בנות עשיתי את זה

ריקי 28

New member
בנות עשיתי את זה

בנות הבוקר עשיתי את הצילום רחם. קניתי את הבלון + את כדורים אדקס פורטה. הבדיקה לא כאבה כל כך. אך השתוללתי להם בהתחלה ובכיתי מרוב לחץ. כי לפני היתה בחורה שיצאה בוכה בהיסטריה. התוצאות הם: רחם ומבנה תקינים חצוצרה ימין: עבר החומר חצוצרה שמאלית: לא עבר הרופא אמר שיש חסימה. בנות מה זה אומר: אני מעולם לא ניכנסתי להריון ממה זה נובע. יש לי תור לפרופסור עמית רק יום שישי. בנות בבקשה תנסו ליעץ לי האם זה אומר שיש לי בעיה חמורה. בגלל זה לא ניכנסתי להריון כבר שנה ו 7 חודשיים. ופרופסור אמנון דוד ממדיקל סנטר הרפוא הראשון שלי רק נתן לי זריקות ואיקקלומין וכוריגון. כל זה היה לשווא איזה רופא? טוב אכשיו עברתי לעמית והוא מקסים נראה מה הוא יגיד ביום שישי.

תחכי לחוות הדעת של עמית ../images/Emo70.gif

קודם כל אני שמחה שהבדיקה עברה בסדר. לי נמצא ממצא זהה לחלוטין (רק שאצלי זה היה בחצוצרה הימנית). שני רופאים אמרו שהיא סתומה (בעצם שלושה אם מחשיבים את מי שעשה את הצילום). אחד אמר שחייבים לפתוח. השני אמר שהוא לא היה נוגע בה ו"דאג" להפחיד אותנו שעלול להיות הריון חוץ רחמי. לא ויתרתי והלכתי לעוד חוות דעת- לעמית. עמית הסתכל טוב טוב בצילום ואמר שלדעתו היא לא סתומה ושרואים מעבר קל. עברתי אמנם טיפולים ואל תשכחי שגם אם החצוצרה באמת סתומה יש לי עוד חצוצרה. נכנסתי להריון מזריקות הורמונים והזרעה והיום אני בשבוע 29 (אז ככה שגם הטיפולים שלך הם לא לשווא !). אני מודה על היום שהלכתי לעמית ושלא ניסיתי לפתוח את החצוצרה. מקווה שזה המצב אצלך ובינתיים סבלנות עד יום שישי. שיהיה בהצלחה רבה !

limor1975

New member
שמחה לשמוע שאת אחרי ../images/Emo13.gif

ושהבדיקה עברה ללא כאב מיותר. לגבי הממצאים אלמוג כבר ענתה לך. חכי לתשובת הרופא שיסביר ויתן המשך טיפול.

מתי11

New member
הי ריקי

קודם כל יופי שאת כבר אחרי. לגבי הממאים-חצוצרה חסומה בפני עצמה אינה בעיה לכניסה להריון. יש את החצוצרה השניה. יש לי חברה שאחרי הריון מחוץ לרחם עם כריתת חצוצרה נכנסה להריון (לא במטרה) חצי שנה אחרי זה והיום יש לה בת בת 3. חשוב הוא איזשחלה פועלת ומבייצת. האם הכל היה לשוואה-לא יודעת.התהליך הוא בדרך כל כמה מחזורים של איקקלומין ואם לא קורה משהו עושים צילום רחם,לכן קשה לי לשפוט. אם את אצל עמית אני בטוחה שאת בידיים טובות ויאללה,שיהיה בהצלחה מתי

לימי5

New member
טוב שהכל עבר וכעת את יודעת מה

הבעיה. גם לי יש חצוצרה חסומה ויש לי ילדה בת 3.5 והשנייה בדרך. אם עוברים הזרעות אז הסיכוי 50 % כי אם יש זקיקים בצד החסום זה די אבוד וסביר להניח שבחודש הבא יהיה בצד השני. אם אין בעיית זרע אז בכלל זה יותר קל. אם עוברים הפריית מבחנה אז אין בכלל חשיבות לחצוצרה כי עוקפים אותה. לא נראה לי שזו בעיה חמורה , הרבה רופאים שהתיעצנו איתם בעבר היו נגד ניתוח לפתיחת חצוצרה וכד' . כעת אני מטופלת של עמית וזה לא הפריע לו בחרת רופא מקסים ומקצועי. שיהיה בהצלחה

למעלה