בנט ואיילת תקשיבו טוב.

הגלגל הוא עגול.
פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה.
אנחנו נחכה לכם בבחירות הבאות. אני מקבל כאן תזכורות שערוצי הבגידה שלכם 11 12 ו 13 מפרסמים סקרים שאילו היום היו נערכות בחירות הייתם מקבלים 4 מנדטים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אפילו הפארש(ן) בטמבלויזיה שלכם צחק
מהימין אתם לא תקבלו אפילו מנדט אחד.
תבינו איילת ובנט אתם עשיתם מעשה נבלה מהסוג הנחות ביותר .
לא רציתם את נתניהו? זכותכם. בגדתם בבוחרים שלכם בגדתם. אבל את החמור מכל מה שעשיתם על זה עם ישראל לעולם לא יסלח לכם.
הלכתם למושב ליצים עם שונאי ישראל חורשי מזימות לחסלה כמדינה יהודית. אתם משתפים פעולה כרגע עם האויב הכי קשה של מדינת ישראל היהודית והם לא אבו מאזן ולא עבדאללה הירדני ולא אסד הסורי ולא החמאס ולא החזבאללה אלא עם רע"ם, בל"ד המשותפת מר"צ והעבודה אלה האויב הכי מר והכי מסוכן למדינה היהודית.
ועל זה אין סליחה ואין מחילה.
וכמו שאמרתי נתראה בבחירות.

evglev1

Well-known member
מנהל
הגלגל הוא עגול.
פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה.
אנחנו נחכה לכם בבחירות הבאות. אני מקבל כאן תזכורות שערוצי הבגידה שלכם 11 12 ו 13 מפרסמים סקרים שאילו היום היו נערכות בחירות הייתם מקבלים 4 מנדטים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אפילו הפארש(ן) בטמבלויזיה שלכם צחק
מהימין אתם לא תקבלו אפילו מנדט אחד.
תבינו איילת ובנט אתם עשיתם מעשה נבלה מהסוג הנחות ביותר .
לא רציתם את נתניהו? זכותכם. בגדתם בבוחרים שלכם בגדתם. אבל את החמור מכל מה שעשיתם על זה עם ישראל לעולם לא יסלח לכם.
הלכתם למושב ליצים עם שונאי ישראל חורשי מזימות לחסלה כמדינה יהודית. אתם משתפים פעולה כרגע עם האויב הכי קשה של מדינת ישראל היהודית והם לא אבו מאזן ולא עבדאללה הירדני ולא אסד הסורי ולא החמאס ולא החזבאללה אלא עם רע"ם, בל"ד המשותפת מר"צ והעבודה אלה האויב הכי מר והכי מסוכן למדינה היהודית.
ועל זה אין סליחה ואין מחילה.
וכמו שאמרתי נתראה בבחירות.
אף אחד לא משתף פעולה עם בל"ד, זאת המצאה שלכם כדי לטעון שנעדיף הימנעות של בל"ד או תמיכה של רע"מ. אני תומך בהם ובעמוד הפייסבוק של בנט לראשות הממשלה, אני רואה שאני ממש לא היחיד שחושב כך.

אף אחד לא משתף פעולה עם בל"ד, זאת המצאה שלכם כדי לטעון שנעדיף הימנעות של בל"ד או תמיכה של רע"מ. אני תומך בהם ובעמוד הפייסבוק של בנט לראשות הממשלה, אני רואה שאני ממש לא היחיד שחושב כך.
אתה עברת צד כמו בנט.
לכן אני לא יכול להתייחס לדבריך.
מצטער.
לתומכיו של בנט אחרי המרמה שלו ושל הנוכלת הגברת שקד אין אפילו מנדט אחד.
אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה אבל בסוף 99% מבוחריו לא יצביעו עבורו בפעם הבאה.
הוא גמור . הדבר היחיד שנשאר לו לעשות זה לחסוך מעצמו את הביזיון ולנגב את הרצפה של מנצור ומירב וניצן ולפיד וזנדברגה בעצמו אחרת הם ינגבו איתו את הרצפה.
ומהיום שמו של הנוכל ,גנב הקולות שקרן בן שקרנים יקרא בישמעאל נער הפוסטר.

למעלה