בנות שימו לב,

רינת 26

New member
בנות שימו לב,

היום התחיל השבוע האחרון לחופשת הלידה שלי.... אני רק חושבת על התפקיד החדש שמחכה לי ביום ראשון הבא, ונהיה לי חם...

אמאל4

New member
../images/Emo24.gifתחשבי טוב יהיה טוב

orit281

New member
../images/Emo153.gif באסה לחזור?

זה נראה תלוש כזה מהתינוק החמים למערכת הצבאית המון בהצלחה

אוישששששש../images/Emo24.gif

זכור לי כאחת התקופות הקשות בחיי (עם ה"גדול" שלי, עם הקטנים היה יותר קל - ישר לבר אילן). מקווה שהתפקיד לא "כבד" ויתן לך זמן לנשום ולחזור מלאת כוחות לילדים (שניים, נכון
)

רינת 26

New member
אכן שניים...

אז זהו שזה לא אח מהתפקידים האלה שאפשר לנשום בהם... אני מקווה שיסתדר, כי בעלי גם לא ממש נושם בתפקיד שלו...

שרה כהן1

New member
שיהיה לך בהצלחה

מאחלת לך המון הצלחה בתפקיד ובחזרה לעבודה בכלל. זה אכן לא קל אך מתרגלים לשיגרה.

שרה כהן1

New member
ילד חולה

אני היום בבית עם ילד חולה בוירוס של הפה. מישהי מכירה? יש לכן תרופת פלא לעניין אולי? הוא כל כך סובל. לא אוכל כלום ובוכה מכאבים. הפסדתי טיול לסטף עם ילדים שאני עובדת איתם בבית הספר. חבל. יום טוב לכולן.

חלב עיזים, אבל../images/Emo70.gif

תרופת הסבתא מדברת על חלב עיזים ישר מהעטין. מחשש למחלות גרועות הרבה יותר יש שתי אפשרויות - או למצוא עז מחוסנת ובריאה (יש כאלה, אבל צריך המלצות אמיתיות מחברים/רופא כדי למצוא אותם או חלב עיזים מפוסטר מהסופר - חברה אמרה לי שאצלה זה עבד פלאים.
רפואה שלמה.

אהבת M

New member
הייתי שם ומשתתפת בצערו מנסיון

אכן, רק לבכות כל היום. בכיתי כשקמתי בבוקר (איך לעזאזל אצליח להעביר את היום...) ובכיתי בערב (איך ארדם?) מה שטיפה הקל עלי - לא נראה לי מתאים לילד - שטפתי את הפה עם חומץ. זה מקל רגעית. צריך להמתין עד שהקטסטרופה תחלוף. שבוע עד עשרה ימים. באמת שזה נורא ואיום ואחת המחלות הקשות יותר שקיימות, במיוחד עבור ילדים.
לבנך.

רינת 26

New member
אוף....

לגדול שלי היה את זה כל פעם שיצאה לו שן טוחנת... כל פעם הייתי שבוע בבית איתו. גם הוירוס וגם חום, מסכנים כמה הם סובלים כשהם קטנים... מזל שהם שוכחים את זה אח"כ.... שירגיש טוב!

שרה כהן1

New member
תודה מקרב לב

על האמפתיה והעצות. אנסה לקנות חלב עיזים מפוסטר. כיף לי שאתן כאן בשבילי.שולחת לכל אחת חיבוק.

little s

New member
טחינה גולמית!!!

אם עוד לא מאוחר מדי...היינו בסרט הזה מיליון פעם או חלב עיזים "אמיתי" ולא מהסופר (לא חטפנו מזה מחלות) או טחינה גולמית למרוח עם פד גזה או משהו דומה תרגישו טוב!

שרה כהן1

New member
אף פעפ לא מאוחר לדברים טובים

ותודה מקרב לב על העצות. זה יקח כמה ימים.

שרה כהן1

New member
דיברת אלי?

לאיזו שעה הכוונה? אם לאחת וחצי בלילה אז חזרתי מפגישה אצל חברה.ישבנו על עבודה מעצבנת שאנו צריכות להגיש לעבודה עד סןף החודש, ואחר כך דיברתי עם בעלי על יום המחר ואירגונו שכן אנו נוסעים לרמת הגולן לבדוק מעבר לשם עוד חודשיים עקב תפקיד חדש שהוא מקבל.

little s

New member
גם...

וגם לקנדי שעברה אותך אפילו... רמת הגולן! נשמע כמו חלום לאן ברמה?

candybox

New member
../images/Emo13.gif

חי, נבהלתי, חשבתי שבנוסף לכל אני סהרהורית

למעלה