בנות תעזרו לי להחליט מי שפיר אצל מי

michalbl

New member
בנות תעזרו לי להחליט מי שפיר אצל מי

מי עדיף ליפיץ או צלאל או כוכב עולה אחר אני עם תפר בת 38 ומתה מפחד אודה לתשובותיכם יום טוב מיכל
 

etti34

New member
אני עשיתי לפני כשלושה שבועות אצל צלאל.

יכולה להמליץ לך עליו. הבדיקה עברה חלק וללא שום בעיות. במהלך הבדיקה הוא היה אמפטי ונחמד ומרגיע. לאחר הדיקור, כאשר התעורר ספק לגבי בעיה כלשהי שנובעת מהדיקור - הוא מייד אמר לי לבוא אליו לבדיקה, וכשהגעתי אליו הוא גם זכר מייד את מה שדיברנו בטלפון. לגבי ליפיץ - לא מכירה אישית ולא מכירה מישהי שהתנסתה אישית, יכולה להגיד לך רק ממה ששמעתי שהוא לא נחמד ולא נעים במיוחד, אם כי נחשב ה-מקצוען בתחום.
 

sweetest

New member
ליפיץ

לא שייכת לפורום כרגע אבל מניסיון אישי של חברות שלי - כולן עשו אצל ליפיץ וכולן היו מאוד מרוצות ממנו והמליצו שאם אני הולכת לעשות אז רק אצלו, הן חזרו אליו בכל ההריונות. שוב, לא מניסיון אישי.
 
../images/Emo45.gif מצטרפת להמלצה על פרופ' צלאל

כי מעבר למקצוענות המעולה, הוא אכן נותן מענה מקצועי, קשוב ואדיב לכל פניה של אחרי, וזה, למרבה הצער, מעט נדיר. מדקר מעולה ורופא בחסד.
 
ממליצה על ליפיץ

עברתי אצלו פעולה הרבה יותר קשה מדיקור מי שפיר עברתי דילול עוברים משניים לאחד בשבוע מתקדם יחסית 18 ממליצה בחום הפרופ מקצועי ומשרה אוירה של ידע ויכולת שהוכיחו זאת אצלי. איתך מיטל
 

3 איב

New member
מישהיא יודעת? ד"ר עמוס בר לבדיקת מי שפיר?

רציתי לשאול אם מישהיא יודעת משהו על ד"ר עמוס בר כמדקר לבדיקת מי שפיר. תודה.
 

שירה332

New member
מומחה מצוין למי שפיר

אני עשיתי אצלו לא מזמן, וכך גם כמה וכמה נשים בסביבתי הקרובה וכולן רק שיבחו אותו. אצלי הבדיקה עברה חלק לגמרי, לא כאבה בכלל, נחתי יומיים בבית ללא שום תופעת לוואי. רופא מאד מיומן ומומלץ. בהצלחה.
 

3 איב

New member
תודה שירה

שמחה לשמוע. פשוט הוא לא בכמה שמות הכי מפורסמים, ורציתי לדעת שאני בידיים טובות.
 
למעלה