בנות יש סקר חדש

בנות יש סקר חדש

אמיתי הפעם, לא כמו הקודם (למי שהספיקה לראות) בואו לענות טל

מיה :)

New member
ראיתי ועניתי אבל...

אני לא חושבת שזה נושא לסקר. אם הכוונה היא רצינית, צריך לקבוע מקום וזמן, עם/בלי בעלים (אולי זה טוב לסקר...) ולעשות התפקדות.

למה זה לא נושא לסקר?

בטח שזה נושא לסקר ובטח שהכוונה רצינית. נראה כמה מעוניינות ונקבע מקום. לגבי התאריך זה חייב להיות ב - 31 בינואר. אלא אם כן אתן רוצות מפגש בלעדיי ואז זה סיפור אחר. טל

חייבת , חייבת אבל חייבת לדעת

מי זאת שתבוא גם אם אתמול היא יצאה מבית החולים? טל

anat i

New member
אני!!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אם בלידה קודמת שלי הלכתי יום למחרת שיצאתי מבית חולים למדורת ל"ג בעומר בגן של הבן, אז למה לא לפגוש אתכן???

כל הכבוד כל הכבוד

אני לא יצאתי מהבית חודשיים אחרי הלידה וגם לברית בבית של ההורים שלי בקושי רציתי לצאת. (שני מטר מהבית שלי) ונחפש מקום סגור וחם בשביל התינוקות הקטנים. רעיונות למישהי? חייב להיות באזור ת"א! טל

מה שזה אומר זה כך:

שב - 31 לינואר, יום חמישי אגיע לת"א בטיסה אחה"צ וביום שישי בבוקר אחזור חזרה לאילת. כך שיש לי את אחה"צ פנוי. בערב יש לי מפגש אחר. אז מה אתן אומרות? טל

jess ועוד

New member
באמת כל כבוד לך ענתי

anat i

New member
תודה, תודה!

אני רק מקווה שגם הפעם הולכת להיות לי לידה כזאת קלה!!

ashlaya

New member
בנות יאלה צריך כבר לקבוע

אני מאוד בעד בנות הגיע הזמן להיפגש...ענתי כל הכבוד לך! אבל אולי מי שלא מנוסה עם תינוקות יהיה לה קשה אחרי יום הלידה להיפגש... אז יאללה בנות אני כבר מתה לראות את כולכן!!!!!!!!! אפשר אולי לקבוע בתה"ש אפרופו? או שאני טועה והרוב לא מהסביבה? אולי בת"א..... ואם אפשר להוסיף...אולי בלי בעלים... כי אני לא רואה את בעלי מתלהב להגיע למפגש ....

anat i

New member
את צודקת...

אחרי לידה ראשונה גם בדרך כלל לא עומדים כל כך מהר על הרגליים. אבל לידה שניה זה כבר סיפור אחר. ואומרים שמלידה ללידה זה יותר קל, אז מי יודע איך אני אהיה הפעם... בכל מקרה, אם קובעים באזור המרכז, אז לי באופן אישי לא משנה איפה, כי אני בכל מקרה צריכה לסוע מחוץ לעיר. ואולי עדיף לא בתוך תל-אביב, כי למי שלא רגילה זה די קשה להכנס לשם עם רכב.

ashlaya

New member
סמוך ללידה...מה דעתכן?

יש לנו 2 חתונות..... נכון שיש עוד זמן...אבל אני לא מפסיקה לשאול את עצמי..מה עושים במצב כזה??? אולי באחת מהם בדיוק אלד
אבל במידה ולא הולכים עם הבייבי בן השבוע לחתונה? משאירים אותו בבית? או לא הולכים - לא זה לא בא בחשבון לא ללכת...

anat i

New member
אם בדיוק תלדי, אז אין לך ברירה...

אבל אם תהיי כבר עם תינוק ואת מתכוונת להניק, אז תהיי חייבת לקחת אותו איתך. אם לא תניקי - עדיף להשאיר בבית. רעש המולה ומוזיקה מחרישת אוזניים זה לא בדיוק הדבר שהוא צריך בשלב הזה. וגם סתם יעבירו אותו מיד ליד כמו כדור. אנשים לפעמים ממש חסרי התחשבות...

למעלה