בנות ערב טוב שאלה ואולי אני סתם

פייה29

New member
בנות ערב טוב שאלה ואולי אני סתם

ממצאי לעצמי כל מיני בעיות. כמה ימים אחרונים יש לי הרגשה שיש לי יותר הפרשות מהרגיל. ופתאום התלחתי לחשוב שזה ירידת מים או משהו. אני מקווה שאני סתם ממציא. עו שבוע יש לי US לבדיקת צוואר הרחם. לפני חודש היה 50 מ"מ = 5 ס"מ. סתם משתפת. לפני כמה ימים היו לי כאבים בצדי בטן וזה עבר לבד פעם בחודש יש לי את התופעה ועוברת לבד. תודה על כל תגובה.

פייה איזה שבוע את?

הפרשות בהריון זה כ"כ שכיח וכ"כ הגיוני.אני עד שבוע 16 הייתי מקיאה ומאמץ היו לי הפרשות שחבל על הזמן..ממש כאילו ברחו לי מים..חוצמזה שהכאבים בצידי הבטן,מפשעות,בטן תחתונה וגירודים..זה חלק מההתרחבות ומהגדילה של הרחם.השבוע הייתי אצל רופא עקב כאבים מאד חזקים והוא אמר לי שזה רצועות הרחם.אין מה לעשות,יש מלא מיחושים שחדשים עבורינו.בכל מקרה שאת לא שקטה פשוט תבדקי

פייה29

New member
הודעה קפצה. לפעמים אני מרגישה

שממציא לעצמי כל מיני תופעות. אני מרגישה טוב מנסה לנוח כמה שיותר. מחר יש חופש, רוב היום אשכב. שמתי לב שפעם בחודש יש לי כאבי בטן כמה ימים ואחר כך זה עובר. בעבודה אמרו לי שזה בגלל מעבר בחודש הריון. שבוע שעבר הייתי בUS במרפאה לסיכון גבוה עשו בדיקת גדילה, היה הכל בסדר ושניהם ראש. כבר מרגישה אותם. לדעתי יותר מדי אולטרסאון זה לא ממש טוב. אז אני לא רצה להי בדק כל שבוע. אם אני ארגיש משהו חריג אלך למרפאה מחר, נראה לי שאני אחזיק מעמד שבוע. תודה על כל התגובות.

פייה29

New member
מעדכנת

ביום שני שוב התחילו כאבים. היום בערב עשיתי א.ס צוואר הרחם 29 ממ. שוקלת לקחת שמירת הריון

רק לציין עוד משהו

יש תחתוניות כאלו, ששמים בתחתון, והן מראות האם אלו מים או הפרשות. אם את דואגת - לכי להיבדק. אם זה שורף/מגרד וכו' - יכול להיות פטריה (הן מחבבות מאוד הריוניות) באיזה שבוע את?

פייה

אין ספק שיש לנו קצת יותר דאגות וחששות וזה טבעי .זה בדיוק השלבים לכל מה שאת מתארת.אבל שוב אם משהו מרגיש לך מוזר תיבדקי.שיהיה לכולנו רק טוב וכמה שיותר קל.

פייה29

New member
שאלה אחרת. מתי כדי לקנות נעליים וחזיה

אני בשבוע 20+5 . אין נעליים טובות לסתיו חשבתי לקנות קרוקס, אבל מקסינים. וצריכה לקנות חזיה עדיף עכשיו או אחרי לידה. (יש לי עוד חזיות אז אני יכולה להתאפק) מה אתן אומרות?

חזיות אחרי לידה

בימים הראשונים אחרי הלידה ,החזה גדל מאוד (אם את לא לוקחת כדורים להפסקת חלב...) ולכן כל חזיה שתקני עכשיו, ממש לא תתאים לך.

אני קניתי חזייה אחת

כי עליתי מידה ויש כמה שטובות עלי.אולי תקני אחת טובה שתשמש אותך ותהיה לך כיפית במהלך ההריון.לגבי נעליים אולי תחכי קצת כי איו עכשו דברים שווים ומבחינת העונה זה בין לבין.

חלוצית

New member
גוזיות לשלטון

גם אני התלבטתי אני בשבוע 22 וחברתי המנוסה בהריונות קנתה לי בהיינס 4 גוזיות ואני חורשת עליהן לא זול אבל שווה כל שקל , את החזיות נקנה אח"כ

Levi172

New member
גוזיות עם מקום לפד

אפשר למצוא כאלה באתר אימהות הן סבבה

גם לי יש....

אפילו קניתי את הפד לבדוק ויצא שלילי. יכול להיות ריבוי הפרשות וגינליות נורמלי ואפילו בריחת שתן קלה.

למעלה