בנות!!

cluless20

New member
בנות!!

בגלל שיש פה המון בנות חדשות חשבתי לעשות איזה שאלון היכרות קצר.. האמת אני לא זוכרת מאיפה לקחתי אותו.. והוא לא כזה נורא... אז מי שרוצה שתמלא
1.שם: 2.גיל: 3.צבע עיניים: 4.צבע שיער: 5.גובה: 6.פירסינגים זה טוב או רע: 7.קעקועים זה טוב או רע: 8. יש משקפיים? : 9.שפות שאתה מדבר: 10.תכונות טובות שלך: 11.תכונות רעות שלך: 12.מה המוטו שלך בחיים? 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? 14.מעשה נועז שעשית? 15.מעשה טפשי שעשית? 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? 18. מה סקסי בעיניך? 19. מה רומנטי בעיניך? 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? 23.מה היא המילה האהובה עליך? 24.מה היא המילה השנואה עליך? 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? 27.איזה קול/רעש אתה שונא? 28.גלידה – בכוס או בוופל? 29. שוקו או וניל? 30. חוף או הרים? 31. לישון או לקום? 32. שקיעה או זריחה? 33. לילה או יום? 34. בזבזן או חסכן? 35. קור או חום? 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? 38. את מי היית לוקח לאי בודד? 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? 40דברים אהובים עלייך:

תותית114

New member
עונה על השאלון

1.שם: אני מעדיפה לא לומר כי יש כמה שמכירות ומסיבות אישיות מי שרוצה בפרטי 2.גיל: 18.5 3.צבע עיניים: ירוק כחול 4.צבע שיער: שטני 5.גובה: 1.65 6.פירסינגים זה טוב או רע: באמצע 7.קעקועים זה טוב או רע: טוב 8. יש משקפיים? : לא 9.שפות שאתה מדבר: עיברית,אנגלית, רוסית 10.תכונות טובות שלך: אוהבת לעזור להקשיב חברותית 11.תכונות רעות שלך: רגישות,ביישנות 12.מה המוטו שלך בחיים? תנצל כל רגע כי לא ידוע מה יהיה בעוד כמה דקות 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? תורמת קונה דברים משפצת תעולם 14.מעשה נועז שעשית? לא זוכרת 15.מעשה טפשי שעשית? לא זוכרת 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? לא הייתי 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לוס אנג'לס 18. מה סקסי בעיניך? מבט חיוך 19. מה רומנטי בעיניך? ארוחה רומנטית 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לתקופת היסודי 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? 23.מה היא המילה האהובה עליך? מייאו 24.מה היא המילה השנואה עליך? כפרה 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? גבר שמדבר יותר ממני 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? קול של חבר שלי 27.איזה קול/רעש אתה שונא? חריקת דלת 28.גלידה – בכוס או בוופל? בוופל 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? חוף 31. לישון או לקום? לישון 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? בזבזן 35. קור או חום? חם 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשת 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם חבר על אי בודד 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את עצמי ואהובי 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? 40דברים אהובים עלייך: לישון ,להיות בחברה אנשים ,לדבר והמון,לצחוק לבלות, לעשות ספורט ,לקרוא

מממ טוב=]

1.שם: סיון 2.גיל: עוד חודש וחצי 18!!! 3.צבע עיניים: כחול 4.צבע שיער: חום 5.גובה: 160 6.פירסינגים זה טוב או רע: אחלה 7.קעקועים זה טוב או רע:אחלה 8. יש משקפיים? : לא 9.שפות שאתה מדבר:עברית, אנגלית, קצת ספרדית, מבינה לפעמים רוסית 10.תכונות טובות שלך: עומדת על שלי 11.תכונות רעות שלך: עומדת על שלי 12.מה המוטו שלך בחיים? חייה ותן לחיות 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? נוסעת:) לכמה חודשים. 14.מעשה נועז שעשית? אממ 15.מעשה טפשי שעשית? אממ 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? הייתי בבוסטון ובכלל בארצות הברית שנה בגיל שנתיים וחצי, הייתי גם ביוון, אוסטריה, גרמניה, צ'כיה, סלובניה, לונדון המדהימה ושוב בארצות הברית. וזהו:) 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לונדוווון 18. מה סקסי בעיניך? עיניים יפות, שפתיים עבות 19. מה רומנטי בעיניך? טיול בים 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לא יודעת. 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? כל מיני חברים שעם הזמן התרחקנו 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? משחק, ריקוד 23.מה היא המילה האהובה עליך? לא יודעת 24.מה היא המילה השנואה עליך? 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? אני אוהתב לראות לפעמים תוכניות בישול וללכת גם לבשל חח 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? של הגלים 27.איזה קול/רעש אתה שונא? 28.גלידה – בכוס או בוופל? שניהם 29. שוקו או וניל? שניהם 30. חוף או הרים? שניהם 31. לישון או לקום? לקום 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? יום 34. בזבזן או חסכן? חסכן 35. קור או חום? חוווום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? לא יודעת 38. את מי היית לוקח לאי בודד? 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? 40דברים אהובים עלייך:

