בנט סיכן כמה מאות אלפי שקלים וההשקעה שלו הפכה לכמה מליוני דולרים

סתוונית333

Well-known member
לנפתלי בנט היתה היום סיבה טובה לחזור לחייך. "חוזרים לחייך" היתה הסיסמה של קודמו בתפקיד שכבר עשרה ימים קצת פחות מחייך.

dory30

Well-known member
לא מקנא בו, או בכל מי שממלא את תפקיד ראש ממשלת ישראל. יש לו כרגע על הראש את האיום מעזה, איראן, קורונה שמתפרצת ובנוסף את השאהיד בן גביר - שמעוניין לעלות להר הבית. אני בעד שיעלה עליו הוריאנט ההודי. מי שרוצה לעזור, שיבורך.

סתוונית333

Well-known member
לא מקנא בו, או בכל מי שממלא את תפקיד ראש ממשלת ישראל. יש לו כרגע על הראש את האיום מעזה, איראן, קורונה שמתפרצת ובנוסף את השאהיד בן גביר - שמעוניין לעלות להר הבית. אני בעד שיעלה עליו הוריאנט ההודי. מי שרוצה לעזור, שיבורך.

מה הקשר ?

dory30

Well-known member
הקשר זה שכרגע בנט לא עוסק בלחגוג את ההתעשרות הטרייה. הוא כרגע בעיצומן של הכרעות כבדות משקל- ואני מניח שאת החגיגות הוא ישמור לזמן יותר רגוע. אפשר להגיד עליו לשלילה הרבה דברים- אבל הוא לא נתניהו.

סתוונית333

Well-known member
הקשר זה שכרגע בנט לא עוסק בלחגוג את ההתעשרות הטרייה. הוא כרגע בעיצומן של הכרעות כבדות משקל- ואני מניח שאת החגיגות הוא ישמור לזמן יותר רגוע. אפשר להגיד עליו לשלילה הרבה דברים- אבל הוא לא נתניהו.
על מה אתה מדבר?
הוא חגג אתמול את נצחונו כראש ממשלה.

הוא סה"כ שחקן הוא לא באמת קובע במדינה כמו קודמו.

dory30

Well-known member
הוא סה"כ שחקן הוא לא באמת קובע במדינה כמו קודמו.
הוא ע-ו-ב-ד. ביבי היה מחמם כיסא במקרה הטוב ומסית ומדיח במקרה הרע. ההבדלים ניכרים בשטח. גם טוב שהוא נפתר מהגברים בשחור.

marabo

Well-known member
הוא ע-ו-ב-ד. ביבי היה מחמם כיסא במקרה הטוב ומסית ומדיח במקרה הרע. ההבדלים ניכרים בשטח. גם טוב שהוא נפתר מהגברים בשחור.
ביבי הביא לך חיסונים והציל את המדינה.
כמה כפויות טובה יש בך

סתוונית333

Well-known member

בנט: אנחנו יוצאים למפקד, ימינה תהיה מפלגת שלטון

מפלגת ימינה קיימה אתמול כנס פעילים במטרה לחגוג את הקמת הממשלה. רה"מ נפתלי בנט ברך את חברי רשימת ימינה ואמר: "איילת פורחת, לא היה לה קל". על אורבך: "גאה בו שהחליט לתמוך".​

:ROFLMAO:

dory30

Well-known member

בנט: אנחנו יוצאים למפקד, ימינה תהיה מפלגת שלטון​

מפלגת ימינה קיימה אתמול כנס פעילים במטרה לחגוג את הקמת הממשלה. רה"מ נפתלי בנט ברך את חברי רשימת ימינה ואמר: "איילת פורחת, לא היה לה קל". על אורבך: "גאה בו שהחליט לתמוך"​

על דיבורים אין מכס. אני עדיין לא ממעריצי איילת המחבלת.

למעלה