את הרגלית תוכל לקזז במישקל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

elich

New member
לא קיבלתי מספיק תגובות....

אני רוצה שתגידו מה דעתכם. שימו לב לבולמים מאחורה וקדימה. והכיסא. עבדתי קשה על זה אז קצת ח"חתים בבקשה....

שימו ../images/Emo23.gif ../images/Emo66.gif../images/Emo3.gif

מדובר בבולמים הפוכים - הקפיצים סמוכים לרגלי הבולם - זוהי תצורה מאוד מתקדמת, שמתמשים בה באופנועי מוטוקרוס, והיא מיועדת להוריד את המשקל הבלתי מוקפץ ולשפר את ההתנהגות. אכן המצאה מוטורית מדהימה. ולעניין - יש לך כשרון רב.

aabramovich

New member
../images/Emo45.gif ג ד ו ל, אבל

קודם כל, גיאומטרית ההיגוי נורא חריפה. דבר שני, השילדה נראית לי נורא עדינה. דבר שלישי הג'נטים לא יחזיקו דרופים. דבר רביעי אין אף מדבקה. חוצמזה לא אין פירוט של מפרט. ד'אור? אסרה? מה? אין ברקסים? בכיסא אין love channel. הם נראים קצת כביש קצת שטח. שורה תחתונה? אתה מלך
ואני רוצה כאלו בדיוק על השולחן
פשוט מדהים. מה חשובה הביקורת האינפנטילית שלי? זה פשוט יפה.
עזריאל

NadY

New member
לארצי אברהם-תגובה לתגובה

ארצי אני רואה שאתה פעיל לאחרונה בפורומים יואלי

רוני רז

New member
מקסים. שתף אותנו באופן העשיה.

מזל שהיו לך משקפי "ג'ון לנון" אחרת הגלגלים היו מרובעים.

elich

New member
יש למשפחה שלי חנות משקפיים כבר

הרבה שנים ונשאר כל מיני "זבל" ישן שלא ניתן למכור. לקחתי את הזבל ויצרתי אופניים "הולנדיות". עכשיו אני בונה אופניים שנראות כמו אופנוע הרלי דיווידסון. תמונות בהמשך...

scorpio69

New member
צריך לשים לזה סוף !!! ../images/Emo123.gif

בחור צעיר די. אתה לא רציני, נכון? משעמם לך? אז אתה בונה אופניים ממשקפיים ורץ לפורום לספר לחברה. יקירי, על בנות שמעת? רוץ מהר לפאב השכונתי או ל pick-up ואז תבוא לספר לחברה. קצת הגזמת עם ההתמכרות לאופניים! מי תרצה אותך אח"כ. תצא לבלות כל עוד יש סיכוי!

elich

New member
גבר

אני נשוי ויש לי ילד בן חודשיים וחצי. אז גם לי מגיע מז"ט. וכנראה שהייתה מישהי שכן רצתה אותי למרות כל המינוסים שציינת.....

malgami

New member
אחד המהנדסים של סנטה קרוז ראה ורוצה

לגנוב רעיונות- תרשום פטנט מהר על שיטת השיכוך!!

למעלה