Zoharrr

New member
אני

.שם: זוהר 2.גיל: שואפת ל 20 3.צבע עיניים: חום דש 4.צבע שיער: חום שוקולד 5.גובה: 1.65 6.פירסינגים זה טוב או רע: יש לי איזה 6 אז טוב 7.קעקועים זה טוב או רע: יש לי אחד ענקי, אז כן 8. יש משקפיים? : כן 9.שפות שאתה מדבר:עברית,אנגלית,מבינה ספרדית,מבינה מרוקאית, מבינה קצת רוסית 10.תכונות טובות שלך:נדיבות,חוש הומור מפותח, חוכמה 11.תכונות רעות שלך: אגואיזם 12.מה המוטו שלך בחיים? חיה ותן לחיות 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? נותנת אותם להורים שלי. 14.מעשה נועז שעשית? סקס מתחת לשמיכה כשיש 30 אנשים סביבנו 15.מעשה טפשי שעשית? ההוא למעלה? D: סתם לא,שכבתי עם חבר טוב שלי כשנפרדנו.זה עלה לי בחבר הטוב. 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? בדרום אפריקה 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? בידיוק שם... 18. מה סקסי בעיניך? אינטלגנציה גבוהה, חשביה אנליטית, בלונדינים,בהירים,עם עיניים כחולות מטריפות, גברים רזים וגבוהים. בקיצור - אלכס. 19. מה רומנטי בעיניך? איך שאלכס מעיר אותי בבוקר :) במין חיכוכים עם הפנים שלו בשלי וליטופים... 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? כיתה ח' :) היה ממש כיף.לא עשינו כלום...רק השתזפנו בדשא והלכנו עם החבר'ה לשחות במעיין, והייתי הכי מקובלת בשכבה :) 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? רון הופמן.(כן הסולן של סינרגיה) 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? לנגן על גיטרה 23.מה היא המילה האהובה עליך? אינטלגנציה 24.מה היא המילה השנואה עליך? סטטיסטיקה 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? מוזיקה וספרות 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? הרעשים של אלכס כשהוא מתעורר או הולך לישון 27.איזה קול/רעש אתה שונא? הצעקות כשהוא מתעצבן :/ 28.גלידה – בכוס או בוופל? וופל 29. שוקו או וניל? וניל 30. חוף או הרים? חוף...אבל זה כי אני גרה בהרים. 31. לישון או לקום? לקום 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? בזבזנית אחושילינג 35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם טדי במיטה שלי :( 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את אלכס וטדי 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? אנאלי
40דברים אהובים עלייך: חופש, שקט, ציונים טובים, אלכס, כלבים, מוזיקה, לצייר,לכתוב,שופינג,ים

OgaliO

New member
יאללה בא לי../images/Emo13.gif!

שם: גלי
2.גיל: עוד מעט 18
3.צבע עיניים: ירוק
4.צבע שיער: חום כהה
5.גובה: מטר וגמד
6.פירסינגים זה טוב או רע: נחמד תלוי איפה.
7.קעקועים זה טוב או רע: כנ"ל. יש לי אחד ואני מתה עליו
ובקרוב אני עושה עוד אחד.
8. יש משקפיים? : כן,אבל הולכת רק עם עדשות.
9.שפות שאתה מדבר: אנגלית,עברית,קצת יוונית.
10.תכונות טובות שלך: ספונטנית, אחראית,עקשנית,רגישה..
11.תכונות רעות שלך: רגישה,עקשנית,מתעצבנת מהר.
12.מה המוטו שלך בחיים? חיה ותן לחיות.
13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? אנערף
14.מעשה נועז שעשית? הקעקוע חח..באנג'י?
15.מעשה טפשי שעשית? יש כלכך הרבה..
16.האם היית בחו"ל, ואיפה? יוון כמה פעמים, הולנד.
17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? ניו יורק\לונדון
18. מה סקסי בעיניך? ידיים גדולות
19. מה רומנטי בעיניך? כל דבר שהוא מהלב.
20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? כלכך לא רוצה לחזור לעבר. טוב לי במקום שאני בו כרגע.
21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא שלי.
22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? שירה חח
23.מה היא המילה האהובה עליך?
24.מה היא המילה השנואה עליך?
25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית?
26.איזה קול/רעש אתה אוהב? ים
27.איזה קול/רעש אתה שונא? מכוניות וכאלה.. רעש.
28.גלידה – בכוס או בוופל? רק בכוס.
29. שוקו או וניל? וניל.
30. חוף או הרים? חוף
31. לישון או לקום? לישון כמה שיותר חח
32. שקיעה או זריחה? שקיעה
33. לילה או יום? לילה
34. בזבזן או חסכן? בזבזנים הוו אווו
35. קור או חום? חום.שונאת קור.
36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? הכי מפחיד שיש. אני בטענה שזה חייזרים. חח
37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? איתו, במקום מבודד, קצת שקט לא יזיק לנו.
38. את מי היית לוקח לאי בודד? אותו
39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? עזבתי חברה ממש טובה, עשיתי אבובים במים עמוקים בין האיים - יש לי פחד רציני ממים עמוקים..
40דברים אהובים עלייך:

