בנות עם מוזר...

בנות עם מוזר...

שאלה שמטרידה אותי מזה זמן רב...בנות תמיד נמשכות לאלה שלא שמים אלהם זין, לאלה שמתייחסים אליהם כמו זבל...וזה מגוכך מה חסרים גברים טובים בעולם? הבנות בוחרות תמיד את טיפוס ה"בד-בוי" שהוא פרוע וחוצפן ועוד תכונות מדהימות כאלה.. בקיצור ילד קפות שתפס תחת..ואחר כך הם בוכות שכל הגברים זבלים וכולם אותו חרא וכו וכו...אבל זה היה ככה מאז ומתמיד וזה לא ישתנה...בנות אוהבות ורוצות את הגבר החסון שישלוט בהם ויתיחס אלהם כמו חרא..אז בבקשה..רק אל תתלוננו אחרי זה...עצה שלי תפסו לעצמכם את הבן אדם שיגרום לכם לחייך ולהנות מהחיים ולא את זה שיכניס אותכם לדיכאונות...נקודה למחשבה...

לפעמים אתה צודק...

חחח, טוב, אני אישית, צריכה יחס הדדי, אבל יש משהו ב"הוא לא רוצה אותי" שעושה לנו את זה, אנחנו רוצות להשיג אותו. אבל בעיבקות זאת ששנים שנאו אותי, אני לא ממש בעד זה

אליושית

New member
ממממממממממ...

אני דווקא התאהבתי במישהו שיש לנו הרבה במשותף.. הוא שומע מטאל.. שונא פרחות/ערסים ושאר ירקות.. משחק כדורעף =))) צוחק כל הזמן...ועוד כל מיני.. והוא דווקא לא הטיפוס של הבד-בוי כמו שכתבת.. אבל הוא באמת לא שם עליי...חחח..איזה עצוב זה.. לי אישית..לא יצא להכיר מישהו שיעשה לי טוב במשך תקופה מסויימת.. יש לך הצעות?

DaRזה אני

New member
כן בנות מתסכלות

הן ילכו על הטמבל שנראה אולי טיפלה יותר טוב אבל יריב איתן כל הזמן ולא יתייחס אליהן לעומת אחד שנראה פחות אבל ישקיע בהן

chico senda r

New member
מאז ומתמיד היה ככה...

לא יודע מאיזו סיבה...אולי הן מרגישות כמו ידידות של הנחמד או שסתם הלא נחמד עושה להן את זה אבל מאז ומתמיד הבננות הלכו על בנים שזורקים עליהן זין....אין לי מושג מאיזו סיבה....(ולפני שאתן שוחטות אותי ואולי את כולנו זה רק ממה שאני רואה..)

אליושית

New member
דיי נו זה לא נכון...

פשוט כל הנחמדים האלה לא יוזמים ולא כלום... ורק הערסים הטיפשים האלה עם הפוזות שלהם מתחילים עם כל דבר שזז.. גם לבנות יש צרכים =)

chico senda r

New member
חחחח זה כן נכוןןןן

אני יוזם.....הרבה.......ויש לי מוטו מכתה א בערך של....דופקים כל מה שזז ומה שלא זז מזיזים ואז דופקים אותו...כל הזכויות שמורות ותודה לאחים גדולים שיודעים לגדל :)) רק שכשאני גם נחמד אליהן.....זה בדרך כלל לא הולך......מה לעשות...עובדות החיים.........

אליושית

New member
אז אולי...כמו שאתם אומרים..

שהבנות נמשכות דווקא לערסים wanna-be אתה דווקא נמשך לבנות שגם משחקות אותה...או שיש בהן משהו כמו אותם בנים שכביכול משחקים אותה...חשבת על זה?

chico senda r

New member
בנות שמשחקות אותה?!?

מאיפה הגעת לזה אני נמשך יותר אל החמודות מביניהן...כל עוד זה לא בהגזמה ולא ייפות נפש חח

אליושית

New member
כי כמו שמישהו כתב מקודם..

שהבנות האלה תמיד נמשכות לבנים שיש בהם איזה פאק כזה..שמשחקים אותה אז אולי גם אצלכם..זה בנות..לא שמשחקות אותה.. פשוט שהן מאותגרות נפשית כזה..לא יודעת שששששששששששששש...

chico senda r

New member
חחחח אהבתי את הנסיון :)

לא הלך לך אבל ח"ח על הנסיון :) בכל מקרה לא אני כתבתי את זה....מי שכתב....שיגיב חח

Noam69

New member
חחחחחחחח אחי משפט גדול !!!

אני יאמץ אותו
חזק ביותר

chico senda r

New member
לאמץ חופשי...רק זכויות שמורות חח

למדתי תורה זאת ביפן לפני 1E6 שנה ועכשיו הגיע זמני להעביר אותה הלאה

DaRזה אני

New member
כי אנחנו

לא רוצים להיות חרמנים וחזרים מדיי אז אנחנו מחכים לאישור ותאמיני לנו ש אנחנו יודעים יותר מהם

chico senda r

New member
צודק אבל לא תמיד

בדרך כלל הם לא בודקים מה עושה לכן את זה יותר....יותר מדי אגו בשביל זה......אז תסבלו עם מה שהם נותנים....או תהנו....לא יודע....חח אינדיווידואלי :)

אליושית

New member
כל פעם שמישהו התחיל איתי...

זה היה איזה ערס טיפש שהתאפקתי לא לצחוק לו מול הפנים...או סתם אחד שכביכול רוצה לשחק אותה גבר... עוד לא יצא לי..שבנאדם על רמה...לשם שינוי...יתחיל איתי... או ייתן רמזים שהוא רוצה אותי.. רק כשזה בא מיוזמתי איכשהו אז היה משהו... עד ..לא מזמן..חחח איבדתי את הקסם שלי..

chico senda r

New member
יש הרבה שפשוט מתביישים ולא יודעים

להעביר רמזים.....נשמע טיפשי אבל זה נכון חח שמעי קסם בטוח לא איבדת אולי את סתם לא בכושר חח :) אהה ותסיקי מסקנות...אולי עדיף שאת תתחילי עם בנים מאשר לחכות שבנאדם על רמה יתחיל...

אליושית

New member
מנסיון שלי זה באמת ככה..הם לא

יודעים... אבל אני לא יכולה..אני כזאת גרועה בליזום משהו.. ועד שיזמתי חטפתי ת'ייבוש של החיים שלי מזה שאני מאוהבת בו כרגע.. מהבנאדם שהכי לא ציפיתי שיביא לי כזה ייבוש.. כאילו לא ייבוש...פשוט..לא הכי מתעניין בי.... =\ חוצמזה...זה מחמיא שמישהו מתחיל.. ואני עם הביטחון והערכה העצמית הנמוכה שלי... צריכה את זה לעיתים קרובות יותר..

למעלה