בנות כל כך עצוב לי

b a b y 3

New member
בנות כל כך עצוב לי ../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif

שאני צריכה לעזוב אותכן, כי היום ב 4 בבוקר נצפו להם שני פסים ברורים וחזקים
לא ציפיתי שביא"ב 13 יהיו לי פסים כל כך ברורים כבר הכנתי את עצמי שהפס יהיה חלש ושלא צריך להיתאכזב אם לא יהיה פס שני אך להפתעתי הרבה תוך דקה נראה לו פס ברור ביותר. אך לא לדאוג אני לא עוזבת אותכן כל כך מהר , אני נשארת כאן לעוד חודש כי בחודש הבא כולנו ביחד נעבור לפורום השכן
. ולגבי הסימנים:
הסימן הראשון היה לפני 6 ימים שבאצע הלילה בא לי מלפפון חמוץ
סימן מס שתיים לפני יומיים התחלתי לחלום חלומות מוזרים ממש ביזאר וזה אצלי סימן מובהק להריון כי גם בילד השני עוד לפני שידעתי התחלתי לחלום חלומות כאלה.
דבר שלישי אתמול יא"ב 12 התחילו לי בחילות ולא היה לי תאבון שבד"כ לפני המחזור אני לא סוגרת את הפה וגם לא היתה תשוקה לשוקולד ולהפך בחילה רק מהמחשבה על שוקולד.
ציצים כואבים אבל לא כמו תמיד אלא כאב ממוקד באזור הפטמות.
הפרשות לבנות וסמיכות שבד"כ הן צהבהבות לפני המחזור. וזהו מקווה שעזרתי ל"ממתינות ומחפשות" אז עכשיו תקשיבו טוב
כולן מתחילות לעבוד במרץ כי אני הזמנתי הרבה מקומות שמורים בפורום הריון ולידה ואני לא רוצה לראת אף אחת שמבריזה לי
. תודה לכן על כל התמיכה והעזרה.
אני אפזר קצת אבקה אחרי בדיקת דם ועוד הרבה אחרי הדופק.

מזל טובב../images/Emo57.gifעל הפסים היפיםםםם../images/Emo9.gif

איזה כייף שוב מברכת ראשונה
אחלה סימנים היו לך
בעיקר המלפפון חמוץ
בייבי3 מחזיקה לך אצבעות לבדיקות הבטא והדופק
מחכה לאבקה המשובחת
שמחה בשבילךךךךךךךךךך

קונטי1

New member
מזל טוב../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

בשורה משמחת!!

kינמון

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo140.gif

כמה סימנים...! מאחלת לך הריון ארוך ובריא!

irenushka

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

למה להיות עצובה? למה לעזוב את הפורום? תמיד אפשר גם להישאר, אפילו אם משנים סטטוס
המון-המון-המון
הריון קל, עגול, משעמם!!!!

סטוק

New member
רק בשביל זה היה שווה להיכנס לפורום

מזל טוב
שיהיה הריון תקין עגול ויפה מחכה בקוצר רוח לאבקה שלך

מזל טוב מתוקה ניפגש בפורום השכן

בהצלחה בבטא ובבדיקות האחרות המשך קל ותקין גם אני טרייה שבוע 7 אבל לא יכולה לעזוב את הפורות הזה. אני גם כאן וגם בפורום הריון ולידה אז ניפגש. ושוב מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

b a b y 3

New member
תודה בנות../images/Emo140.gif

תאמת אני עוד לא כל כך קולטת שזה אמיתי וגם קצת חוששת בגלל שלפני זה היו לי שני הריונות כימיים ואני מקווה שההריון הזה ימשיך עוד 9 חודשים
למרות שיש לי סיבה לאופטימיות כי בהריונות הכימיים הפס ביא"ב 14 היה הרבה יותר בהיר מהפס הנוכחי. ושוב הרבה תודה על האיחולים.

למעלה