efrat191

New member
אהבתי את הרעיון :)

1.שם: אפרת 2.גיל: 19 ו3 חודשים כמעט .. חח 3.צבע עיניים: ירוק אפור 4.צבע שיער: חום 5.גובה: 1.52 שיא הגמדה :p 6.פירסינגים זה טוב או רע: ממ תלוי איפה ועל מי :) 7.קעקועים זה טוב או רע: תלוי איפה , לא רואה את עצמי עושה אחד . 8. יש משקפיים? : לצערי כן
9.שפות שאתה מדבר: עברית , אנגלית , ספרדית קצת ומבינה מרוקאית. 10.תכונות טובות שלך: אכפתית , דואגת , עומדת על שלי . 11.תכונות רעות שלך: ביישנית , עצבנית , אכפתית ודואגת שלפעמים יותר מידי וזה בא על חשבוני ועומדת על שלי זה לא תמיד טוב :-\ 12.מה המוטו שלך בחיים? ממ לא עולה לי משהו כרגע למרות שתמיד אני זאת עם המשפטי מחץ .. חחח 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? נותנת להורים ולאחי ואחיות שלי ואת מה שישאר בשבילי :) 14.מעשה נועז שעשית? ממ ברגע הראשון שנפגשתי עם החבר הדבקתי לו נשיקה על הפה .. חחח אני עדיין בשוק .. חח
15.מעשה טפשי שעשית? ממ אני בטוחה שהיו הרבה .. חח
16.האם היית בחו"ל, ואיפה? עדיין לא
17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לא חושבת שיש מצב שאני ארצה לגור בארץ אחרת .
18. מה סקסי בעיניך? שפתיים עבות , שחום ומשהו מיוחד בעיניים (צורה , צבע , ריסים , משהו .. חח) -חבר שלי בקיצור .
19. מה רומנטי בעיניך? לשבת בים עם החבר ופשוט לדבר על כל נושא שבעולם . 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה ? ממ כיתה יב' - נגמר לא מזמן אבל אני מאוד מתגעגעת לתופה בעיקר לטיול השנתי האחרון .
21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? ממ המורה שלי לתנ"ך - אין אני פשוט מתה עליה .
22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ממ שירה , תמיד רציתי קול יפה אבל לא קיבלתי .. חחח 23.מה היא המילה האהובה עליך? מממ זיייינננההה (ככה אני קוראת לחבר שלי זה במרוקאית .. חחח) 24.מה היא המילה השנואה עליך? ממ כל מילה שיוצאת בנימה אדישה . 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? את הקול של חבר שלי כשהוא אומר שהוא אוהב אותי .
27.איזה קול/רעש אתה שונא? שהכלב שלי מתחיל להתחרפן ולנבוח ושומדבר לא משתיק אותו . 28.גלידה – בכוס או בוופל? בוופל ברור ! 29. שוקו או וניל? וניל :) 30. חוף או הרים? חוף בכל עונות השנה :) 31. לישון או לקום? לישון . 32. שקיעה או זריחה? זריחה . 33. לילה או יום? לילה .
34. בזבזן או חסכן? בזבזנית אך מחושבת :p 35. קור או חום? חוווםם . 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות בעיקר אחרי כל סרטי האימה שראיתי בחיים שלי .. חחח 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם החבר לא משנה איפה העיקר איתו .
38את מי היית לוקח לאי בודד? את החבר .
39. מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? מממ לא האמנתי שאני אנשק בנאדם שלא פגשתי בחיים בשנייה הראשונה שאני אראה אותו אבל זה קרה :) 40. דברים אהובים עלייך: לישון עם החבר , להיות עם המשפחה , להיות עם חברות ולהזכר בדברים מצחיקים שקרו פעם , לשמוע מוזיקה ואממ לכתוב . הייתי אומרת שדיי חפרתי .. חחחח

