בנות עזרה עם כתמים

אמא 26

New member
בנות עזרה עם כתמים

איך מנקים כתמים של גלידה שוקולד?? ניסיתי אסטוניש ניסיתי קליה בשפורפרת עם המברשת כלור אי אפשר כי זה צבעוני... פליז עזרה-רק היום הוצאתי את התיקטים מהבגד.. עזרו לי להציל אותו תודה

מגיע לך! למה לא שמת סינר?../images/Emo88.gif

ככה זה כשלא חושבים לפני מעשה! מההודעה שלך עולה שאת אמא חסרת נסיון וחסרת בטחון. תיקני חדש וגמרנו
ואני מאוד מקווה שהנימה המבודחת שלי מובנת ושלא יתחילו לחפש מאיזה כיוון להתקיף אותי קודם.

אמא 26

New member
ידעתי שאני אמא לא אחראית

פעם הבאה הוא ירוץ לכביש ואשאל איך מגרדים מהכביש ...

אמא 26

New member
אני צריכה פיתרון לדבר שאפשר להכין

בבית או ממה שיש בבית המכולת הקרובה קצת רחוקה לאף אחת אין תרופות סבתא???

מעין11

New member
נוזל כלים

תשפכי על הכתם, תשאירי כמה דקות ולשפשף- אח"כ לכביסה. לי זה הוריד כתמי שמן ושוקולד.

HILAA26

New member
מלח לימון

לא יודעת עם זנ עובד גם על שוקולד אבל תנסי- להרטיב את הכתם ולשים עליו מלח לימון ליבש פרוס בשמש ( אצלנו עובד כמעט תמיד)- בהצלחה

mentorit

New member
השמועה אומרת

שמסיר שומנים של יעקובי ואח"כ כביסה לא ניסיתי לא יודעת לא למקרה של "אם לא אז לפח."

מסיר שומנים של סנט מוריץ

ואני מפיצת השמועה
זה באמת עובד ועוד לא נאלצתי לזורק שום בגד כתוצאה מהטיפול

קריסטל1

New member
קליה אוקסיג'ן מהולה במעט מים

ואת התערובת הזו משפשפים על הבגד בעזרת המברשת על השפורפרת שיש על מסירי כתמים כמו קליה בשפורפרת או ספטיל. מבטיחה לך שזה ירד אם תעקבי אחר ההוראות.

boringvered

New member
בדרך כלל אם כתם לא ירד

אז בעיני זה די אבוד... הוא מתקבע עם הבגד... אולי רק אקונומיקה, אם את רוצה בגד לבן או באטיק... בשלב הזה אני מקטלגת את הבגד כבגד ראוי לגן ומאבדת את יסורי המצפון שלי כלפיו... אני בכל מקרה משתמשת בשילוב של אסטוניש, סנו אוקסיג'ן וסנו רסס כבס. לפי האינטרנט באמת ממליצים להוריד את מה שלא יורד עם ממיס שומנים, או להשתמש בסבון כביסה שמכיל אנזימים... ורד

למעלה