בנות, מה עם סקס?

לובה 29

New member
בנות, מה עם סקס?

כמובן שזה לא מתייחס למי שבשמירה עם צוואר מקוצר. אני בשבוע 31, ואנחנו עדיין פעילים, למרות שירדנו בצורה משמעותית בכמויות. ולו רק כי אני נרדמת לפני שמגיעה למיטה. גם לא כל כך ברור לי למה בעלי עדיין רוצה ;) תאומים זה כמו הריון רגיל? מותר עד הסוף אם הכל בסדר? בקיצור אשמח לשמוע מה קורה אצלכן.

אם כבר שאלת...

אז כבר 7 חודשים לא עשינו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (בהוראת רופא כמובן) איזה תסכול, אין לך מושג. תחגגי ותהני כל עוד הרופא אומר שבסדר..... ואני? אני אמות, זה בסדר.....

אלה145

New member
נושא כואב

לא קבלנו הוראה מפורשת אבל אני עם התקשויות בערך משבוע 24, וכיוון שאנחנו היסטרים על ההריון הזה (ואני בכלל) החלטנו על עוצר סקס. אז פעמיים שלוש "התפלק" לנו ועוד כמה פעמים מצאנו דרכים אחרות.... בכל מקרה אני משתדלת להיות שם מידי פעם בשבילו (שלא ישכח אותי...). אז אחרי תקופת טיפולים ארוכה שבה החשק היה נמוך גם ככה, ועכשיו עם העוצר הזה (שרק מעלה את הרצון). המצב קשה....

angi25

New member
נושא מאוד כאוב

כבר חמישה חודשים שלא.... גם לא התפלק כמה פעמים אבל.... :( עצוב עצוב...

כדי שתרחמו עליי אז אצלינו הרופא אסר גם

דרכים אחרות.....ואמר שהדבר מעודד פעילות רחמית

angi25

New member
הייתי תובעת אותו :)

אני כבר מזמן אמרתי לבעלי שב"ה אחרי הלידה שהכל יהיה בסדר אני רוצה 3 דברים: סושי איכותי, אלכוהול עוד יותר איכותי לא שאני שותה מי יודע מה אבל כשאסור אז חסר ואחרון אחרון ומאוד חביב....

אוי אנג'י - אלכוהול.....

משום מה יש לי פנטזיה על דרינק , אמבטיה לוהטת ומרגיעת שרירים דואבים וכמובן סקס.... להזכירכן כי יש עוד חודש וחצי אחרי לידה שבה אסור לעשות סקס....לפחות כך שמעתי

angi25

New member
חודש וחצי???

ווואו...הורס לי את התוכניות גם את האלכוהול כי אני רוצה להניק... טוב העיקר שיהיו בריאים ושלמים.. נכפר על הכל אח"כ.. די נכון אמבטיה אבל שווה כזאת ארוכה עם מים בטמפרטורה נורמלית ושהייה מטורפת בגקוזי...

../images/Emo6.gif חח LOL מותק, אחרי הלידה תשכחי מזה ../images/Emo8.gif

את יודעת שאת יולדת תאומים, כן??? לא, רק רציתי לוודא
ובנות, תחגגו בהריון, למי שמותר לה, כי אחרי הלידה באמת אין זמן / חשק / יכולת / פנאי - you name it. כשסוף סוף מגיעים למיטה - כל מה שרוצים זה... לישון. אח"כ כבר מוצאים את הזמן... אם כי לא כמו שהיה לפני. אני לא רוצה לדכא, רק לסדר פנטזיות... חח הכל יגיע אני מאמינה, כשיגדלו קצת החבר'ה.

../images/Emo45.gif כל מילה

מי זוכר מה זה אלכוהול, מה זה ג'קוזי. כל מה שאת רוצה זה להצליח להגניב איזו מקלחת שאת בכלל לא בטוחה שיש לך כח לעשות, כי סוף סוף אפשר ללכת לישון. סקס? מגיע. וחודש וחצי = 40 יום של משכב לידה. סביר להניח שאתן לא תחפשו את זה באותם 40 יום, אבל יש מי שהתפלק לה גם שם, אם אתן ממש מוטרדות

NIKI2109

New member
אני בשבוע 33

ואנחנו פעילים תמיד, אם אין בעיות למה להפסיק? במיוחד שאני בהריון יותר חרמנית - הורמונים הורמונים.
על מה שאני חולמת זה על ג'קוזי ומסאג' טוב זה באמת חסר לי ולפני כמה ימים הפסקתי לישון על הבטן, הבטן יצאה קצת החוצה וזה כבר בלתי אפשרי לישון על הבטן וזה מעצבן, זו הדרך היחידה שאני נרדמת בקלות, אז עכשיו לוקח לי זמן עד שאני נרדמת.

אלה145

New member
זה ממש מצחיק שהבטן שלך רק עכשיו יצאה

אני כבר חודשיים לא יכולה לשון על הבטן והבטן שלי לא ענקית. לא ברור לי איפה הם נדחסים אצלך...

NIKI2109

New member
אז זהו שאם היית רואה אותי בהריון הקודם

או הקודמים שלי, הייתי צריכה לשים שלט " אני בהריון"
. אני גבוהה ונראה לי שפשוט אצלי הם תופסים גם לגובה וגם לרוחב, כל הבטן שלי גודלת אבל לא יוצאת יותר מדי, הפעם בשבילי זו בטן ענקית. בשבוע שעבר אחות של טיפת חלב שגם היא אמא לתאומים חשבה שאני בשבוע 17, כי אמרתי לה שתנחש באיזה שבוע אני, אז היא אמרה לי שהיא עוד הוסיפה כי היא זוכרת שכמעט ואין לי בטן בהריון. יש בזה המון פלוסים, אני מקופפת חופשי, עד שבוע שעבר הצלחתי לישון על הבטן, אני מגלחת רגליים חושפי (טוב עכשיו זה כבר מתחיל להיות קצת קשה), מרימה את החתיך שלי חופשי וכמובן אחרי הלידה לא צריך יותר מדי כפיפות בטן
. אבל מצד שני, הייתי רוצה שיגידו, איזה יופי של בטן הריונית יש לך ולא אומרים לי
. אלה, רק שאלו יהו הצרות שלנו
ואני מאוד שמחה בשבילך שעכשיו את אופטימית ורק בשורות טובות בפיך, זה כל כך כיף לשמוע דברים טובים

angi25

New member
אני נראית כמו חבית מהלכת..

אני לא זוכרת איך נראות כפות הרגליים שלי!!!! והקטע המצחיק הוא שלא עליתי כול כך הרבה במהלך ההריון פשוט הבטן שלי גדלה ואני כאילו נשארתי אותו דבר צוחקים עליי שמאחורה או מקדימה לא רואים בכלל שאני בהריון רק בפרופיל.. נו טוב.. ובקשר לסקס.. הרופא לא מרשה בגלל קיצור של צוואר הרחם.. :(

למעלה