אפשר:p

1.שם: דור\דורי 2.גיל: 17 ו-יומיים. 3.צבע עיניים: חום 4.צבע שיער: חום 5.גובה: 1.70 6.פירסינגים זה טוב או רע: טוב=] 7.קעקועים זה טוב או רע: טוב=] 8. יש משקפיים? : לא 9.שפות שאתה מדבר: עברית, אנגלית וערבית בקטנה קטנה 10.תכונות טובות שלך: אני כריזמטית ואם יש משהו שאני רוצה או מאמינה הולכת איתו עד הסוף 11.תכונות רעות שלך: חוסר סבלנות, חוסר טאקט 12.מה המוטו שלך בחיים? "תחייה כאילו כל יום הוא היום האחרון: 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? מתעלפת 14.מעשה נועז שעשית? לא עולה לי למוח 15.מעשה טפשי שעשית? יותר מידי 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? כן, צרפת*2, אנגליה, צכיה, גרמניה, קפריסין, טורקיה 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לונדון\ ברלין 18. מה סקסי בעיניך? חיוך 19. מה רומנטי בעיניך? הליכה על החוף בחושך 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? גן, התמימות של ילדים=] 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? דוד בן גוריון 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? שירה 23.מה היא המילה האהובה עליך? סבבה 24.מה היא המילה השנואה עליך? לאדעת אין מילה נראלי 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? חיבוקים=] 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? אוטובוסים ומכוניות בלילה. 27.איזה קול/רעש אתה שונא? שעושים אחרי שמסיימים לשתות! 28.גלידה – בכוס או בוופל? כוס 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? הרים 31. לישון או לקום? לישון 32. שקיעה או זריחה? 33. לילה או יום? יום 34. בזבזן או חסכן? בזבזנית 35. קור או חום? באמצע 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם חבר שלי מתחת לפוך 38. את מי היית לוקח לאי בודד? חבר=] 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? אכלתי סושי חח 40דברים אהובים עלייך: לישון, לשחק כדוריד, לרקוד לשמוע מוזיקה לקרוא

rainbowgirl

New member
אבל למה כותבת השאלון לא עונה? ../images/Emo13.gif

1.שם: קורל 2.גיל: 20 עוד חודש :( 3.צבע עיניים: חום 4.צבע שיער: כרגע-חום זהוב 5.גובה: 150 ואין יותר נמוכה ממני :) 6.פירסינגים זה טוב או רע: סבבה,אבל לא בשבילי :) 7.קעקועים זה טוב או רע: גם סבבה,אבל גם לא בשבילי... 8. יש משקפיים? : לא 9.שפות שאתה מדבר:עברית ואנגלית 10.תכונות טובות שלך: 11.תכונות רעות שלך: 12.מה המוטו שלך בחיים?הכל לטובה. 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה?טסה לאבא שלי. 14.מעשה נועז שעשית?יש הרבה :) אני לא זוכרת... 15.מעשה טפשי שעשית? כנ"ל 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? ארה"ב (אריזונה,ניויורק,לוס אנג'לס,לאס וגאס,קליפורניה ועוד כל מיני),צרפת,הולנד,טורקיה,לונדון וכו' וכו'... 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לא הייתי רוצה..הכי טוב בארץ! 18. מה סקסי בעיניך? ידיים 19. מה רומנטי בעיניך? פרחים 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה?לא הייתי רוצה לחזור,טוב לי עכשיו :) 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה?סבא שלי ז"ל. 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? כתב/ציור יפה. 23.מה היא המילה האהובה עליך? יאללה... 24.מה היא המילה השנואה עליך? ניחא 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? ששמים משהו חם בתוף משהו קר :) 27.איזה קול/רעש אתה שונא? של הקומקום שהוא רותח. 28.גלידה – בכוס או בוופל? וופל!! 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? הרים 31. לישון או לקום? לישון 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? בזבזן
35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות?מפחידות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה?עם החבר במיטה. 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את אבא שלי 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? לא האמנתי שאני אתגייס... 40.דברים אהובים עלייך:פרחים,שוקולד :)

cluless20

New member
חח לא היה לי זמן לענות..

