בנות יקרות ואהובות שלי

dafi54

New member
בנות יקרות ואהובות שלי../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

שוב חוזרת אליכן עם שאלה לגבי האקס המיתולוגי
הרקע מוכר וידוע לכן...שנתיים קשר און אנד אוף חצי שנה מאז הפרידה, פה ושם טלפון או צ'ט השיחה האחרונה לפני חודש גם בפון וגם בצ'ט. במהלך החודש חילחלה לתוכי התובנה שאהבה זו לא מלחמה שמה שצריך לקרות יקרה ופשוט לזרום עם החיים לאן שיובילו אותי. אתמול בלילה ב- 1.30 לפנות בוקר בשעה מטורפת לכל הדיעות
אני מקבלת הודעת ס.מ.ס "את ישנה?" ואני משיבה "לא" ואכן הייתי ערה לחלוטין צופה בטלויזיה כאילו אמצע היום..ומייד הגיעה שיחת הטלפון ממנו
והוא אומר "חושב עליך..מתגעגע.." ואני נמסה שוב כמו תמיד...מאוהבת
שיחה שנוגעת בנשמה, הרגשות מציפים את שנינו, אך לא נוגעים בנקודה הכאובה של הפרידה. ועכשו זקוקה לעזרתכן - מה עכשו? מה עלי להבין משיחת הטלפון, מדוע? מה עומד מאחוריה? יש אהבה ורגש מצידו?או שאני שוגה בדמיונות? מה עושים או מה לא עושים? לאן פני הדברים הולכים?? מלא שאלות ותשובה אין..תוהה ולא רוצה לטעות...מתרגשת אך לא רוצה להתאכזב. אשמח אם תכוונו אותי לשאלה שתוכל לתת מענה לכל סימני השאלה שלי. תודה יקירות שלי
דפנה

dafi54

New member
היי אורלי יקרה../images/Emo24.gif

לפני הכל אני חייבת לספר לך שאתמול בלילה בתום השיחה "זימנתי" אותך אלי
והאינסטינקט הראשוני שלי היה לרדת למחשב ולשלוח לך מסר אישי אך משום מה ידעתי שאין מה למהר ומחר שאפתח הודעה תהיה זו את שתהיי ב"תורנות" בפורום
ותעזרי לי....חה חה חה ולעצם העניין, אני תוהה אם ניסוח השאלה כפי שהצעת יתן מענה לכל התהיות שהעליתי. חשוב לי לדעת מעבר לכוונות הפרקטיות לכאורה אם הן מגיעות ממקום ריגשי ולאן פני הדברים הולכים. מחכה לתגובתך לפני שאפרוס

טוב../images/Emo6.gifעכשיו אני מבינה למה התעוררתי

אחרי 2 הפריסה תיתן את המענה המתאים לכאן ועכשיו בעקבות השיחה במילה כוונות יש את המכלול של הכל לאור העובדה כי זו פריסת מסר ההיבט הוא רוחני

dafi54

New member
הוי קטעים איתך../images/Emo6.gif היינו על אותו תדר

אורלי יקירה
, שאלתי ופרסתי כעצתך - "מה כוונותיו של איקס כלפי בעקבות שיחת הטלפון" פריסת מסר בשלוש קלף 1 - אביר הגביעים קלף 2 - נער המטות קלף 3 - השמש תודה נשמה, ממתינה לפירושך ולעצתך
ד.א. הצלחת להירדם חזרה
דפנה

הוא מאוד אבל מאוד רוצה ומוכן

לחידוש הקשר הרומנטי ביניכם. נראה שכעת הוא חש חופשי ומשוחרר והפאן של חו"ל עולה שוב. הוא יודע שרק איתך הוא יכול להיות כה הוא עצמו, באופן בו הוא מעוניין. פתוח וגלוי ואמיתי- כי את מאפשרת לו את הנינוחות הזו. תאיני לי שאם הוא היה לידי- הייתי מנערת אותו וואחדד ניעור
ואומרת לו- האמן בעצמך
כי בך הוא מאמין

dafi54

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif וואחד ניעור בדיוק המילה

הוי אורלי - אמרתי לך כמה אני אוהבת אותך
לא יכולת להגדיר טוב יותר את המצב לא זכור לי בכל ההתנהלות ביננו את התחושה של הנינוחות שחשתי אתמול בשיחה זו הפעם הראשונה שהוא הכיר דפנה אחרת משוחררת ולא לחוצה, זורמת ולא מעיקה מחזקת על בחירתו לא להחליט כרגע אומרת חד משמעית שרוצה אותו רק כאשר יהיה שלם עם בחירתו. ולגבי הניעור
וואלה ניערתי אותו אתמול אמרתי לו "ראבק, אני מקווה שתתעורר ותפקח עיניים לפני שתאחר את הרכבת כי היא התחילה כבר בנסיעה הלאה"
את צודקת לחלוטין, הוא בטוח ומאמין בי אך עדיין לא בעצמו. האם ניתן להסיק מדבריך שיש פוטנציאל לחידוש הקשר בקרוב? והאם ניתן ללמוד מהפריסה לגבי רגשותיו כלפי..כוונתי לאהבה אמיתית לא להערכה, כבוד וכו'
ד.א. יש לי רעיון, את בהחלט יכולה לנער אותו אולי לא במובן הפיזי של המילה אבל בטוח באמצעות "יכולות" אחרות שניחת בהן, ומי כמוני מכירה אותן
תודה מקסימה שלי
אשמח לשמוע את תשובתך
דפנה

אמרת מעולה../images/Emo24.gif

נראה לי שהוא בהלם ממך... ובקשר לניעור- "אתפוס אותו לשיחה"
לגבי מה ששאלת על הפריסה- ניכר שהוא רוצה, אבל הדגש על כרגע. כי מספיק שיהיה גורם\סיבה שישנה משהו אצלו והדברים יהיו לא יציבים כמו פעם. בקיצור- המצב די נזיל עדיף לך להיות חכמה ולא צודקת

dafi54

New member
../images/Emo6.gif נדרשת כאן שיחה צפופה../images/Emo6.gif

איזה מינוח הולם - מצב נזיל
חחחחחחחחחחחח בכוח האמונה והאהבה הם יתייצבו
תרתיי משמע מאמצת בחום את המלצתך להיות חכמה ולא צודקת כבר זמן רב ואינני מתכוונת לסטות מדרך זו בהמשך. וכמו ששתינו יודעות
האהבה תמיד מנצחת
תודה יקירה על החיזוק והחיבוק שיש לך עבורי בכל עת
דפנה

למעלה