בנות יש לי כמה שאלות...

בנות יש לי כמה שאלות...

היי, אני כבר די הרבה זמן עוקבת אחרי הפורום אבל עד עכשיו לא השתתפתי באופן פעיל בו... ואני כבר פשוט מכורהההההההה לפורום הזה כל היום קוראת כאן ולמדתי המון... אז יש לי כמה שאלות שעדין לא התבהרו לי, אשמח אם תשתפו אותי בניסיונכן אני רוצה לרכוש חמאת שיאה טובה ועדיף כמה שיותר טבעית 100% או כמה שפחות מעורבבת, כדי למנוע סימני מתיחה. מה שחשוב לי שזה יהיה מוצר איכותי ויעיל... איזה חברה? ואיפה ניתן לרכוש? והאם ליידי פיצפון של ד"ר פישר וה-9 חודשים של ד"ר פישר זה אותו המוצר?? והאם מישהי ניסתה את הג'ל החדש של ד"ר פישר למניעת סימני מתיחה. נ.ב אני בשבוע 18+3 והתאריך המשוער שלי ב"ה הוא בסוף נובמבר. תודה מראש, רחלי.

nushkaa

New member
תנסי בחנויות שמתמחות בקרמים איכותיים

כמו ללין, סבון של פעם, נירות בנקין. אני אישית משתמשת בממי קר ובשמן נבט חיטה של ללין ומאוד מרוצה.

עדי011

New member
בקשר לד"ר פישר

אני קיבלתי גם את ליידי פיצפון וגם את ה-9 חודשים של ד"ר פישר. הליידי פצפון גרם לי מש לגירודים וה- 9 חודשים לעומתו ממש סבבה ואני מתמרחת בו בכיף אז אני מניחה שזה לא אתו קרם ושמשהו בהרכב שלו שונה. בקשר לחמאת שיאה אני מניחה שאפר למצוא בכל החנויות של הסבונים - סבון של פעם, ללין וכאלה. אין לי מושג מה נחשב טוב ויעיל (אני קיבלתי המלצות מגיסתי על ה- 9 חודשים), אני מאמינה שזה בעיקר קשור בגנים ובמזל.... והמון מזל-טוב ובהצלחה!!

למעלה