1.שם: אודליה 2.גיל: 21 3.צבע עיניים: כחול 4.צבע שיער: שטני 5.גובה: מטר 50 ומשהו 6.פירסינגים זה טוב או רע: טוב 7.קעקועים זה טוב או רע: טוב למי שאוהב 8. יש משקפיים? : לא 9.שפות שאתה מדבר: עברית ספרדית אנגלית ןמבינה מעט פורטוגזית.. 10.תכונות טובות שלך: כריזמטית, והולכת עם הרגשות עד הסוף.. 11.תכונות רעות שלך: עצלנית פה ושם חח 12.מה המוטו שלך בחיים? החיים יפים אז מחייכים 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? צורחת מהתרגשות חח 14.מעשה נועז שעשית? לא לפרסום 15.מעשה טפשי שעשית? לא זכור משהו מיוחד 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? פולין.. 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? בטח בדירה של אמא שלי באיטליה.. או בספרד.. 18. מה סקסי בעיניך? מבט, מבנה מסויים של ידיים ושפתיים 19. מה רומנטי בעיניך? כל דבר מיוחד שעושים, והליכה על חוף הים... 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? כנראה לשירות... היה סטלה היה לי דירה לבד ועשיתי מה בזין שלי חח 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? הכלבה שלי שנרצחה לפני 7 חודשים 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ריקוד... אני וריקוד לא הכי חברים 23.מה היא המילה האהובה עליך? אהבה.. 24.מה היא המילה השנואה עליך? סבלנות 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? הנסיך שלי 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? גלים 27.איזה קול/רעש אתה שונא? מוזיקת דיכאון 28.גלידה – בכוס או בוופל? וופל 29. שוקו או וניל? וניל 30. חוף או הרים? חוף 31. לישון או לקום? לישון 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? בזבזן 35. קור או חום? חום בלי לחות) 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? הם סבבה 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? באותו מצב רק בלי פסיכומטרי על הראש 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את הנסיך שלי 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? אממ 40דברים אהובים עלייך:

0LoVe GiRl0

New member
אנייי:)

1.שם: אולגה 2.גיל: 16 3.צבע עיניים: חום ירוק 4.צבע שיער: עד לא מזמן הייתי סוג של בלונדינית ועכשיו אני חומהה :) 5.גובה: 1.70 6.פירסינגים זה טוב או רע: זה מעולה !אני כ"כ רוצה עגיל בפופיק :) 7.קעקועים זה טוב או רע: זה נחמד אבל לא בהגזמה..רוצה אחד קטן 8. יש משקפיים? : לאא 9.שפות שאתה מדבר: עברית ,רוסית , אנגלית ,מבינה קצת ערבית וקצת ספרדית. 10.תכונות טובות שלך: יודעת להקשיב , מלאת בטיחון עצמי . 11.תכונות רעות שלך: מתעצבנת מהר ,אגואיסטית לפעמים. 12.מה המוטו שלך בחיים? תנצל כול רגע בחיים ! 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? אואה מה לא הייתי עושה..מה שבטוח הייתי יוצאת לשופינג מטורף להתחלה. 14.מעשה נועז שעשית? ניפרדתי מאיזה חבר שהיה סתם במסיבה מול כולם והכנסתי לו כאפה גם מול כולם:) 15.מעשה טפשי שעשית? אני עושה הרבה אז לא זוכרת כבר 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? הייתי בבלרוס, בספרד ,באוסטריה ,גרמניה וסלובניה .. 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לאס וגאס או מיאמי D: 18. מה סקסי בעיניך? לחישות באוזן ,נשיקות באוזן ועופר שליי ! 19. מה רומנטי בעיניך? טיול בים בשקיעה, ארוחה רומנטית לאור נרות, מסאז' עם שמנים לאור נרותD: 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? ליסודי או לגן ..אין שום דבר על הראש החיים היפים. 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא שלי ז"ל. 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? שירה. 23.מה היא המילה האהובה עליך? אהבה . 24.מה היא המילה השנואה עליך? לסגור שבת!!מי לא שונא ת'מילים האלה !? 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? אהובי עופר , החיבוקים שלו ,מילים יפות שלו , דמעות שלו. 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? את הקול של חבר שלי. 27.איזה קול/רעש אתה שונא? כשאמא שלי צועקת !אהאהא 28.גלידה – בכוס או בוופל? בשניהם ! 29. שוקו או וניל? ונילל 30. חוף או הרים? חוף אבל גם הרים יכול להיות רומנטי במיודח בחו"ל. 31. לישון או לקום? לישוןן 32. שקיעה או זריחה?שקיעה 33. לילה או יום? יום 34. בזבזן או חסכן? בזבזנית:( 35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידדות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם חברר שלי !!!להתחבק איתו חזק חזק 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את אהובי ! 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? לא האמנתי שאני אצליח לחכות ככה למישהו שאני אוהב מישהו ככה! 40דברים אהובים עלייך: עופר , בריכה ,ים , חופש ,חו"ל וכו' יש מלא

