בנות צריכה המלצה למישהיא/הוא

בנות צריכה המלצה למישהיא/הוא

חברה שלי מתחתנת שבוע הבא ומתארגנת במרידיאן חיפה. היא צריכה מישהיא או מישהוא שיוכל לבוא למלון ולסדר לה ציפורנים ולמרוח לק (לידיים ורגליים). יש המלצות? תודה מראש

איריסג

New member
אם זה רק העניין של הציפורניים

שווה להרים טלפון למלון ולבדוק אם יש אצלם בתוך המלון איזה מספרה או משהו כזה - ובבוקר החתונה לרדת לשם.

hajinjit

New member
../images/Emo207.gif מחפשת מקום כיפי בתל אביב

רציתי לקחת את אחיותי ואימי איתי למפגש פדיקור-מניקור נעים ביחד לפני החתונה, ולא מצליחה לאתר מקום נעים ולא מאוד יקר ל-4 נשים בערב בת"א. רעיונות?

כן!!!

יש מקום מדהים ברח' יהודה הלוי שנקרא פוקסי אחותי ואני עשינו שם טיפול עשרת אלפים יום לפני החתונה שלה... מעבר לעובדה שהעיצוב מהמם, ממש כיף ונעים שם ואת יכולה לבחור מגוון של טיפולים החל ממניקור-פדיקור פשוט וכלה במסכות מפנקות לרגליים-ידיים, פוט-מסז' וכו... מומלץ בחום... לגבי המחירים,יש טיפולים יקרים יותר ויקרים פחות.. בדיוק בשביל זה את יכולה לבחור את מה שנוח לך לכיס... ויש טיפול מיוחד לכלות .. מומלץ לאללה... :)

המקום בבזל

נקרא לק ברחוב אלקלעי גם באותו סגנון של עיצוב מהמם ואווירת סטייל ורוגע, רק קחי בחשבון שהם לא מתעסקים עם בנייה/הדבקת ציפורנים כלומר,אם את רק רוצה מניקור פדיקור זה מדהים שם.... ואם גם הדבקה אז במקום אחר...

מצטרפת להמלצה על - luck

קיבלתי שובר לפדיקור שם לפני שנה והיה ממש כיף.... יש כורסאות עור גדולות שעושות מסג' תוך כדי הפדיקור... ממש נחמד. מה שכן, עד כמה שאני זוכרת יש שם רק 3 כורסאות, ככה שהרביעית תצטרך להמתין - אבל יכול להיות שהם הוסיפו... לגבי המחירים אין לי מושג.. שווה לבדוק

יש לכן המלצה על משיהיא באזור הקריות (ים) ??

כנראה שחברתי תוכל לעשות את זה בבית העוד לפני שהיא יוצאת למלון - אבל חובה שהבחור/ה יבואו אליה הביתה.

אנהב

New member
יכולה להמליץ על מישהי בחיפה

קרוב למרכז זיו (היא לא מגיעה הביתה, אבל אולי תוכלי לעבור דרכה בדרך למלון או יום קודם אפילו). היא עושה ציפורניים, עובדת בשיטה טבעית לחיזוק (בעזרת ג'יל) וזה עדיין נשאר טבעי לחלוטין. ככה שאם תעשים יום לפני זה ישמר מעולה. אם תרצי טלפון , תשלחי מסר

למעלה