בנות עם מוזר...

chico senda r

New member
מבין על מה את מדברת..

אבל עדיין יש פעמים שפשוט מבינים ש..."אם אני לא מתחיל...בחיים לא יקרה משהו.....אז למה לא?!?" חחח ותופסים את זה הכי טוב כשמייעצים לחבר או חברה...לשלוח רמזים לא תמיד עובד......הכי יעיל ופרודקטיבי...ליזום..... נכון...יש אכזבות....וחלקן אפילו כואבות....אבל לפחות תגיעי למסקנה כזאת... רציתי אותו הוא לא רוצה....אפשר להמשיך הלאה במקום לחפש תקוות שבעתיד הוא ישים לב וירצה גם....

אליושית

New member
אבל זה בלתי אפשרי כרגע..

תשים לב...שבמקרים, שהכי קשה לשכוח את זה שאוהבים... זה בגלל שהצורה שהקשר נגמר..היא לא רשמית כאילו שהיה משהו וזה פשוט נעלם יום אחד בלי התראה או רשמיות שכאילו נפרדנו.. או שגם היה מצב..למשל הדוגמא שלי.. שיזמתי...והוא כל הזמן אומר..את מדהימה, את יפייפיה, את בין היחידים שאני מסוגל לדבר איתם...ואז כשיזמתי... לא קיבלתי דחייה..אלא שפתאום באותו יום שהיינו צריכים להיפגש...הוא היה צריך "ללכת"... פעם ראשונה שדחו אותי =(

chico senda r

New member
אמממ

ניסית שוב? בדקת שאין מישהי אחרת שהוא דלוק עליה?? או שהוא סתם אמר לך מדהימה והכל כדי להשכיב אותך (ניחוש כי אין לי מושג מה הלך ביניכם) או שהוא באמת התכוון והיה לו משהו רציני לעשות באותו זמן או שבאמת יש מישהי שעושה לו את זה יותר.... תקני אותי אם מתחשק לך להכנס לזה :)

אליושית

New member
אמממממ...

הוא הצטער אלף ומשהו פעמים...אבל חשבתי...שאם באמת היה אכפת לו הוא היה מנסה לשחזר את אותו ערב שנהרס....ואני זוכרת שבאחת השיחות שדיברנו על הנושא הזה...כאילו על זה שאין לו חברה כבר הרבה זמן...הוא אמר שיש כמה בנות שהוא היה שמח לצאת איתן...והוא לא רצה סתם להשכיב אותי...הוא לא כזה... חחח במקומו אני לא הייתי רוצה להשכיב את עצמי =) אבל...מה לעשות...לא רוצה לחשוב בכלל למה הוא לא רוצה אותי... שלא ירצה...היו הרבה ויהיו עוד הרבה...יותר טובים..ופחות טובים...

chico senda r

New member
לאן הוא כבר היה צריך ללכת?

ביררת? אולי בשבילו זה היה יותר דחוף מהפגישה איתך? יש מצב כזה שלמרות שאוהבים סדר עדיפויות עדיין שונה....בכל זאת.... אבל המשיכה או האהבה נגמרת מתישהו והחיים ממשיכים....בגלל זה עדיף ליזום עם מישהו שאין סיכויי איתו עם נדלקים עליו רק כדי לקבל את הדחיה שתעזור להתגבר ולהמשיך הלאה...וככה גם זה יקל לקבל דחיות בעתיד...

אליושית

New member
לסבתא..היית מאמין?

ההורים פשוט אמרו לו...אתה בא איתנו לא רציתי להאמין..וגם לא רציתי שלא להאמין...

chico senda r

New member
סבתא?!?!?!?!?

יש מצב שהוא בנאדם שלא יכול להתייצב מול ההורים שלו?!? חחחח נשמע ממש מגוחך.......

chico senda r

New member
חח אני ידעתי לצחוק :)

לבכות היה התחום שלך בעניין אם כבר חח העיקר בסוף התגברת ועברת הלאה? או שעדיין בציפיה?

אליושית

New member
פאקינג ציפיה..

הוא משחק כדורעף...לפעמים מתאמן איתי והמאמן דווקא אותו שם כזוג שלי.. הכיתה שלו..מול הכיתה שלי.. באותו ביצפר.. זה זין..

מלא זמן לא ראיתי אותך!../images/Emo24.gif../images/Emo80.gif

prophit

New member
../images/Emo45.gif

מסכים עם כל מילה, אני אומר את זה כבר שנים, אף אחת לא מודה.........

marian11

New member
חח שייאאוו

איזה אני זה.. איזה כל הבנות זה בעצם חחח הדבר הכי מושך אותי זה שגבר לא שם עליי.. לא רואה אותי בכלל... זה כ"כ מושך אותי.. זה גורם לי לרדוף אחריו...כמו לא יודעת מהה אבל עד גבול מסויים...ואז אני תופסת ראש.. וגורמת לו לרדוף אחריי...
הגלגל תמייייד מסתובב!!!

למעלה