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

1.שם: שחר. 2.גיל: עוד יומיים 17! 3.צבע עיניים: ירוק כהה. 4.צבע שיער: חום בהיר. 5.גובה: 1.71 6.פירסינגים זה טוב או רע: אני חושבת שרע. יש לי רק נזם.. וכל דבר מעבר לזה אני חושבת שזה פשוט מזיק ברגע שזה נכנס לעור ויכול לגרום לדימומים פנימיים, פגיעה בעצבים וכאלה. 7.קעקועים זה טוב או רע: טובבב! כי באמת זה רק על העור.. תמיד אפשר להוריד את זה או להסתיר את זה בצורה כלשהי.. זה לא נכנס לתוך העצבים. 8. יש משקפיים? : כן.. 9.שפות שאתה מדבר: עברית ואנגלית. 10.תכונות טובות שלך: חמודה?? חחח חברותית מאוד. 11.תכונות רעות שלך: חופרת ~,~ מפונקת.. עקשנית.. מתלוננת הרבה. 12.מה המוטו שלך בחיים? לחיות!!! 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? קונה בית, אוטו ומדיח כלים כי אני שונאת לעשות כלים בבית של חבר שלי חח 14.מעשה נועז שעשית? המ.. סקס...? 15.מעשה טפשי שעשית? כמעט שכבתי עם מישהו לפני שהכרתי את החייל שלי. כמעט אני מתכוונת ש99% היה. 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? יאפ. גרתי בגרמניה ואז היינו גם בשוויץ, הולנד, צרפת. אחרכך ארה"ב. בריטניה. דנמרק. איטליה. 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? דנמרק. בריטניה. 18. מה סקסי בעיניך? ציצי. 19. מה רומנטי בעיניך? ארוחה לאור נרות חח ניראה לי. 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לא חוזרת לעבר. 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא ז"ל
22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? קול לשירה!! אני פשוט מתה להיות זמרת אבל יודעת שהקול שלי נורא חח 23.מה היא המילה האהובה עליך? סקס!! חחחחח סתם. לא יודעת. יונתן? 24.מה היא המילה השנואה עליך? ערן :S 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? נשיקות וליטופים. חימום מחמם. לא יודעת.. 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? את החייל אומר "אני אוהב אותך". הקול שלו יפה נו. 27.איזה קול/רעש אתה שונא? זמרים שמזייפים. 28.גלידה – בכוס או בוופל? כוס. 29. שוקו או וניל? שוקו. 30. חוף או הרים? חוף. 31. לישון או לקום? לישון. 32. שקיעה או זריחה? שקיעה. 33. לילה או יום? לילה. 34. בזבזן או חסכן? בזבזנית.. 35. קור או חום? חום. 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות!! 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? לסיים להתארגן ולחזור לחייל שלי חחח 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את החייל. דה! 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? סקס לפני גיל 16 וחצי :ם 40. דברים אהובים עלייך: חבר, אהבה, לישון, מחשב, סדרות נוער, סריגה.

