בנות יקרות!!!! העלתי המון עבודות

ניצנץ1

New member
בנות יקרות!!!! העלתי המון עבודות

תכשיטים חדשות בקומונת החרוזים של מעיין, פורום ראשי ופורום מתחילות.. כל העבודות שונות, לכן כבר לא נשאר לי מה להעלות פה.. אז אתן מוזמנות להציץ ואני עדיין לא יודעת " לקשר", כי אותי לא ניתן ללמד מנייר, רק ב " LIVE" ואת זה עוד לא עשו..

ב ק ה

New member
איך עושים את הקישור הזה?

למי יש הסבר מי יודע להסביר לאט כדי שאוכל להבין מהר?

אז ככה

כשאת פותחת הודעה (חדשה או שרשור)את רואה למעלה את התפריט של תפוז (פורומים קומונות....) מתחת לזה יש פרסומת, מתחת לזה יש פס תכלת שבו כתוב "הודעת מקור" ומתחת לטקסט הנ"ל יש עוד פס שבו כתוב "התגובה שלך" - במקטע זה את כותבת את תוכן ההודעה שלך. מתחת לחלון ההודעה יש כל מיני אופציות (תחילת הדגשה, סיום הדגשה, סמיילים ועוד). מתחת לכל זה יש עוד פס תכלת ובו כתוב "כתובות אינטרנט נלוות" - כאן יש למלא תיאור וקישור (מעתיקים את הקישור המלא מהאתר שרוצים ע"י סימון שורת הכתובת במלואה, לחיצה ימנית על העכבר ובחירת copy, מגיעים לתא של הקישור המתאים מסמנים הכל על מנת שה-http שמופיע ימחק, לחיצה ימנית על העכבר ובחירת paste) - קישורים אלו יופיעו מתחת לטקסט שלך. יש 3 מקומות כאלה. אחרי זה יש כותרת תכלת "קישורים בתוכן ההודעה" - עובד אותו דבר כמו הקודם רק במקום תיאור יש להזין טקסט מההודעה - במדויק. גם כאן יש 2 מקומות.

איתיקו

New member
לא כותבת שם, אז אכתוב כאן....

איזה רעיונות משגעים וביצועים מדהימים, אף פעם לא חשבתי שמחרוזת אסימטרית יכולה לצאת מוצלחת. מקסים, אהבתי מאוד

למעלה