בנות, מה קורה??!! הכל השתגע

שרון123

New member
../images/Emo6.gif ביטוח לאומי - נושא הקרוב לליבנו

כל הכבוד שריתוש

שרון123

New member
כן לי../images/Emo9.gif

היום ירדן הרגישה יותר טוב, אבל לא נתנה לי לזוז, אז יצא שנירדמתי איתה בצהריים
דודו חזר מהעבודה - פעם ראשונה מאז הניתוח, וסיפר שהוא מרגיש שיש לו סלע על ה
. זה בדיוק מה שאני הרגשתי הערב, כניראה שמה שעברנו מתחיל לתת את אותותיו. כל עוד המצב היה מלחיץ, הדחקנו את הכל, אבל עכשיו זה מתחיל לצוץ. בקיצור - הזמנתי אותו לסרט הנרקוד?, אמנם כאן בשוהם, כי לא רצינו להתרחק, והזמנו ילדה מתוקה שתבוא לשחק עם ירדן כדי שלא תרגיש עצובה, השכבנו את שקד וגיא לישון, ויצאנו. היה פשוט כיף טהור
כל כך נהנינו
אני ממש גאה בנו

שרית מ

New member
../images/Emo70.gifגם אני גאה בכם ../images/Emo70.gif

אנחנו מפרגנים לעצמנו גם וכנראה שבעוד שבועיים ניסע לסופ"ש בחיפה, מקווה ששובל תהיה בסדר כי היא שוב פעם מאוד חיוורת וצהובה, ולא אוכלת כבר יומיים כלום. עפרי דווקא, מאז מנת הדם האחרונה די התיצבה
, ובינתים דוחים את נושא הניתוח.

liri987

New member
בעצם, גם לי יש משהו נחמד

שחר התחיל לקלוט את עניין הצבעים. זאת הפעם הראשונה שאני רואה אותו מתייחס לזה. יש לו משחק עץ עם עיגולים בכל הצבעים ובסופהשבוע הוא למד לשים כל עיגול בצבע שלו, וגם מאוד נהנה מהמשחק. אויש, איזה מתוק!

ו ת י ק ה

New member
דברים טובים

הכי מרגש אותי שמחר אני מנחה את קבוצת ההורים בה אני משתתפת במסגרת הלימודים, בפעם הראשונה. אני מאד מאד מתרגשת אבל באופן חיובי, אני כ"כ רוצה כבר להתנסות. קראתי כמה ספרים ואני מרגישה שאני עולה מדרגה בהורות שלי, בימים האחרונים יש לי קשר חם ועמוק יותר עם הבכור שלי שבד"כ מקבל הכי פחות תשומי לנוכח הנסיבות ומצבי הרוח. עדי מקסימה ונפלאה, רגועה ותקשורתית, טפו טפו טפו
, שיעורי ההתעמלות שלה מקסימים והיא נורא נהנית מהם, ומחר סוף סוף נראה את הפסיכופרמקולוג כדי לדון ברצינות במצב התרופתי שלה. עוד מעט אני הולכת לאסיפת הורים (במקום מחר בערב) של הבן הצעיר שהשתפר בצורה מדהימה בקריאה ומאד גאה בעצמו , וכמובן שאנחנו גאים בו מאד. חוץ מזה התחלנו ללכת לשיחות אצל הפסיכולוג של בית הספר של עדי ואני מרגישה שהשיחות האלה ממש עוזרות, מאד עוזרת גם העובדה שבעלי ואני ביחד בשיחות האלה ופורקים דברים שאנחנו לא מדברים עליהם בבית.

אמללי

New member
להגיד את האמת? ../images/Emo14.gif

פשוט לא מסוגלת... דוקא קרו לנו המון דברים (טובים ורעים) אבל אני פשוט לא מסוגלת לכתוב כלום
... הכל נראה כל כך חסר משמעות לנוכח המצב של רותם של דנה, של ירדן של שרון ושל הנסיך של אמאשלילד...

JuSt A d i

New member
אמללי

אני לא יתווכח איתך כי אמרת את דעתך ואת מה שאת מרגישה אבל אני ממש לא מסכימה עם מה שאמרת....... נכון אולי הדברים נראים כל כך חסרי משמעות לנוכח המצב הקשה אבל אלה הדברים החיוביים והמאוד קטנים שעוזרים להמשיך הלאה..... שנותנים טיפת אור על כל השחור שיש....... למרות שנראה לך שבגלל שזה דברים קטנים אין להם כל כך מקום....את טועה כי יש להם הרבה מקום.....הדברים האלה מחזקים....

אמללי

New member
את צודקת כמובן

ובדרך כלל גם אני מרגישה וחושבת שיש מקום להכל... קטן כגדול קשה כקל... אבל עכשיו, עם כל מה שקרה אני (אישית) פשוט לא מסוגלת
... הלב שלי נקרע מדאגה
ושום דבר לא נראה לי חשוב בטח לא בשביל לכתוב פה בפורום
ההודעה שלי, אגב, מתייחסת רק להרגשה האישית שלי... אני מאוד שמחה לשמוע ולקרא על השמחות/נקודות האור של כולן

shirar1

New member
המשהו החיובי שלנו - עבר בשלום!

זהו, אנחנו כבר אחרי, וגל כבר נח בבית. למרבה השמחה הוא התעורר בקלות מההרדמה ומייד צרח עליהם שיוציאו אותו משם הביתה, בסוף זה קרה. עכשיו עומד בפנינו הניתוח הגדול להשתלת העדשה, מקווה שזה יקרה בקרוב ושיעבור בשלום ובלי סיבוכים. תודה ענקית לכולכן, עזרתן לי מאד לעבור את זה בשפיות. חיבוקים ומחכה לעדכונים טובים נוספים מדנה, אמאשלילד, שרון, מאמינה וכל מי ששכחתי, שירה.

היי שירה

היום הזה באמת הרבה יותר טוב מהימים האחרונים. שמחה לשמוע שההרדמה עברה בקלות על גל ושאתם אחרי. מקווה שגם הניתוח יהיה בזמן הקרוב ושגל סוף סוף יתחיל לראות הרבה יותר טוב
.

אמללי

New member
שירה ../images/Emo24.gif

שמחה שהבדיקה (וההרדמה) עברה בקלות
בטח זה גם מאוד מעודד לקראת הניתוח שגם בו בודאי הוא יצטרך לעבור הרדמה. מתי אתם אמורים לעבור את הניתוח? כבר יש מועד?

למעלה