עונה ...אחלה שאלון ../images/Emo13.gif

1.שם: אירנה 2.גיל: 21 3.צבע עיניים: ירוק 4.צבע שיער: שטני 5.גובה: 1.63 6.פירסינגים זה טוב או רע: תלוי כמה ואיפה 7.קעקועים זה טוב או רע: רע 8. יש משקפיים? : כן, אבל אני בדר"כ בלי 9.שפות שאתה מדבר: עברית, רוסית, אנגלית 10.תכונות טובות שלך: חברותית, בעלת חוש הומור, אחראית, מסודרת, אוהבת לעזור... 11.תכונות רעות שלך: עקשנית, רגישה מדי, מתעצבנת מהר 12.מה המוטו שלך בחיים? חיה ותן לחיות 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? שוכרת דירה ליד היחידה כי נמאס לי לבזבז 4-5 שעות ביום בתחבורה ציבורית...ובדירה הייתי מתחילה לחשוב מה לעשות הלאה... 14.מעשה נועז שעשית? אמממ סקס באוטו 15.מעשה טפשי שעשית? נסעתי למישהו שהכרתי באינטרנט עד יבנה, ואני גרה בצפון, ואמרתי להורים שאני אצל חברה, וכמעט פספסתי את הרכבת האחרונה במוצ"ש...טיפשי ביותר, זה היה לפני הרבה שנים 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? כן, בארצות הברית- סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, לאס וגאס...זה העיקריים 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? לא רוצה לגור בחו"ל 18. מה סקסי בעיניך? חבר שלי... אממ עיניים 19. מה רומנטי בעיניך? כל כך הרבה דברים, אני כזאת קיצ'ית... חבר שלי הביא לי ארוחת בוקר מושקעת למיטה (ריגש אותי בטירוףףף) 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לאוניברסיטה...היה כיףףף 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבא שלי ז"ל 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? שירה 23.מה היא המילה האהובה עליך? מותק 24.מה היא המילה השנואה עליך? מאז שאני בצבא...נהלים 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? ספר טוב שאפשר לשקוע בו ולקרוא שעות ברצף 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? תינוק צוחק 27.איזה קול/רעש אתה שונא? צופר של מכונית 28.גלידה – בכוס או בוופל? בכוס 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? הרים 31. לישון או לקום? לישון 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? חסכן 35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מרגשות אם יש את החבר ליד 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? עם החבר, לא משנה איפה. אם אפשר כמה שיותר רחוק מכולם 38. את מי היית לוקח לאי בודד? את החבר 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? שאני אפרד מהאקס, סקס באוטו 40דברים אהובים עלייך: מוזיקה, טיולים, ספרים... הודגש באמצעות מדגישומטיק

shani hadad1

New member
יאללה ../images/Emo13.gif

1.שם: שני 2.גיל: 18 3.צבע עיניים: דבש
4.צבע שיער: חום 5.גובה: 1.70 6.פירסינגים זה טוב או רע: תלוי איפה .. 7.קעקועים זה טוב או רע: רע רע רע .. למרות שאני מתה לעשות :D 8. יש משקפיים? : לא .. 9.שפות שאתה מדבר: עברית,בקושי אנגלית
10.תכונות טובות שלך: דואגת,אכפתית,יודעת להקשיב 11.תכונות רעות שלך: קנאית,רגישה מדי 12.מה המוטו שלך בחיים? 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? מוציאה רישיון,קונה לי אוטו , נוסעת לחו"ל 14.מעשה נועז שעשית? אני אשמור לעצמי חחח 15.מעשה טפשי שעשית? אווה .. מה לא 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? בספרד , פלמה דה מיורה 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? ארה"ב 18. מה סקסי בעיניך? עיניים שחורות ! 19. מה רומנטי בעיניך? ורד 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לתקופה הראשונה שלי ושל אהובי
21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? סבתא ז"ל 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? אממ 23.מה היא המילה האהובה עליך? חייל חחחחחח 24.מה היא המילה השנואה עליך? כפרה 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? מאיפה השאלה הזאת ? לא יודעת חחח 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? מוזיקה,ואת הקול של הנסיך שלי כמובן ! 27.איזה קול/רעש אתה שונא? טרקטורים,שהוא נוחר חחחחחחחחח 28.גלידה – בכוס או בוופל? כוס ! ( לא נראה טוב ) 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? חוףףף... 31. לישון או לקום? לישוני 32. שקיעה או זריחה? שקיעה 33. לילה או יום? לילה 34. בזבזן או חסכן? חסכון 35. קור או חום? לא זה ולא זה 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? גם וגם ! 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? לבד,לא בא לי על אפחד
38. את מי היית לוקח לאי בודד? את הנסיך הקטן שלי ... 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? פירסינג מעל השפה ( הורדתי כבר מזמן) 40דברים אהובים עלייך: מוזיקה,לישון מחובקים,לטייל,לשתות ולהנות :)

יאללה :]

