בנות...תקראו תקראו..

../images/Emo9.gif

מעניין מה נחשוב אם נראה את נשותינו מחייכות כל הזמן? 1. וואלה עברה שינוי 2. עשתה כתרים 3. באמת סבבה המשחה להלבנה 4. בחיי.. הניתוח לא הצליח 5. מי נגע לי "בגבינה"?

קרוסלע

New member
כל כך נכון...

אני לא יודעת אם אני אשה שגברים אוהבים..אבל מרוב שחייתי את רוב חיי עם גברים אני מרגישה שאולי אני לא אשה מספיק ולא מקטרת מספיק חחח אז לפני יומיים ניסיתי לריב איתו..להתלונן על משהו..ככה מצאתי משהו להתלות לו איתו על הצוואר.. סאמאמק! גם את זה לא נותנים..בבוקר כעסתי עליו באמת שאי אפשר לריב איתו ושאף פעם לא היה לנו ריב כמו שצריך...אז שיזרוק משהו..מה קרה??????

קרוסלע

New member
איי התקפל השרשור הכבד שלי חחח

איזה מדרובים (ככה אומרים? חחחחחחחחחחחחחחחח

קרוסלע

New member
וברצינות עכשיו..

שלא תחשבי שזה כזה טוב.. נשים לא סובלות אותי..הן חושבות שהחיים שלי ורודים תמיד..חושבות שאני "ילדת שמנת"..וזה מרגיז אותן.. אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שקיטורים זה חלק מהתנהגות סוציאלית להשרדות..וגם נגד כאלה שעושים "עין רעה"..חחחח וכמה שאתה יותר מקטר כולם עסוקים בלרחם עליך ומורידים ממך אלמנטים כמו קינאה ותחרות.. זה כאילו להגיד "אהההה תעזבו אותי...אין לכם מה לחפש אצלי..אני הכי מסכן פה...לכו ..תצליחו...אני בסדר..אני אשאר לי פה בפינה שלי ..מפרגןןןןןן" פחחחחחח בטח מפרגןןןן

תנסו לחשוב מה היה קורה במצב הפוך

כשהאשה מגיעה לבית עם בעל "קוטר"..........
גם זה קיים בנות.

ק o ם

New member
בטח עם הבעל פולני...

מסקר שנערך עולה כי הגברים הפולניים יותר גרועים מהנשים הפולניות... <לא באמת נערך סקר כזה - אבל זה נשמע יותר אמין כשכותבים את זה ככה
>

eran k 12

New member
את צודקת בדבר אחד...

לא באמת נערך סקר כזה
בכל מקרה אני מוחה נמרצות בשם הבעלים הפולנים!!!

eran k 12

New member
אממממממ....

אני יכול למחות בצורה הרבה יותר נמרצת... אבל אני פוחד מאישתי והיא בכלל רומניה

גמני דומה לך בקטע הזה

אבל לא מהנשים שקופצות על הבעל ומקטרות בלי סוף . רבים רק על סיבות שצריך לריב... (במקרה שאני לא יוזמת ריב זה משו אחר). ולא מפריע לי שהוא לא "מקרקר" סביבי עם גינוני אהבה... להפך.

אין לי זמן אבל חייבת להגיב

כמובן שיש ויש........ ולא כל הנשים כאלו מעיקות. זה עצוב שכך אנו, הנשים נראות בעיני הגברים שלנו. עצוב לומר זאת, אך נכון ברובו ... לצערי המון גברים מרגישים "חנוקים" והנשים שלהם הן כמו עצם בגרון... יש לנו חברים כאלו.... הוא כזה חמד של בחור ... היא מכשפה שחבל"ז... אני יושבת ובוהה בהם, וכועסת עליו , איך שהוא מרשה לה לנהוג בו כמו סמרטוט וכל פעם מחדש...... פשוט לא מבינה גברים כאלו בלי עמוד שדרה. אני מניחה שזאת כתבה של גב' ליהי לפיד הנכבדת.... ברור שהגברים שלנו רוצים קצת יותר מחיוך אחרי יום ארוך ומפרך.......
ומה אנחנו ? עיזים ?

למעלה