בנים! שאלה לי אליכם...

• פותח הנושא m.n
  • פורסם בתאריך

m.n

New member
אוקיי.....

עזבו אותכם מפמניסטיות זאת סתם שאלה שעניינה אותי! אם אני לא רוצה אני יודעת טוב מאוד להעיף ידיים אבל מה שמשגע אותי זה שהידיים נשלחות בכל הזדמנות! תראו אם אנחנו מתחילים להתחרמן אז סבבה לשלוח ידיים אבל אם אנחנו ס-ת-ם עומדים ומתנשקים נשיקה תמימה הרי ממילא לא יצא מזה חירמון אז בשביל מה סתם להציק?!

ZBlaster

New member
סתם שאלה... ../images/Emo12.gif

התחרמנת ו\או התנשקת מתישהו? Z-Blaster

m.n

New member
אז זהו

שנראה לך שאני איזה מאותגרת סקסולוגית או מה שזה לא יהיה אבל דווקא אני שואלת את השאלה מניסיון כי זה קרה לי כבר כמה וכמה פעמים וזה די מציק! אם לא הייתי עוברת את זה לא הייתי שואלת על זה....

ZBlaster

New member
וזה מה שמוזר, שהיא עברה והיא כותבת

זה קרה לך וזה מוזר לך, וזה מה שמוזר לי. זה כל כך מובן בשבילי. אפשר להגיד שזה לא מועיל. אבל מה שלא מועיל, לא מזיק. זה פשוט המשך כזה, נשיקה משעממת אחרי כמה זמן. גם חירמונים, בסוף הכל יראה אותו הדבר. זה משעמם אחרי כמה זמן. אז תחשבי על נשיקה לבד אין מגע בכלל רק שפתיים לשון... זה משעמם. זה חסר... משהו! Z-Blaster

m.n

New member
מה שמוזר בזה

זה שזה קורה לכוווווולם! אוקיי אני לא אכליל אני יודעת שאתם שונאים את זה אבל ת´כלס זה קרה עם רוב הבנים שהתנשקתי איתם (והיו לא מעט...) וגם לחברות שלי קרו אותם דברים. וסבבה אפשר לשלוח ידיים אבל לפעמים זה פשוט מתחיל להיות מיותר כי אחרי הכל אני לא אעמוד באמצע חוף הים נגיד ואתן לו לשלוח ידיים למקומות שהוא לא אמור לשלוח ידיים אליהם...

אז רגע מה את רוצה?

מה הוא אמור לעשות?! כאילו פסדר נשיקה... עכשיו מה? צריך לעשות משו לא? אז פסדר אפשר לחכות אבל אחרי כמה נשיקות נמאס =\ צריך לעשות משהו לא?! וכמו שאמרו לא מתאים לך תגידי לו שאת לא רוצה (ואז הוא יזרוק אותך... סתם :) זהו בעקרון... ו"כל" בן שולח ידיים כי הוא חרמן... מה את רוצה? שהוא יביא ביד כל היום?!?!

למה?נכון אצל רוב הגברים...

יש תרצון הזה...גם אצלי אבל בנשיקה הריאשונה?בטח שלא!!!...אבל אחרי איזה חודש אים זה נעשה בהסכמה אז...היתה לי חברה פריקית שאהבה כשאני נוגע לך ומלטף את האזור "ההוא"(פות,כוס,נרתיק,איבר מין נשי,וכולי),וגם היא עשתה לי ביד...והיא זו שהיתחילה!!!אז גם אני היצטרפתי...אז היא היתה היוזמת...אים היא נוגעת לי בגזר,למה אני לא יכול לגעת לה בסופגנייה?...

למעלה