1.שם: יעל 2.גיל: 18 3.צבע עיניים: ירוק 4.צבע שיער: בלונדינית 5.גובה: 1.50 6.פירסינגים זה טוב או רע: נחמד 7.קעקועים זה טוב או רע: תלוי איפה ואיזה, אבל בעיקרון זה טוב 8. יש משקפיים? : עדשות
9.שפות שאתה מדבר: עברית ואנגלית 10.תכונות טובות שלך: רגישה, קשובה 11.תכונות רעות שלך: מאוווד רגישה
וותרנית 12.מה המוטו שלך בחיים? לא יודעת :{ 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? קונה בגדים
14.מעשה נועז שעשית? אממ... לא יודעת גם :{ 15.מעשה טפשי שעשית? אוו וואה... 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? הרבה
17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? שומקום... רק ישראל :] 18. מה סקסי בעיניך? חסר שלי 3> 19. מה רומנטי בעיניך? המחוות הכי קטנות שמראות על המון חשיבה ואמפתיה 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? לתיכון :{ היה כל כך כל כך כיף!!! 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? אממ... פרויד?
22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? ציור :{ 23.מה היא המילה האהובה עליך? תות
24.מה היא המילה השנואה עליך? לא יודעת :S 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? לא יודעת, פסיכולוגיה...? 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? מים
27.איזה קול/רעש אתה שונא? הרעש הזה שנוצר כשחורקים עם גיר על הלוח חח 28.גלידה – בכוס או בוופל? כוס!! 29. שוקו או וניל? וניל 30. חוף או הרים? חוף 31. לישון או לקום? לישון חח 32. שקיעה או זריחה? זריחה 33. לילה או יום? יום 34. בזבזן או חסכן? חחחחחחחחחחחחחחח בזבזנית 35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? חבר שלי.. לא משנה איפה :{ 38. את מי היית לוקח לאי בודד? חח נו באמת 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? 48 שכיבות שמיכה
40דברים אהובים עלייך: כלמיני :O

toxic babe

New member
עכשיו אני :) תכירו

1.שם: מילנה 2.גיל: 19 3.צבע עיניים: חום 4.צבע שיער: חום 5.גובה: 163 6.פירסינגים זה טוב או רע: זה מגוון 7.קעקועים זה טוב או רע: רע 8. יש משקפיים? : כן 9.שפות שאתה מדבר: עברית אנגלית רוסית ספרדית והתחלתי ללמוד צרפתית אבל לקחתי הפסקה בינתיים.. בגלל הצבא 10.תכונות טובות שלך: מסורה, יוזמת 11.תכונות רעות שלך: עצלנית, מבולגנת 12.מה המוטו שלך בחיים? לחיות ולאהוב כאילו זה היום האחרון שלך 13.אם היית זוכה במליון דולר, מה הדבר הראשון שהיית עושה? הייתי שמה רבע מליון בבנק ללימודים (כולל שכר דירה, מחייה ושכר לימוד) חצי מליון נותנת לדוד שלי שיקנה דירה (סכום התחלתי) והשאר שזה לדעתי עוד רבע... לבזבוזים :))) שופינג יהההה 14.מעשה נועז שעשית? ברחתי מהבצפר תפסתי טרמפ התיישבתי בטרמפיאדה ועשיתי הפתעה לחבר שלי שהיה אז חייל, חיכיתי לו שם והוא ממש לא ציפה לזה. טוב נו אני לא כזאת נועזת 15.מעשה טפשי שעשית? לפעמים מדברת יותר מדי לרעתי, כנות זאת לא תמיד תכונה כזאת טובה 16.האם היית בחו"ל, ואיפה? הולנד, בלגיה, צרפת פעמיים וטורקיה 17.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? כנראה שבאמריקה, מנהטן :) 18. מה סקסי בעיניך? חבר שלי 19. מה רומנטי בעיניך? משהו שהכי לא מצפים לו 20. אם היית יכול לחזור לעבר, לאיזו תקופה היית חוזר ולמה? גיל 10, אהבת ילדות... תמימות.. היה כיף 21. אם יכולת לפגוש דמות מהעבר, מי זה היה? את סבא רבא רבא רבא שלי 22. איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? נגינה על גיטרה 23.מה היא המילה האהובה עליך? טוב 24.מה היא המילה השנואה עליך? אוקי 25.מה מדליק אותך מבחינה רגשית/רוחנית/יצירתית? חחח אין תגובה 26.איזה קול/רעש אתה אוהב? קול של תינוקות 27.איזה קול/רעש אתה שונא? משאית זבל 28.גלידה – בכוס או בוופל? וופל ברור!! אני סובלת בפסח 29. שוקו או וניל? שוקו 30. חוף או הרים? חוף, נמאס כבר מהרים 31. לישון או לקום? לישון ואז לקום בשעה הגיונית 32. שקיעה או זריחה? שקיעה בדרום, זריחה בצפון 33. לילה או יום? יום 34. בזבזן או חסכן? בזבזנית 35. קור או חום? חום 36. סערות ברקים – מרגשות או מפחידות? מפחידות 37. ברגע זה ממש – עם מי היית רוצה להיות ואיפה? זה הרי ברור איתו בכל מקום 38. את מי היית לוקח לאי בודד? בנאדם אחד? אותו! 39.מה לא האמנת שתעשה בעבר ועשית? אין לי מושג 40דברים אהובים עלייך: פורום חברות של חיילים

למעלה