בנט ,

evglev1

Well-known member
מנהל
לך הבייתה
נמאסת חזירון.
אכן ביבי היה צריך ללכת הביתה כי הוא לא יכל להרכיב ממשלה וגרר את המדינה לארבע מערכות בחירות רק להישאר בראש ממשלת המעבר ובנט עכשיו אונס את חברי מפלגתו לתקוע סכין בגב בוחריהם כי אחרת הממשלה תיפול, הישארות בשלטון לא שווה לא מערבולת אינסופית של בחירות ולא מניעה מח"כים לממש את הערכים שלשמם נבחרו. אם חבר ימינה לא יכול לעלות להר הבית, אין טעם שחברי ימינה ימנעו מעלייה להר הבית רק כדי שהיו"ר שלהם יישאר ראש ממשלה.

סתוונית333

Well-known member
אכן ביבי היה צריך ללכת הביתה כי הוא לא יכל להרכיב ממשלה וגרר את המדינה לארבע מערכות בחירות רק להישאר בראש ממשלת המעבר ובנט עכשיו אונס את חברי מפלגתו לתקוע סכין בגב בוחריהם כי אחרת הממשלה תיפול, הישארות בשלטון לא שווה לא מערבולת אינסופית של בחירות ולא מניעה מח"כים לממש את הערכים שלשמם נבחרו. אם חבר ימינה לא יכול לעלות להר הבית, אין טעם שחברי ימינה ימנעו מעלייה להר הבית רק כדי שהיו"ר שלהם יישאר ראש ממשלה.
גם בנט .

Harrington

Well-known member
מנהל
...ובנט עכשיו אונס את חברי מפלגתו לתקוע סכין בגב בוחריהם כי אחרת הממשלה תיפול
קצת מוגזמת האמירה הזאת לטעמי. נבחרי ימינה שהצטרפו לקואליציה כבר מזמן דקרו את בוחריהם בגבם ויותר מפעם אחת. לא חושב שמישהו שם זקוק לאונס כדי לחזור על המעשה :).

לך הבייתה
נמאסת חזירון.
תראי, סיתוונית.
אני בהחלט מבין את הכעס הרב שהצטבר אצלך אבל זה
לא יפה לקרוא לראש הממשלה "חזירון"
כי "חזירון" הוא בן קטן למשפחת חזירים יותר גדולים
ולא הייתי קורא כך חלילה לאישתו ולילדים שלו
כי מה הם אשמים?
אם את כל כך כועסת עליו אז, אפשר להגיד: "חזיר"

רוב הזמן נח

Well-known member
תראי, סיתוונית.
כי מה הם אשמים?
לא חזירון ולא חזיר. המילה הנכונה היא נוכל.

קצה11

Well-known member
תראי, סיתוונית.
כי מה הם אשמים?
המילה חזירון היא מנומסת מידי
יפה מאוד לקרוא לראש הממשלה בכינוי המתאר את מעשיו

evglev1

Well-known member
מנהל
כולם השתתפו בארוחה
חוציזה סבתא שלי היתה אומרת שחמורה לא ממליטה סייח
תבין לבד
דווקא במשפחת בן ארצי משפחתה של שרה, מולידים דברים שונים לגמרי. לשרה יש גם אח של נוער הגבעות שנלחם מלחמת חורמה בהתנתקות וגם היה שותף להפלת נתניהו בעקבות הסכם וואי וגם אח עוכר ישראל שמייחל לתכתיב אמריקאי שיכפה נסיגה לגבולות 1967 ללא שום תמורה וגם גידל בן שהוא סרבן גיוס. לא יודע מה עמדותיה של שרה, אבל יש לה גם אח ימני קיצוני וגם אח שמלאני קיצוני ואולי אף רדיקאלי.

למעלה